Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. inohumanplayer

    inohumanplayer Haladó

    Köszi, már csak az kérdés, hogy mikor fixálják ezt a bugot...
     
  2. dicsákbuksi

    dicsákbuksi Fórum-zöldfülű

    Annak nem okoz gondot ez a próba akinek nincs sepi sem a fegyverén sem a rakétán. Gondolom neked nincs, így nem okoz problémát, így nem is " jajjjgatsz", ha lenne biztos igen. Olvastam én is más fórumokon van aki 20 milliós sepis lövéssel bír. Az a probléma Nebukanazer, hogy ha azt a próbát nem csinálod meg akkor a többi sem nyílik meg. A következtetésem az, hogy ezzel a próbarendszerrel azoknak kedveznek akik lövetik a hajójukat, mert ugye nekik nincs sepijük. Akinek meg van az fejlessze le promival és menjen be agyag galambnak. Hát még azt a kis esélyt is elveszik, hogy visszalöj a vége ugyis pukk lesz. Köszi én ebből nem kérek.
     
  3. Egy. 5.5 millió lövésem van sepivel + fél milla raksim.
    Kettő. Mosd ki a csipát a szemedből, amikor olvasol. Az a küldi nem feltétele semminek.
     
  4. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Nem feltétel, csak ha nem csinálod meg, nem adja be a többi küldetést, legalább is nekem így van!
     
    ★whitewolf★ kedveli ezt.
  5. ★whitewolf★

    ★whitewolf★ Utánpótlás-írogató

    Miről beszélsz? Az a küldetés nyit meg egy küldetés láncot 60 db küldivel. Ha azt nem csinálod meg nem kapsz semmi újat. A helyedben 5.5 -ön talán még elgondolkodnék, de nekem 18 mill van. Ez több mint 1 év alatt gyült össze na ezt biztos nem fogom. Nem is érdekel az egész. Utána meg 5000 uriért gyártsak le 50 ezer lövésnyit...Vicc.. Olvasgattam más fórumokat én is. Mindenhol ez a probléma elég sok tagnak. Ha a fejlesztők nem változtatnak ezen a küldetésen, nem veszik ki a promi fejlesztést marad sziklaszilárd meggyőződésem, hogy ezt a folyamatosan lövetők miatt rakták be.
     
  6. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Sokat érnek vele :D leszedik a milliárdos sepi lövést, és képzeljétek van új sepi bugg :O aztaa ismét megcsinálják, ha eddig nem volt következménye ezután lesz e valami ? :D Na majd látjuk az elkövetkezendőkben hogyan is alakulunk.
     
  7. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    2db lánc van ha jól láttam,de valahol itt a fórumon is részletezve van az egyik lánc 24 es szinten nyílik meg a másik meg ha megcsinálod a promis küldit.
     
  8. Ne higgy semmit, hanem olvass. Én 22-es szintű vagyok és már rég (3 napja) az új küldiket csinálom. És a promis küldit nem csináltam meg. De a 24-es küldiknél sem feltétel.

    Álmodban ecsém, álmodban.
    Nekem miért nem kellett megcsinálnom :eek:

    EU1-en igen
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 8.12.18
  9. ♥Ármin.love.Roberta♥

    ♥Ármin.love.Roberta♥ Fórum-zöldfülű

    Lehet ennél mélyebbre süllyedni... Nincs kedvezmény hétvégén a kapukra... Gondolom úgy vannak a fejlesztők hogy majd mindenki azt a félre sikerült valamit fogja nyomni amit ŐK a legnagyobb "frissítésnek" (újításnak) neveznek hogy majd senki nem akar kapuzni... Lagg meg a sok bug még el is megy egy kis mértékig de ez már azért sok... 4x jutalmat adnak most a zéta kyhalonra az addig még oké is (nekem már nem kell megvan minden) DE akinek nincs az most verjen el több urit (ha abból akarja kirakni) ne hogy majd már csak úgy kedveskedjen a bigpoint....
     
