Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    @◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†► Na most mondanám hogy meglepődtem ezen, de nem xD A team nem nagyon fordít erre időt meg a válaszadásra ,ha meg igen a válasz minősíthetetlen.. @Kelly @Grincs @Leeroy @Once Na és kérlek ,most mondjátok azt hogy ez a játékos valótlant állít, kérlek most magyarázzátok ki... Nyugi Calypso úgyis megtudják magyarázni a dolgokat,hiszen ez a dolguk és nem a segítés, ahogy azt ők írják, Kedves Grincs mellesleg amit említettél beszélgetést azóta sem sikerült sort keríteni rá, az a bejegyzésem sem most keletkezett szóval , ismét bizonyítottátok a szavahihetőséget ,meg a gyors válaszidő stb. Grincs épp írta ha jól emlékszem, hogy nekik is meg van szabva hogy mennyi időn belül, kell válaszolni ezt a dolgot már rég kimerítették, de nincs ezzel baj csak akkor aki nem ért hozzá, nem akar segíteni legyen szíves arrébb állni ,
    Nem tudom elhinni, hogy nem lehet segíteni a másiknak, múltkor említettem 10 ticket ügyet , most legalább 20 ticketet tudok említeni kapásból akinek ,vagy nincs válaszolva, vagy olyan válaszolt neki aki az sem tudja hogy hol van. Felháborító nem csak a játék ,hanem az is amit tapasztal az egyszeri ember a teammel szemben.. Természetesen ez a hozzászólás, mint megszokhattuk vagy törölve lesz,vagy nem lesz válaszolva rá.. De nem baj ,ezeket a ticket ügyeket összegyűjtöm és majd elintézi néhány külföldi admin ismerősöm..ha már itt nem megy, hiába kéri az ember.
     
    SPILLER2 kedveli ezt.
  2. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Válaszolok a hozzászólásodra. Azt azért ne írd, hogy a team szarik az egészbe ahogy írtad, és ezt nem kozmetikáztam mint észrevetted. Mi a magyar team tagjai vagyunk az hogy más hogy működik és milyen szokásaik vannak, más jogaik és lehetőségeik. Itt most ez van és ez nem azt jelenti, hogy nem hajlunk a változásokra mert ez nem igaz, de csak a kereteken belül. Amit engedélyeznek nekünk, azt adhatunk és az szerint járhatunk el. Ne hasonlítgasd a teameket mindenhol mások a szokások és ezek szerint a lehetőségek is. Lássuk a török teamet mint írtad , egyedi lehetőségeik vannak és ezt nem részletezem.

    Kíváncsi vagyok arra a levélre , amire két hete nem kapsz választ. Jelezd légyszíves ezt supportra
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.11.18
    Csülök[H] és tg90000_2 kedveli ezt.
  3. ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†►

    ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†► Utánpótlás-írogató

    Hali,ez a 3. hét a support-tól jött válasz:továbbították a problémám a megfelelő osztálynak.Azóta semmi hír.Ma írtam mégegyszer.A 10 ezer hajóból már meg volt tőbb mint 7200,és a vortex event alatt egyszer csak nulla lett.
     
  4. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Megint a félre értések. Kaptál már választ a supportól akik ezt a problémádat továbbították. Tehát nem három hete nem kaptál választ. A három hét a várakozás, amíg az ügyedet felülvizsgálják. Te is tudod, hogy ez nem egyszerű gondolj bele. Végignézni a lelövéseket mennyit csináltál a küldi elfogadása óta hát ez nem két napos munka. Mindenki sorra kerül, de ez a probléma nem csak rád vonatkozott. Nem lesz elfelejtve az ügyed, csak várni kell.

    Elhiszem minden játékosnak fontos a saját accountja és az , hogy rendben legyen és amiért fizetett megkapja. De azért megérthetitek mindenhez idő kell, és az, hogy nem tetszésünket fejezzük ki azzal az ügy nem jut előre. Van ami már kivűl esik a team hatáskörén, amikor továbbítjuk a komlex ügyeket bizonyos osztályoknak. Mi egyet ttehetünk ránézünk hol tart az ügy de meggyorsítani nem tudjuk.
    Köszönjük megértéseteket, és ha bármilyen gond probléma felmerül kérlek keressetek minket. Köszönöm, hogy el olvastátok.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.11.18
  5. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Szia/ Szaisztok!

    Nos..., én azért anyit megjegyeznék, hogy bizony van valóság alapja annak, amit Grincs ír..!

