Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. boobokaHK

    boobokaHK Utánpótlás-írogató

    hát nem ugy nézki minha sikerült volna javita lasan 1 honapja 2018 10.20 13.57 gyakorlatilag belépni megint nem lehetevent alatt hozá szolásom tőrlésre kerúl miért mert negativez a igaság fájsokk játékos elégedetlen ez kinekő nekünk akik a vevők nem
     
  2. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Kedves @boobokaHK !Ismét nem védem a teamet amiket kommentelgetsz én is törölném, többször is szólt Grincs és más is hogy tudnak a hibáról etc etc, nem hiszem hogy nem tudod megérteni azt hogy nem tudnak ,sem ők sem mi tenni ez ellen semmit.. És nem törlik a kommenteket többünk kommentje megmaradt hiába ,negatív jellegű volt... A probléma azzal van hogy nem érted meg ,nem bírod elfogadni amit írnak itt neked ,mind a játékosok mint a team...
     
    Leeroy kedveli ezt.
  3. johnnyenglish6462

    johnnyenglish6462 Utánpótlás-írogató

    Én ma licitáltam egy Goliath Bastion-ra amit meg is nyertem de mégsem látom a hajóim közt.
     
  4. óóóbenyóóó

    óóóbenyóóó Fórum-zöldfülű

    Mi ez az undorito jatek eberek MI EZ BIGPOINT MI EZ A LAGGOK ??? nem tudtok rendes szerver biztositani????? EZ lenne a bigpoint??? Vortexben 4x lovik ki az embert laggmiatt!! Miez ez emberek valaki adjon valaszt miert vannak laggok??? NEM JOTT BE AZ OSSZE VONAS???? LAggol a jatek??? Talan alittsatok vissza aogy volt es ne sporoljatok!!! Hanem biztositsatok a rendes zokkenőmentes jaték menetet!! Nem tudjatok??? addig csinaljatok meg mig egy meresz emberke nem fog be perelni titteket mert ez a kotelessegetek nem csak jatekosoknak van itt kotelező szabályzat HANEM NEKTEK IS!!
     
  5. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Kedves óóóbenyóóó,Ha ennyire laggol és szidod minek játszol megkérdezhetem ? Gondolom te is veszed a dobozduplát stb... Laggol eddig is voltak és lesznek is... Sosem volt a játék 100%-os, Nem tudom mennyire vagy infós, de visszaállítás :D ,jó vicc 1 hónap csak azzal menne el.Pereskedni lehet, gondolom majd kimész Németbe :D A cég nem annyira hülye hogy hagyja magát ,meg ilyen piti dolgokon elbukik,
    Majd szólj ha lesz ilyen ember ,és elért valamit a DO terén. Tudok javasolni egy kis pihit nem éri meg idegeskedni ezen.Erre nem nagyon fog a team reagálni mivel nemtudnak mit, max nyugtatni..
     
  6. boobokaHK

    boobokaHK Utánpótlás-írogató

    2018.10.21 13.14 lagg belépni alig lehet kaput csinálni nem lehet képtelenek biztositani a játékot server nyenge ez már tény nem kell kimeni németbe pereskedni őszefogni egy ottani ügy védet megbizni de megnézem eu- tőrvényeket hogy ijenkor hol lehet lépéseket teni mert ez már nem boszanto hanem kritikus minden hétvégén du- tán ez van tényeket mikor lesz megoldva-szeretnénk játszani ez a gond vagy hogy megkedveltük ezt a játékot siralmas válasz válasz más játékot vevők mi vagyunk hozá állástok a gondokhoz kritikán aluli

    hogy nem tud teni a team rendbe értem de talán jelezni hogy nagy a felháborodás nem töluk várom a megoldást tulajdonostol
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.10.18
  7. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    Már 99999x elmondták h dolgoznak a laggmentesítésen és tudnak róla, hiába fikázod minden nap a játékot meg írogatsz ki mindent,úgy hogy valójában elolvasni is alig lehet. Amíg nem jó a játék addig dolgozhatnál az írásodon.
     
