Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30..

Anita30.. Haladó

Akkor ezért halt ki a fórum? Már írni sem merek :) Vagyis mernék,csak felesleges,úgy is elviszi a cica :D

Trench kedveli ezt.
  2. Trench

Trench Moderator Team Darkorbit

Szia!
    Sajnáljuk, hogy az event nem nyerte el a tetszésed. Itt bővebben kifejtheted a véleményed ezzel kapcsolatban.

Sajnos ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, mi sem kaptunk róla információt.

3. Sünike7107

Sünike7107 Fórum-zöldfülű

Nem tudom kinek a fejében született meg a január 1-jei bonusz,de gratulálok neki,ennél már lejebb vinni a szinvonalat,nem igzán lehet.A bör lesülne a pofámról,szerintem szándékosan akarják tönkre vágni a játékot........ez a meglátásom...

4. Grincs

Grincs Board Administrator Team Darkorbit

Nem törlöm a hozzá szólásod, mindenkinek joga van a vélemény nyilvánításhoz, persze a megfelelő hangnemben és formában. Csak azt töröljük ami a szabályzatnak nem megfelelő. Véleményed szerint mire képes a csapat? melyik csapatra értetted ezt? Kíváncsi lennék. A másik nem hinném, hogy bármelyikünk megsértődne egy vélemény nyilvánításon, hiszen nem gyerekek vagyunk. Tehetnél e többet a játékosokért? Miért nem jelentkeztél a teambe amikor lehetőséged volt rá? Bizonyíthattad volna a hozzáértésed és a rutinod felénk és a játékosok felé is. Nem zárkózunk el senki elől sem, mindig meg lehet minket találni, és ha hiszed ha nem segíteni is szoktunk a játékosoknak. Mint írtuk sajnos nem teljes a leírás az új hajóról, érdeklődünk de ugye itt voltak az ünnepek és ez nehézkesen is ment volna. Amint a pontos adatok birtokában leszünk azt megosztjuk veletek.

Leeroy és Trench kedveli ezt.
  5. -¤MAJANI¤-

-¤MAJANI¤- Járnitanuló

Szia!
    Ha megfigyelted volna minden havi naptár ezzel kezdődik,mint amit ma adott.
    A régiekkel szemben sokkal több jobb dolgot ad a naptár,lásd 700 ASV,amiért neked 35 karanténkaput kellene lenyomnod.Minden napra nem adhat csak azt,amit te szeretnél.Én így látom...

destinykris, Grincs, Leeroy és 2 más kedveli ezt.
  6. Logan(Hun)

Logan(Hun) Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Mik azok a nyeremények amiket dupla gg napon duplán kapok? A lőszer és uridium is duplázódik?

7. destinykris

destinykris Fórum-zöldfülű

8. Mislix

Mislix Fórum hercege

A csapat a Központ, hiszen ők döntenek mindenről, ami a játék arculatáról szól, és akinek válaszoltam annak az ugyebár az volt a felvetése, hogy:
    "Az ide karácsonyi és újévi játék...hát mit is mondjak..szerintem eszméletlenül gyenge,mondhatnám azt is hogy egy rakás "car" az egész,ennél azért sokkal többre vártam egy ilyen játéktol....Szánalmas az egész ünnepi játék..."

Ebből következik, hogy mivel ezt ti itt nem tudjátok befolyásolni ez a játék arculatárért és alakításáért felelős csapatot jelenti.
    Mivel elég régóta játszom elég sok mindent megértem és láttam a játékon kívüli és belüli dolgokról egyaránt. (Akkor tudtam segíteni több játékosnak és egy lehetetlennek tűnő helyzetből -amit játékon belül tapasztaltak meg- és egy hét alatt rögtön megoldás lett, ami a játékon kívüli kapcsolatoknak volt köszönhető. (Erről ennyit és nem többet!)
    Éppen ezért ez lenne az utolsó dolog, hogy jelentkezzem egy olyan csapatba, ahol semmibe veszik a más országokban önkéntesen dolgozókat... (és ez nem az itteni csapat hibája)
    A másik dolog, hogy nem szívesen dolgoznék olyan dologért, amivel nem értek egyet. Érthetjük itt a híres Szabályzatot, amire mindig lehet hivatkozni, kivéve amikor a csalókról írnak, mert valahogy benne van a Szabályzatban, hogy tilos, mégis évek óta itt vannak.
    Mit kell csinálni ilyenkor?
    Szabályzatban rögzíteni, hogy "mindenkinek kuss van", aki elégedetlenkedik emiatt és hozzáteszem ezt sem az itteni team alkotta meg.

A hajó leírása sem ennek a csapatnak a hibája! Az elhallgatott információ miatt meg sem vettem volna ezt a hajót és így elég becsapottnak érzem magam, mivel így szinte semmire nem lehet használni ezt hajót! Ebben megvárom a választ, mert bízom abban, hogy a mostani működése programozási hiba és nem szándékos elhallgatás.

Hogy világos legyen mindenki számára: Nem az itteni csapattal van a baj, hanem az ottanival!

Csülök[H], Leeroy és Sünike7107 kedveli ezt.
  9. Grincs

Tudjuk , hogy vannak gondok és lesznek is. Aki itt játszik jó pár éve tudja miről beszélek. Van aki nem is a játék miatt megy fel, hanem a csapat kedvéért. Elhiheted, hogy mi is teszteljük a hajót ami csak módunkba áll, de ugye az sem hivatalos, így nem írhatjuk ki mint egy hivatalos forrást. Reméljük változtatnak ezen, és pontos adatokat is tudunk részetekre adni.