    Ettől fügetlenül... vannak gondok a DO support és más fejlesztésekkel és hibajavításokkal foglakozó részlegénél!
    Lehet, hogy sok a munkájuk, de azt nem árt nekik sem tudni, hogy a játékosok zöme nem hülye és mint ahogy én sem, úgy más sem feltétlen szereti ha annak nézik!
    Írtam már a fórumra, hogy bizony van olyan ügyem, ami azóta már ugyan megoldódott, de a "sablonszövegen" kívül, ahol nyájasan megköszönik azt, hogy felvettem velük a kapcsolatot, meg bla.., bla.., bla.., 4, talán 5 hónapja, semmilyen választ nem kaptam!
    És..., bár késégtelen, hogy én is szoktam elnézni dolgokat és nem egyszer előfordult már, hogy az én figyelmetlenségem miatt feleslegesen terheltem a supportot a kérdésemmel/problémámmal, amikor a gond rendbe jött, én azonnal értesítettem erről őket!

    Más..

    Én köztudottan két szerveren is játszom és ebből az egyik a legnagyobb (EU 1)!
    Itt csak olyan "bónuszdoboz eventek" vannak, ami a szerver hatáskörén belül minden országban megjelenik (tudtommal)!
    Most kár azon vitázni (szerintem), hogy a Mexicói szerver így, a HU 1 úgy..!
    Én, nem igazán értek egyet azzal, hogy amit egyes országoknak lehet, azt a másiknak nem, mert ez egyfajta diszkriminációnak minősül, de ezt hagyjuk!
    Ennél fogva nemzeti ünnep ide, vagy oda, nem tartom jó ötletnek az e fajta "kivételezgetést", így én el is törölném ezeket, csak hogy ne legyen vita tárgya..!
    Én is imádom, ha van "töklámpás", meg "Húsvéti tojás-bónuszdoboz", de ha már van, akkor olyan ünnepekkor legyen, ami minden DO által lefedett országban ünnep valamilyen szinten!
    Ilyenre gondolok, mint Karácsony, Húsvét, stb...!
    A nemzeti ünnep nem az a kategória, ami mindenkire tartozik és az, hogy most egyes szervereket öszevontak, ezek kivitelezése még nehezebb feladat lehet!
    Úgyhogy.. ha van valami, örüljünk neki, ha nincs, akkor így jártunk!

    Amúgy meg..
    Van egy mondás, hogy mindíg az erősebb kutya bas..ik!
    Igaz ez az olyan országokra is, ahol a DO jelentős játékos létszámot tudhat be (pl. USA, Törökország, EU, stb..).

    Olyan ez, mint a politika! Az EU-ban vannak tagállamok, akiknek mindent szabad következmények nélkül (pl. Németország, Franciaország, stb..) és vannak, akiknek bizonyos jogszabályokra hivatkozva semmit (Ilyen Magyarország (és még sorolhatnám) is..!
    Ez - mint már írtam - politika, nem is kívánok bele folyni jobban, csak azért írtam le, hogy egyesek legyenek tisztában azzal, hogy nem mindenkinek ugyan az van felszolgálva az asztalnál (még ugyan abban az étteremben sem..)!
    Mivel, külföldön élek és dolgozom, a saját bőrömön is tapasztalom ezeket!

    Inkább azon kellene agyalni a fejlesztőknek, hogy ha már van egy event, akkor az "zsírban fusson végig", ne legyenek fenakadások és a játék ne bosszúságot hanem valóban szórakozást adjon!

    További jó játékot mindenkinek!
     
    S_Ö_R_Ö_S kedveli ezt.
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Az remek kereskedelmi érzékre vall, hogy a Prometheus ládák bent vannak, de venni kulcsot azt nem lehet. :)
    Csak így tovább..
     
  7. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    Az event 3 napra volt kiírva. Viszont lehet valaki annyit gyűjtött a kulcsokból, hogy még nem nyitotta el. Csak nem fog 1 évet várni hogy kinyithassa :D
     
  8. lOVEdARKorbit

    lOVEdARKorbit Járnitanuló

    Sziasztok, mikor lesznek kisorsolva a kapszulás cuccok?
     
  9. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, jövő hét hétfőre tippelek a sorsolással kapcsolatban.
     
  10. lOVEdARKorbit

    lOVEdARKorbit Járnitanuló

    Köszönöm szépen :)
     
  11. lOVEdARKorbit

    lOVEdARKorbit Járnitanuló

    Sziasztok, a 20-as szintű pet ugyan annyi üzemanyagot fogyaszt, mint a 15-ös?
     
