Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. LátóVeréb

    LátóVeréb Fórum-zöldfülű

    Nos még soha nem írtam a fórumba, nem is terveztem és mivel nem találtam dühöngő vagy egyéb szobát így ide írok. Nem tudom ki hogy van vele de nekem már a nagy .... (hócipőm) is tele van a nagyon kedves és aranyos játékostársakkal akik nem tudnak máshogy játszani csak úgy ha az emberen élősködnek. Megesik hogy mikor az ember az npc-ket vadászgatja jön egy ellenséges megbízós játékos és kilövi. Benne van a pakliban nem gond. De mit éreznek azok a nagyon ...... embereknek nem nevezhető egyének akik saját megbízójuk játékosán élősködnek és mikor az lő egy npc-t egyből leszedik róla? Nem igaz hogy nem lehet úgy megölni egy boss kristallont hogy ne lőnének le róla. Gondolom azzal tisztában van mindenki hogy azért párezer lőszert és rakétát bele kell fektetni. Megemlíteném itt kecske... nem tudom tovább a nevét és Lacko játékosokat csak, hogy mindenki tisztában legyen vele. Ráadásul a pofátlanságnak sincs határa elzavar ugye a delikvens a boss-tól és még küldi a csoportmeghívást aztán mikor visszavenném szól a haverjának és ketten szépen kilőnek nehogy már az ilyeneknek is jusson valami. És ha ez még nem lenne elég a mélyen tisztelt admin is kitessékel csetről mert ugye nem kis idegességemben egy nem épp odaillő szavakból álló regényt próbáltam meg kedves hobbitkáknak címezni. Szálljatok már magatokba és ha ilyen kemények vagytok akkor menjetek az ellenhez pattogni ne azt ... aki fejlődni próbálna!!!!!!!!!!!
     
  2. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Tényleg nem szép dolog, de komolyan mínuszolsz. Másik, hogy ellen térképen sarokban bosslonozol, 99% hogy nem lő le senki és lelövöd a lont.
     
  3. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    ez egy akciójáték, és sajnos ez is benne van a pakliban,még ha nem is tisztességes dolog....attól mert kikelsz magadból, semmi nem fog változni. Keress egy megbízható összetartó klánt, hogy az ilyen esetekben legyen aki megvéd és segít téged.

    A CM-ek pedig azért vannak, hogy rendet tartsanak a chaten, a chatnek is megvannak a szabályai, ha ezt nem tartod be, kizárást kapsz.
     
  4. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    nahát igen ebből meg az lesz hogy ki tud nagyobb klánt találna és így egy idő után aki nem fejlődik azt kirugják és akkor mondjuk nem nagyon tud fejlődni a a társak éppen vadásznak vagy más fontoss dolguk van.
     
  5. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Nem kell ahhoz hú de nagy klán. Talán még az is elég ha egy-két nagyobb játékossal jóban van a kisebb, és ha így jár hogy lövik valamiről a kicsivel nagyobbak, akkor hívja a még nagyobb havert aki lerendezi. :D
     
  6. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    ezt mondtam és mivan ha éppen nem ér rá vagy nincs fent?ugyanígy voltam nagy klánban voltam egyedül én voltam fent hát nem elkezdte lőni a bázist a legerősebb klán egyedül meg talán 1-2 embert ha tudtam belőlük őlni,engem dobtak ki mert azt mondták túl gyenge vagyok mivel nem voltak fent lassan fejlődtem például más idővalumos szerveren nehéz "számodra" aktyv játékosokat találni.
     
  7. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Nem ezt mondtad. Azt mondtad hogy arról fog szólni ki talál nagyobb klánt. Én meg erre mondtam hogy nem kell ahhoz nagy klán, elég egy-két nagyobbal jóban lenni. :) Amúgy az elég parasztság ha azért dobtak ki mert nem tudtad egyedül megvédeni a bázist. :D
     
    -[norisz99_HUN]- kedveli ezt.
  8. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    az de mondjuk ök voltak a 2.-ak a topon én meg még csak akkor kezdtem el kirakni a zétákat szóval télleg még csak a full iris is alig volt meg és máris kidobtak de amerikaiak és hát igazából csak a terhükre voltam cubiztak beálltam máris feleannyi urit kaptak meg ők adták a pénzt irisekre. De abban igazad van szerintem amug egy bázist egyedül 1 klán ellen aligha lehet leglábbis elég nehéz :D
     