Leeroy kedveli ezt.
  10. Sünike7107

Sünike7107 Fórum-zöldfülű

Sziasztok,érdeklödnék,hogy miért van az,hogy amikor kapút csinálok egyszerüen a hajom nem lő,viszont az ellenfelek természetesen lönek,már jó pár életem ráment erre,és nem értem miért nem lehet javitani ezeket a hibákat.nagyon bosszantó túd lenni,és hiába videózom le a hibát,senki nem tesz semmit,hogy ez a probléma megszünjön.A válaszotokat elöre is köszönöm...

11. Lokáció

Lokáció Fórum-zöldfülű

Üdv ma ugye dupla nap van akkor miért nem számolja duplán a kronoshoz
    05.01.2020 - 12:21[​IMG]10 zöld zsákmánykulcs begyűjtve.
    05.01.2020 - 12:21[​IMG]Egy rész megszerezve a Kronos kapuhoz.
    05.01.2020 - 12:21[​IMG]Epsilon galaktikus átjáró befejezve.
    05.01.2020 - 12:21[​IMG]Megszerzett tárgy: Lőszer - UCB-100 (20.000)
    05.01.2020 - 12:21[​IMG]Megszerzett tárgy: Bifenon (18)
    05.01.2020 - 12:21[​IMG]Megszerzett tárgy: Axion sugárvezérlő (4)
    05.01.2020 - 12:21[​IMG]Megszerzett tárgy: Hasadókristály (12)
    05.01.2020 - 12:21[​IMG]Megszerzett tárgy: Sandstorm Mirage P.E.T. design
    05.01.2020 - 12:21[​IMG]20 logfile begyűjtve.
    05.01.2020 - 12:21[​IMG]Kaptál 11000000 tapasztalatpontot.
    05.01.2020 - 12:21[​IMG]Kaptál 505440 becsületpontot.

12. Gery

Gery Fórum-zöldfülű

mert az tegnap volt :)

13. Csülök[H]

Csülök[H] Fórum ismerője

Csak kérdezném, a számla adási kötelesség érvényes a DO-ra is? (Tudom hogy MO-n mindenkire kötelező) Írtam a supportra párszor, de az ügyet lezárták és jött a kérdőív mennyire voltam megelégedve az ügyintézéssel. Nos 3 hónapja nem kapom meg az igazolást mire és mennyit fizettem. Szerintem ez már azért kicsit gáz! Szeretném kérdezni aki ért hozzá, kihez kellene fordulnom most már?

14. Grincs

Írj a supportra még egyszer, szeretném megnézni, és utána járni az ügyednek.

Minden általatok bejelentett hiba, tovább küldésre kerül. Ezt a hibát még nem tapasztaltam, de ha így van írj a supportra, hogy ezt is jelenthessük feléjük. Van probléma a kapuban való bent ragadással, reméljük mi is, hamarosan javítva lesz.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.1.20
  15. Lokáció

Lokáció Fórum-zöldfülű

? vasárnap nem dupla kronos van ? söt még 1 kronos részt se adott :/

16. destinykris

destinykris Fórum-zöldfülű

Szia, Kronos nap szombaton volt (ekkor ad dupla részt), vasárnap GG dupla nap (dupla nyeremény, kivéve Uridium és lőszer).De a naptár oldalán megtalálod, és ha rámész egérrel akkor megnyitja a leirást róla. https://board-hu.darkorbit.com/bp-calendar/ Egy kronos részt kellett hogy kapjál mert a fent lévő linkeden leirja.

Grincs kedveli ezt.
  17. Csülök[H]

Csülök[H] Fórum ismerője

Írtam, és köszönöm.

18. PΔINTBΔLL=†[HU]†=

PΔINTBΔLL=†[HU]†= Fórum-zöldfülű

EU2: Többen rendeltünk ma uridiumot, de a rendszer nem írja jóvá az 50% becsület boostert!
    Más szerveren is van ilyen probléma?

mitter100 kedveli ezt.
  19. Páncélgránátos

Páncélgránátos Fórumlakó

Jön a Plutusos eventnek nevezett;) valami.
    Jó lőszerpocsékolást mindenkinek.
    Laggmentes event is lehetne már. Szombaton bétába uccsó négy hullámban nem lőttem rakétát, meg raksivető se ment.
    Ezért ebbe be se megyek:D.

Sörnyit és .-sesshoumaru-. kedveli ezt.
  20. ĢRΣΣИ-PØЩΣR

ĢRΣΣИ-PØЩΣR Fórum-zöldfülű

Kaptál 8.143 tapasztalatpontot.
    Kaptál 39 becsületpontot.
    Kaptál 12.800 kreditet.
    Kaptál 16 uridiumot.
    Kaptál 8.141 tapasztalatpontot.
    Kaptál 12.800 kreditet.
    Kaptál 16 uridiumot.
    Kaptál 8.138 tapasztalatpontot.
    Kaptál 12.800 kreditet.
    Kaptál 16 uridiumot.

Mint a logból is kiderül egyre kevesebb tapasztalatot kapok... 800 kristallin kell a 2/100-as küldihez csinálgatom de a játék szerint botolok... Azért köszönöm a fejlesztőknek hogy egy küldit nem lehet csinálni "bűntetés" nélkül.. Nagyon jól müködik a rendszer ismét..

Anita30.. kedveli ezt.

Az oldal megosztása