  12. Pipin

    Pipin Utánpótlás-írogató

    Többet. Ha jol emlékszem a pet fogyasztás számitása:
    pet szint + berendezések száma szorozva4 + protokollok szorozva 2
     
    lOVEdARKorbit kedveli ezt.
  13. JoeLock1

    JoeLock1 Utánpótlás-írogató

    Hitac sorsolásról valaki tud valami információt esetleg hogy mikor várható? vagy lesz-e valami értesítés felőle fórumon?
     
  14. johnnyenglish6462

    johnnyenglish6462 Utánpótlás-írogató

    10 perce vagyok fent és azóta hiába próbálom nem megy feljebb az életerőpont és folyamatosan megszakad a szerverkapcsolat
     
  15. ★whitewolf★

    ★whitewolf★ Utánpótlás-írogató

    Az új küldetésekkel kapcsolatban jelezném, hogy van egy olyan (határokon belül) ezzel kezdődik hogy fejleszd a lézert és a rakétát promériummal. Ez nevetséges!!! Ennek mi értelme van?? Az a seprom mennyiség ami több hónap alatt a napi belépések során rá lett ezekre pakolva azt most bukjam el? Nekem több millió sepromos lövésem van, biztos nem fogom fejleszteni egyiket se. A küldetésen alakítani kéne. Bár szerintem ez szándékosan lett így kitalálva!! Aki 24 órábnan ""játszik"" és lő folyamatosan annak nincs seproma, és ez küldetési kitétel neki nem okoz problémát. Aki meg a napi belépkedések után talán kedvet kapna a játékhoz és szerencsét próbálna az új mappokon az meg nehogy már jól érezze magát, nehogy már neki legyen sepromos lövése a lövetős hajónak meg nincs. Ez a küldetés egyenesen a becsületes játékosok ellen irányul és kedvez azoknak akik folyamatosan szorgoskodnak, folyamatosan lövetnek és mindig ugyanúgy...
     
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    (A véleményem a gyors tapasztalaton nyugszik, ám lehet tévedek!)

    Én nem látok semmi eget rengető változtatást a játékban, ami engem megfogna.
    Mi az új?
    - Van egy új hajó, semmi újdonsággal, ami eddig nem volt.
    - Vannak új gyűjtendő dolgok, de semmi extra. Ez csak egy új csoportosítási alap új csoportba szedett tárgyak gyűjtésére, elkészítésére.
    - Az ára vagy elkészítése ezeknek ismét horror kategóriába tartozik.

    Új NPC?
    Nagyobbat lő, több lőszer kell hozzá.

    Új térkép?
    Semmi extra.
    Legalább mondjuk, aki ide belép szétesik a klán-tagsága vagy nem lehet csoportokat alakítani vagy itt tetszőlegesen és csak ezen a térképen megbízót válthat, ha akar...

    Megmaradtak a lövetők, akik nemsokára majd az új NPC-et is tudják lőni (mondják 24-48 órán belül).
    Majd gyűjtik a cuccot ugyanúgy, mint eddig, és mikor hazaérnek lám, mennyi mindenem lett már.

    Szóval, csalódás!
     
  17. Coembra

    Coembra Utánpótlás-írogató

    Hát biztos csuklik az illető édesanyja, aki kitalálta hogy az új 1. küldiben promizd a lézert...
     
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  18. Nem találta ki senki. Az csak egy küldetés a sok közül, amit ki is lehet hagyni.
    Ezen megy a sírás angol, román és francia fórumon, hogy jaaajjjjj, nem lehet az új küldiket csinálni, mert mi lesz a sepivel? Hát semmi. Ott marad ahol van, max nem lesz újfajta lézerágyúd egyből.
     
  19. inohumanplayer

    inohumanplayer Haladó

    Nem lehet az új Lézert összeszerelni, nem érzékeli az összeszerelő rendszer azt, hogy van Booty kulcsom.
     
  20. .ΣĿΊZΛBΣŢH.

    .ΣĿΊZΛBΣŢH. Fórum-zöldfülű

    Kedves Játékos.

    " Sziasztok!
    A hibán,hogy a zsákmánykulcsokat nem ismeri fel a rendszer az Összeszerelésben,dolgoznak rajta. Továbbá hibásan jelzi ki a Csoport fülnél aki 1-BL térképen van,3-BL térképet mutat. A 25. napi olaj jutalom el lett távolítva,helyette a 21. napon fogunk kapni 165-öt 15 helyett.
    Végső soron pedig ott vannak az új küldetések,amiknek 17-es szint a követelményük,ezért találja nehezen néhány játékos.
    A DarkOrbit csapata "

    Talán ezért? :)