  8. boobokaHK

    boobokaHK Utánpótlás-írogató

    dolgoznak rajta medig 1 évig igéret van eredmény 0 nem a irásrol szol ugye ez a forum de mindegy ki mit ir mert eredmény nincs csak igéret ez minősiti a hozá állást
     
  9. †ømzĭ

    †ømzĭ Junior szaki

    Már sokkal jobb mint volt,betették a teszt szervert kísérletezni,holnapra ígérték h lesz valami változás a lagg ügyben csak el kellene olvasni a hsz-eket, nem pedig feljönni és csak morogni, akkor tisztában lennél vele, hogy mivel hogyan állnak és apró infók is vannak az ügyekkel
     
    Leeroy kedveli ezt.
  10. Devil1

    Devil1 Fórum-zöldfülű

    Hát Totálisan KO most jön az hogy RIP Darkorbit 2018
     
  11. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Szerintem leégett a szervergép xD , majd holnap visznek be egyet a kukából és ismét fog működni :D
     
    ANDI1984™ kedveli ezt.
  12. ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†►

    ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†► Utánpótlás-írogató

    Hali,nekem meg lenullázták a 10k-a küldimet.GRATULÁLOK!!!!
     
  13. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    ANDI1984™ és Leeroy kedveli ezt.
  14. Devil1

    Devil1 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Ki kapcsoltam beállításokba a chat láthatóságot. Azóta nincs egy deka laggom se. Esetleg meg nézné más is hogy nála is használ e?
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Még ha nem is, szerintem ha itt páran tartósan kipróbálnák, mindenki boldog lenne :D:D:D:D
    De furcsa, ha valóban ennyit fogyaszt a chat... elég lenne azzal foglalkozni. :oops:
     
  16. Devil1

    Devil1 Fórum-zöldfülű

    Úgy veszem észre mióta közzé tettem ezt a chat elrejtős dolgot kihaltak a chatek és játszanak a játékosok. Remélem tudtam segíteni ha működik tartósan.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  17. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    KÉRDÉS:1.tech:rakétaprecízió(képességpont spórolás,biztos fagyasztó rakéta és amúgy is jó az)
    2.tech:energiatranszfer(minden esetben jó ha lövés közben jön a hp, baj vele:sok az újratöltés.de pvp-ben is használható)
    ÉS itt jön a kérdés.
    3.tech: pajzsprodukció vagy harci javító robot(mindkettő újratöltése 2 perc 100k hp VS. 75k pajzs,10mp-be tellik vs. azonnali)
    én személy szerint pajzsot szavaznék egy ilyen tech felállásnál de kíváncsi vagyok a véleményekre. köszönöm előre is :)
     
  18. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Ez a játék nem felhasználóbarát, vagy legalábbis megválogatja a barátait. Halottak napja előtt, kb 1 hétig halloween event, tökök stb, elkezdődik a négynapos ünnep, lenne idő játszani, event kaput tolni nov1-től, erre vége az eventnek. A nemzeti ünnepeinket ugye már régóta semmibe nézik, mindig tolják az arcunkba hogy akció, csak most, csak neked, "adjá nekünk pézt". Az összevonás után gyakran játszhatatlan, (még belépéssel is gondok voltak). Tudom nem tart senki fegyvert a fejemhez, hogy játsszak ezzel, na de mégis...
     
  19. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    @-[norisz99_HUN]- én amit gyártok energiatrafó, harcijavító, és pajzs a pajzs ****** jó pl mimesishez ,ha nincs mit sabolni benyomod és lekapod az ellent, a trafót én még npc-re ishasználom ha nem töltős hajóba tolom ,nyilván x4el lövöldözni célszerű , 1v1ben a harcijavító sokat segít a pet sabolás mellett.
    @NMyy^^ Valóban a magyar ünnepek kimentek a divatból, nevem ítélve rájöhettetek hogy török szerveren kezdtem ,vagy onnan jöttem ,na ott érdekes módon minden ünnepen van bent eventdoboz, mellesleg épp figyelmembe került ,hogy a török team egy kis csekélységgel kedveskedett az ottani játékosoknak és ingyen belépési kódokat adtak, http://tr.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/cumhuriyet-bayramimiza-oezel.141102/#post-1242320
    És ez nem az első , szóval nem tudom hogy itt miért nincs semmi ilyen... Ott sokszor van team vs player magyar szerveren Saxo ideje óta nem volt, ennek sem tudom mi az oka, próbáltam felvenni a kapcsolatot adminnal hogy beszélgetnék vele szívesen, de soha nem jött válasz vagyis múltkor jött,de a beszélgetésig nem jutottunk el... szóval nekem az jön le ,ahogy a team szarik az egészbe.. és majd most ha megjelenik valamelyik team tag, lehet jönni hogy nincs erre arra hatáskörük, más teamnek van? Más team letudja bonyolítani ezeket,csak a magyar csapat nem ? Azért kicsit röhejesnek találom..
     
  20. ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†►

    ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†► Utánpótlás-írogató