Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ΛвиσямαŁ™

ΛвиσямαŁ™ DarkOrbit játékos

@Leeroy
    Szia, Bocsi a Tagelesért, azt szeretném megkérdezni, hogy discordról miért tiltottak ki? Korábban beszéltünk Dc-n ott valamiért nem tudok Neked írni. DC : Abnormal™#2382

2. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Szia, jó kérdés, nem tudom, nekem ott nincs jogom tiltani. Viszont tudnod kellene írni nekem, mivel engedélyezve van,bárki írhat.

3. ΛвиσямαŁ™

ΛвиσямαŁ™ DarkOrbit játékos

http://prntscr.com/q2e6j9

Leeroy kedveli ezt.
  4. Nyikus

Nyikus DarkOrbit játékos

mostmár kapuzni sem lehet? lasan 1 orája ugrok a delta kövi hullámához.... mikor lesz rendben a game? (tudom soha)

Utoljára szerkesztett: 1.12.19
    Izidor kedveli ezt.
  5. Lanselott

Lanselott DarkOrbit játékos

Most komolyan,nem értem miért érdeke a játéknak,vagyis az üzemeltetőknek,hogy el lehessen lehetetleniteni a játékot?
    Konkrétan,most voltam benn.....Nem harci térkép,a bázis nem volt aktiv. Eu-1 szerver,aki ott játszik tudhatja ha akarja egy BG klán foglalta el,ellenséges megbizók. Ez a szerveren egy erősebb klánnak számit. Ahogy ellenséges bázis lett a térképen a kisebb hajók eltűntek,én maradtam. Jön a klánvezér megtámad,kétszer végigkergetjük egymást a térképen,de nem tud kilőni. Hivja a kollégákat és 5 en jönnek. Jó kilőtek,hű de tudnak,visszamegyek,mert a térképen kell az NPC a napi küldetéshez. És ezt eljátszottuk kb 5 szer....Kiléptem mert ráuntam....Csinálhatnának valami szabályt,hogy nem harci térképen pl 3 szor ha kilőtte ugyanazt a hajót,utána egy óra hosszat nem lőheti,ha mégis büntetőpontot kapna érte.....Igy aki NPC -zik,meg tudná csinálni a küldetéseket....Jó tudom soha nem lesz ilyen szabály,de sokan örülnének neki.....

6. Grincs

Grincs Board Administrator Team Darkorbit

Mivel ez egy lövöldözős játék, nem hinném, hogy ilyen jellegű szabályt hoznának a játékba. Kellemetlen tud lenni, amikor akadozik a küldetés végrehajtása, bizonyos okokból, de ezt el kell fogadnunk, vagy védelmet kell kérni ha klánba vagy, hogy küldizhessenek a kisebb szintű játékosok.

Trench kedveli ezt.
  7. Lanselott

Lanselott DarkOrbit játékos

Nos,bocs de ezzel némileg vitatkoznék.....A mostani eventnél is lekorlátozták a harci térképekre azt hogy a lelövésért csak ott tud elvenni pontot. És több hasonló,szerintem örvendetes újitást véltem felfedezni.Véleményem szerint ez egy nagyon jó és komplex stratégiai játék lehetne ha nem a fiatal kölkök lennének nagy többségben akik szimplán lusták gondolkodni,sokkal könnyebb megvenni a boostercsomagot és nyomni a gombot a tüzeléshez.....Klán védelmet nehéz is lenne kérnem,mert soha nem voltam klántag és nem is leszek....Pont a nagy és erős klántagok jöttek 5 en egy ellen....Ki merem jelenteni NINCS a játékban olyan hajó akit 5 közel fullos Cyborg támad és nem esik el....Szóval nem magamról irtam,hanem szinte bárkiről általában.....

8. Grincs

Tudom és értem is mire gondolsz, a játékosok egy jó része fiatal, de szerintem minden korosztályból vannak itt, és játszanak. Ki a játékért, ki úgy, hogy inkább megvásárol mindent, habár nem tudom abban mi a jó. Remélhetőleg tovább fejlesztésre kerül és kialakításra az amit elkezdtek a játékban. Az biztos tökéletesíteni kell még, ne azokat érintse, akik normál módon , becsületesen játszanak. Ha nem vagy klán tag, sokkal nehezebb dolgod van, mert segítséget ritkábban kapsz nagy hajótól, de láttam már nem egyszer olyan játékosokat, akik segítik a kisebbet, hogy érvényesüljön a játékban.

Trench és Lanselott kedveli ezt.
  9. Shyvon

Shyvon DarkOrbit játékos

Itt a gond a klánnal hu1 meg szünt én 7 év után kezdtem újra 2 hó alatt 600 def sztem nem sok eu2- ö átlaghoz.