  10. ®TR•Męhмę

    ®TR•Męhмę Törzsjátékos

    Ténylegesen és muszáj kivinni GG akció nélkül is a 2 zétát ,mert ha nem holnap jön egy új heti amit nem tudok felvenni, így buktam -160 kihalont.. GG egyre jobb lesz ez..
     
  11. ★whitewolf★

    ★whitewolf★ Utánpótlás-írogató

    "Ecsém" biztos nem, de vater az lehet ha jó időben jó helyen voltam! A tiszteletet mindig megadom mindenkinek akár fiatalabb akár idősebb! Ezt magamra nézve is viszont elvárom.
     
  12. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Ráadásul nem is az a küldetéslánc, amit mutogat. Mert ha nem csinálod meg a promisat, nem adja az utána következőt.
     
  13. Ha 67+-os vagy, esetleg... (16 évre testtem a nemzőképesség kezdetét).
    De adja. Nézd meg jobban a képeket. A "promis", a "A határokon belül". Még ott vigyorog elvégezetlenül. Az éppen aktív küldetésem az "Aztán elfutottak", amibe ugye 20 cubit és 3 purpose XXI-t kell lelőni. Ha elvégzed ezt, megnyílik az "Emberiség öröksége".
    Megvan már csinálva az "Az üresség hangjai" (10 cubi és 1 purpose XXI). Akkor hogy is van ez?
    UI: meg a 3000 promi és 15000 endurium gyüjtése.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.18
  14. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Hát nekem nem adja. Megcsináltam a gyűjts 3000 promit is. Megcsináltam a gyűjts 15000 enduriumot is. Most jön nekem a 20 cubi, meg a 3 Purpose XXI.
     
  15. De hát ezek már az új küldik. Ha egyet megcsinálsz, megnyílik a következő. Mit kéne még adjon?
     
  16. dicsákbuksi

    dicsákbuksi Fórum-zöldfülű

    1. A tájékoztatóban minden le van írva! Két darab küldetés láncolatot lehet elindítani. Az egyik az "üresség hangja" ha ezt megcsinálod enged továbbiakat csinálni asszem 15-öt. Valószínú ezt csinálod. A második indító küldetés pedig az "Határokon belül", (tudod ez a promis). Ha ezt nem csinálod meg nem adja a többit. Ennél értelmesebben nem tudom elmagyarázni.
    2. A jó tanácsaidat pedig tartsd meg magadnak, a "csipát" nem kiszoktam törölni a szememből, hanem kimosom. Nálunk van víz. ;) Azt szokták mondani mindenki magából indul ki.
    /megj. a határokon belül elvégzése után további 60 küldetés elvégzésére van lehetőség/
     
  17. ★whitewolf★

    ★whitewolf★ Utánpótlás-írogató

    Teljesen mellé beszélsz. Két próbasor van. Mindkettőnél el kell végezni az elsőt, hogy kapd az utána jövöket. Le van írva!!! Azt kezdted csinálni ami ad 15 öt. Ha azzal végeztél többet nem kapsz. Olvasd már el! Egyébként én is pont ott tartok ahol te.
     
    Páncélgránátos kedveli ezt.
  18. Igazatok van!
    Valóban csak az első 15 küldit tudod megcsinálni, ha nem csinálod meg a promisat.
    Bocs a nagyképű hozzászólásokért.
     
    -[norisz99_HUN]- kedveli ezt.
  19. Coembra

    Coembra Utánpótlás-írogató

    Semmi gond, azért csak kiderült, hogy mégsem vagyunk hülyék:D:D
     
  20. ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†►

    ◄†ČΛŁYPŞØ™Hu†► Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Én csak arra lennék kiváncsi,hogy az oktoberben lenullázott 10 ezres küldit vissza állították-e már valakinek ?????Mert nekem még mindig nem.