Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Vadász

    Vadász Haladó

    Valaki épp bent van a karakteremben (csak a Bigpoint-nál van a belépési jelszavam), és még mindig. Remélem akkor már javítva lesz.
    Na és a kompenzáció, hogy elvették tőlem a kifizetett összeg egy részét.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.8.19
  2. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,ha úgy gondolod,akkor érdemes jelszót változtatni.
    A másik felére pedig már válaszoltam neked,hogy ez Support téma,fórumon nem tudunk segíteni pénzügyekben neked.
     
  3. Vadász

    Vadász Haladó

    Kedves Leeroy!
    Köszönöm a választ.
    Naponta ?x kellene jelszót változtatnom, mindketten tudjuk, hogy nem idegen volt a karakteremben. Jujj.
    Egyébként már megírtam supportnak és folyamatban van ...
     
    Utoljára szerkesztett: 17.8.19
    okoska76 kedveli ezt.
  4. Megatron[HU]

    Megatron[HU] Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Valaki nem tudja esetleg,hogy mely szervereken játszanak sokan?illetve,hol érdemes újra kezdeni.Ahol azért a mappok nem üresek :)
     
  5. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, a legnagyobb magyar közösségért EU3, de igazából EU1 vagy EU5 talán elég aktív lehet.
     
  6. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Bocs,hogy közbeszólok,de a valamikori HU-szervert nem EU-7 el olvasztották össze?
    Ja és egy kérdés,mostanság több helyen láttam emlegetni egy vizuális dróndesign-t ami ha minimálisan is de ad képességet,de valószinűleg rosszul kerestem,sehol nem találtam.Lehetne tudni melyik ez?
     
  7. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia.
    Hu1 EU3-ba olvadt bele,ahogy Skandi 1 és 2 is.
    Továbbá nem a Hermes-re gondolsz?
     
    Lanselott kedveli ezt.
  8. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Igen,valószinűleg erre gondoltam.Viszont azt irja,a csatabérletért kapható,mint jutalom. vagyis leforditva,kell venni 10 bérletet,hogy meglegyen minden drónra a design???
     
  9. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia.
    Nem. A csatabérletet csak egyszer lehet megvenni,ezzel pedig akár utólag is feloldódik a céloknál a 2. oszlop. Tehát mind a 10 Hermes kiszedhető így.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  10. Vadász

    Vadász Haladó

    Sziasztok !

    Kerestem "Az összes NPC"-k között a Streuner Turret és Streuner Turretd npc-t - hol keressem?
     
    okoska76 kedveli ezt.
  11. vauvau

    vauvau Fórum-zöldfülű

    Esetleg a Kuiper-átjáró kapuban... :)
     
    Kitti kedveli ezt.
  12. Vadász

    Vadász Haladó

    Köszi a választ; és a "segítségedet". :D
    Megtaláltam a kapu 4. hullámában a 4-et, az 5.-ben az 1-et, ami nem ugyanaz, mint a 4. hullámban. :oops:
     
    okoska76 kedveli ezt.
  13. Vadász

    Vadász Haladó

    Kedves Kitti !
    Kerestem azt a táblázatot, ahol meg tudom nézni, hogy melyik npc milyen és mennyi nyersit ad.
    Csak én nem találtam vagy már nincs.
    Még a Streuner Turret és a Streuner Turretd (a Turretd más, erősebb és ugyanúgy csak 1 pont jár érte) npc-kről megtudni valamit?
    Bemásoltam ide is, mert lehet, hogy rossz helyre írtam előzőleg.
     
  14. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia, itt az összes NPC-nél megtalálható a nyersanyag is. A Streuner Turret még hiányzik nekünk is.
     