10. Grincs

Hu 1-es csak beleolvadt más szerverbe, nem megszűnt.

11. Hungara

Hungara DarkOrbit játékos

Sziasztok! Egy adminnal szeretnék beszélni nagyon fontos lenne. skype vagy facebook vagy bárhol.

Izidor kedveli ezt.
  12. Trench

Trench Moderator Team Darkorbit

Szia!
    Én azt tanácsolom, hogy lépj kapcsolatba a supporttal. Ide kattintva tudod leírni nekik a problémád.

13. †ΣΝΤΣЯРЯІS€†[HUN]

†ΣΝΤΣЯРЯІS€†[HUN] DarkOrbit játékos

Sziasztok!
    Másnak is akad a játék? Kidobál , kappában 2x elpukkantam mert kifagy alig-alig enged vissza . Központi a probléma vagy csak nekem van valami gondom? Szerelőműhely sem működik!

14. Anita30..

Anita30.. DarkOrbit játékos

Nálam a szerelő jó,viszont a kapukban /alfa,béta,stb.../ ugrásnál megszakad a kapcsolat. Az akadás az előző Galaktikus küzdelem óta folyamatosan jelen van nálam...előtte nem volt gond,pedig már minimum beállításon vagyok. Nem a gépemmel van a gond,Battlefieldek fullon mennek rajta onlyne nap mint nap!

15. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Központi probléma igen,jelentve egy ideje,várunk a javulásra.

16. riddick-HUN

riddick-HUN DarkOrbit játékos

a drónokba fixen nem megy a kár? nem ám az lesz hogy csak mi nem látjuk a károsodást, aztán egyszer meg csak pukkanak mert valami bugg miatt nem írja ki

17. szilveszter19

szilveszter19 DarkOrbit játékos

Hello lassan már 2éve örökös bant kaptam a karakteremen tápolásért. Egy olyan kérdésem lenne,hogy mit kellene tennem az unbanért vagy már semmi lehetöségem nincs vissza kapni a hajoü bármennyire is meg bántam? :/

18. Sünike7107

Sünike7107 DarkOrbit játékos

Az ide karácsonyi és újévi játék...hát mit is mondjak..szerintem eszméletlenül gyenge,mondhatnám azt is hogy egy rakás "car" az egész,ennél azért sokkal többre vártam egy ilyen játéktol....Szánalmas az egész ünnepi játék...

19. Mislix

Mislix DarkOrbit játékos

Nyugodj meg, ez a csapat ennyire képes. Ezt már évek óta bizonyítja az, ami itt van.

Kérdezel valamit és leírod véleményed, rögtön kitörlik, hogy úgy tűnjön itt minden rendben van. A kérdéseddel meg elmehetsz a sunyiba.
    Hiába van leírva a címben, hogy akár pozitív akár negatív, jön valaki és duzzogni kezd azon, amit írsz és törli. A többieknek meg úgy tűnik ez egy jó játék... aztán megismerik.

Kaphatnánk választ arra, hogy a Zephyr hajó lendülete hogy működik. Olvastam a leírást és használhatatlan számomra..
    (Kérdeztem már egyszer... így most még egyszer megkérdem)

A leírás szerint:
    "A lendületek száma a gyorsmenü üres helyén látható"
    És hol kedveském, hogy kell beállítani? Se egy kép se egy konkrétum. Melyik gyorsmenü, melyik üres helyén - főleg ha tele van.
    Mit kell beállítani és mi a feltöltési sorrend, mert semmi nem látszik.
    Mikor töltődik, hol látom a %-os értékeket, hogy lássam tényleg úgy működik-e minden, ahogy írják, mert le szeretném ellenőrizni. Az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy sokszor semmi sem olyan, mint amilyennek leírják.

Hol látni a következőt:
    "Ha a lendület nem aktív, a hatótávolság lendületenként 5-tel növekszik"

Mennyiről növekszik ennél a hajónál és hol van kiírva. Ez is egy üres helyen látható!

Ez a leírás terjedelmes és -számomra- használhatatlan így.

Kaphatnék egy képpel illusztrált leírást és azt, hogy tudom ellenőrizni a leírtakat értékben is.

A Zaphyr lendület száma és így ez a képessége kapu ugráskor nullázódik!
    Miért?
    (Erről nem volt szó a leírásban...)

Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.12.19
    Vadász és Anita30.. kedveli ezt.
  20. luxuswc

luxuswc DarkOrbit játékos

Örömmel látom, hogy a hangár, klán és pilot sheet fülek már gyorsan működnek :)

Trench kedveli ezt.

Az oldal megosztása