    Đαεmon kedveli ezt.
  9. Télapóka

    Télapóka Fórum-zöldfülű

    én tegnapi napon kaptam szeptember óta több mint 1400!! kulcs után ládából lf4 et. Ugye husiék és rezesbandája is 2,1 millió uriért kapnak 1 db lf4-et??? természetesen a játékban benne van, ahogy írja a dark, de akkor mindenkinek legyen benne! Törölték a megjegyzésem a palla pálya miatt is. Farmolás??? Mindenki megtehette, hogy ott hagyja. A régi játékosok 2500-3000 ládából full lf4-et szereztek. Persze a többiek meg azért vannak, hogy kilőjék őket:) és nem azért hogy felfejlődjenek:D
     
  10. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    benne ám és a választási lehetőséget nem a DO szabja meg :) 1400 kulcs ? Gondolj csak bele ha másképpen csináltad volna ... annyiból nem hogy 1 lf4-et de közel 10-et kellene szerezni legalább 3 herkuval :D
     
  11. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    nemtudom nekem 25 zsákmányból minimum ad 1-2 lf4-et meg közben bo2 lf3 de dizit még nem keptam énsem.
     
  12. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    25-ből 1-2 lf-4? nem lf-3? Kizárt, hogy annyi lf-4-et kaptál volna..
     
  13. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Miért lenne kizárt? Nekem volt hogy 114 ládából 4 LF4et, 2 50es álcát és 4 zeusz részt kaptam. Lehetséges, amit ő ír. Mikor milyen szériát fog ki az ember.
     
  14. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Artemis... Ő általánosságban írta hogy neki 25 kulcsból adni szokott minimum 1-2 lf4-et... Na az valóban kizárt. De nekem is volt jó szériám, 250-ből 5 lf4, sima zöld ládákból, úgy hogy nem volt event. :) Amúgy télapóka, ha annyira gyorsan akarsz fejlődni, akkor van rendelési lehetőség. ;) (gondolom a palahuszárok nem nagyon rendelnek...)
     
  15. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Van aki szerencsés ,van aki kevésbé szerencsés :) Ezen kár vitatkozni, mivel nem jelenthetjük ki 100%-ra, hogy nincs valóságtartalma annak amit ír :) Ha tényleg ilyen szériája van,akkor gratulálok neki, ha pedig nincs, őszintén ki jár rosszul? Te hogy elolvastad, vagy ő hogy nem kapott? ;) Ilyeneken ne húzzátok fel magatokat :)
     
  16. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    meg is mutathatom valahogy első zétámból kaptam zsákikulcsokat addig nem is foglalkoztam velük osztán hallottam hogy lehet dizi bennük hát mondom akkor elnyitom akkor még nem is akartam lf4et jól megvoltam lf3-mal :D mindig ugynyitottam hogy má basszus megin egy lf4 aztán a második zétámból megint 1 összesen 4 em van szóval 25+25=50 zsákiból kaptam 4 lf4et :) meg egy klánbázisnyi modult mindennel 2 zeusz tervrajz plusz 10 apis de dizit nem adott azóta is csak azért nyitok :D
     
  17. stefy87

    stefy87 Junior szaki

    Hali
    en nemvoltam ilyen szerencses kb 2 eve tolom vagy tobbmar nemtudom biztosra de annyit igen osszesen 2500- 3000 kulcsott nyittam el es csak16 drb lf4 et sikerult ossze kaparni es rengeteg szemetett aminek most sincs haszna csak tetlenul var a raktaramban
     
  18. háát, én asszem a szerencsések közé tartozom. Kb. 1200 ládából eddig van 5 lf-4, venom, spectrum, egész zeusz, apis 36/45. :D
     
  19. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Az lf4 arányod azért nem túl szerencsés.
     
  20. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    1200 kulcs ha jól számolom 1.8 millió uri kedvezmény nélkül :D Teljesen megérős volt
    irónia felsőfokon
    Talán a zeusz ami megérte