    Vadász kedveli ezt.
  15. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Néhány egyszerű megjegyzés a játékkal kapcsolatban próbálom röviden. 2010 ben regisztráltam és több mint 1000+ órám van a játékban és igen anno pénzt is költöttemrá... látom a játék fejlődését és így remélem talán adnak a véleményemre is:

    A legnagyobb pozitívumok a játékkal szerintem:
    1. A farmolásért igen csak sok cuccot lehet szerezni az ürlények uri dobása rendbe van.
    2. elég sok segítség van a kezdő játékosoknak mostmár ahoz hogy fejlődjenek és az ürlényekkel normálisan elbírjanak. (de ehezvan 1-2 hozzáfűzni valóm a negatívumoknál is) bár az űrlabor használatra nagyon kéne egy tutorial mert azon bukik a játék kredit bevétele.
    3. A játéknak van egy varázsa ami igen csak addiktív. Nem véletlenül volt anno annyira népszerű.
    4. rendszeres játékkal minden elérhető. és ez a naptár dolog tényleg tök jó ötlet volt nemtudom kitalálta ki de 10/10.
    5. a player base 90% ban normális és segítőkész ami nagyon kevés játékról mondahtó el.
    6. Szép a játék grafikája.
    7. Sok event van így sosem unalmas játszani.

    A legnagyobb problémák a játékkal:
    1. a küldetés jutalmak (kivéve black light küldetések és event küldetések azok rendbe vannak) nincsenek arányban az elvégzendő feladat nagyságával. ne akarják már ilyen 1000 urival kiszurnia szememet mikor kinyiratnak velem 100 kristalont ami magában 10k. Kb full értelmetlen csinálni őket.
    2. A lőszereka shopban nevetségesen túlárazottak. 99% ig biztos vagyok benne hogy senki az ég világon nem hajlandó MCB 25-öt venni mikor a job-100 is előrhető ugyan annyiért csak jobban megéri + ha számolunk kicsit 1kulcs = 1500 uri = 1500 MCB-50 nevicceljünk már az 2 perc játékra nem elég... Legyenek kedvesek a lőszervásárlási statisztikát (LCB-10 kivételővel) közzé tenni és okulni belőle mert tuti biztos hogy senki nem vesz lőszert a shopban.
    3. A megbízok tök feleslegesek a klánrendszer miatt és oda vissza. Minek megbízó ha van multi klán? nem az lenne a lényeg hogy akik egy megbízohoz tartoznak azok védik egymást a többi megbízó ellen?
    4. Klánok közti háború játszhatatlanná teszi a játékot. Nem elég hogy az ellenséges megbízó lelő méga sajátod is? EU 4 es szerverena TOP 1 klán az - akik fullosak mindenben - Mindenkinek hadatüzentek és szét darálták az összes többi klánt főleg a kicsiket kb, olyat is amiben volt 10 kezdő játékos és együtt akartak játszani meg segíteni egymásnak fel kellett oszlatni a klánt mert játszhatatlan volt.
    vagy legyen elutasítható a háború, vagy vegyék ki az egészet. + a megbízók pont erre vannak kitalálva nem? hogy legyen kit ledarálni meg legyen kivel háborúzni.
    5. tul kicsi a térkép rendszer és nincs tétje hogy lelövik e az embert mert egyből vissza tud teleportálni ami nem baj viszont ez azt is jelenti hogy ha 1 fullos beáll a kezdő térképre akkor a kezdők halálra vannak ítélve. Jó lenne valami védelmi rendszer legalább a X-1 től x-4 ig ilyen autómata drónok vagy ilyesmi mert így tök jellegtelen az is hogy melyik térkép melyik megbízóhoz tartozik effektíve nincs tétje nincs különbség. Ugyan Úgy öszsevisszaháboruvan mindenkivel és ugy járnak keresztül az egyéb megbízós emberek ahogy akarnak nembeszélve arról hogy a kezdő player base szét van darálva. (pró tipp : hanincsenek új játékosok akkor egy idő után egybe kell nyitogatnia szervereket , ahogy az már elkezdett megtörténni)
    6. ÚJ JÁTÉKOSOK HIÁNYA !!!! ahogy irtam 0 védelem van az új játékosoknak így lehetetlen belekezdenia játékba normálisan és a x-3 x4 térképeken is akár életben maradni is nehéz 5 percnél tovább. + a hajó javítás működjön már kreditből is legalább az első 12 szint megtételéig vagy valami. Hiába vágtok hozzá 100 LF-3 mat meg minden egy uj emberhez ha nem tudja elhagyni a csillagkapukatse. Hosszútávon a szerverek kiürülnek, fogynak az emberek is és így a játék bevétele is szóval ez senkinek nem jó :)
    7. új itemek hiányoznak az aukcióból. Nem lehet se az állandóra shopba rakott lőszereket se pushatot továbbra se beszerezni onnan... pedig a játékosok már egy ideje könyörögnek érte hogy minden fogyó eszköz elérhető legyen az aukcióban (mert pl shop ból lőszert 0 ember vásárol...) + a job-100 at én nyugottan a galaxgates basic löszer jutalmak közé is betenném :)
    8. MI A RETEKÉRT KERÜLA JOB-100 MEG A MCB-25 UGYAN ANNYIBA??? Full ugyan aza 2 csak ugye a job 100 az erősebb mert űrlényekre 3,5x et sebez >< NAGYON GÁZUL NÉZKI ÉS ORDÍTHA HOGY NEM FOGLALKOZNAK A JÁTÉKKAL.

    (Az hogy botozik mindenki összevissza az egy dolog amióta elszabadult a bothasználat azóta legalább lehet paládiumot farmolni normálisan :D)

    Anno irtam párszor a fórumba mikor elkezdett elromlania dolog hogy bajok lesznek és meglettek a szerver egybenyitások is jósolva meg a játék hanyatlása pontosan ezen okokból, de akkor még ki lettem nevetve hogy "OMG heti 10000 uj játékos van hát nevicccelj már nem tetszik ne játszad " meg ilyenek. Most elkezdtek szervereket egybenyitogatni és azelmult 3 napban összesen 1 új játékossal találkoztam :) és ő is aztmondta hogy tökjó csak 4 percenként ellövik és ez neki nem kell. Én sajnálnám ha tönkremenne eza játék nagyon mert van benne potenciál és én szeretem nagyon de elmegy az ember kedve hamar sajnos mivel tényleg nem lehet a csillagkapukat néha elhagyni.

    Kedves játékkészítők: a problémákat egyszerűen orvosolni lehet és ha tényleg a pénzre mentek akkor az új játékosokon keresztül tudjátok megtömni a zsebeteket őket kéne segíteni és úgy mindenki jóljárna... + a fanbase nek 1-2 kérését néha teljesíteni jólenne mert tök apróságokrólvan szó.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.19
  16. kusimitama

    kusimitama Haladó

    Az új napi küldetésekért egy nagy cuppanós puszit szeretnék küldeni a fejlesztő csapatnak! Nagyon királyak!! és tényleg megériőket megcsinálni!!!
     
    Grincs, Leeroy és Kelly kedveli ezt.
  17. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Ezek az új napi küldik baromi jók és jól is adnak! Viszont én még mindig azt mondom,vissza kellene adni régi jogokat az adminoknak,hogy "takarítani" tudjanak! A rengeteg szédelgő még mindig totál lerontja a játékot,hamar kedvét szegi az embernek :/
     
  18. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Ez mint tudod, nem rajtunk múlik. De örülök, hogy valami pozitív játékbeli elem elnyerte a tetszéseteket.
     
    kusimitama kedveli ezt.
  19. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Szinte mindenben egyet értek Veled! Jól beszélsz, lophatnának a fejlesztők ötleteket az írásodból! Üdv
    Start:12-02-2010
    Játékidő:6,991 óra
     
    kusimitama és csaba238 kedveli ezt.
  20. kaptam egy olyan levelet változtassak nevet váltottam . chatban oldjátok fel.