Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Te most miről is beszélsz? Képesség levonás? Tényeket mondj ami valós is. Persze a szabályok betartásával!
     
  2. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    olyan "tényekről" beszéltem- REAGÁLTAM, amit a felettem lévő valaki írt. egyébként meg, ezt a lekezelő stílust kikérem magamnak.
     
    Vadász kedveli ezt.
  3. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Nos, tökre nyilvánvaló, hogy tele van robottal a játék. Míg régebben csak dobozoltak és pörögtek lordakiát lőve, ma már annyira szemtelenek, hogy 4/5 NPC-z nek. Lehet tagadni/homokba dugni a fejünket és/vagy tiltani az emlegetésüket, én akkor is kimondom VOLDEMORT !!!!. Tudom van az a pénz amiért korpás a hajam és odaállhatok a sampon mellé, de ez a szavahihetőségem elveszi, ugye értitek? vendeg-nek tökre igaza van bárki bármit mond.
    Évek óta nem zártak ki senkit, nem láttam ADMIN hajót körül nézni. Itt már a pénz beszél mi meg ugatunk mint a való életben.
    Na mindegy, megyek gyalulom tovább 4/5 az 1 és 2 csillagos nagymenőket, természetesen x2/x3-al többet nem érdemelnek.
     
  4. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Utoljára szerkesztett: 28.1.20
  5. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Régi téma, és mindig elmondjuk. A team nem tud mit kezdeni a robot játékosokkal, csak adatokat tud továbbítani. A döntés nem a mi kezünkben van. Admin hajót azért nem látsz, mert amikor voltak akkor épp a játékosok által lett tiltva a használata. Nem dugjuk a fejünket a homokba, és mint tudjátok mi is játékosok vagyunk és játszunk napi szinten, így vannak ismereteink és látunk mindent. De jelen pillanatban nem tudunk mást mondani, mint reméljük ténylegesen fellépnek ezen játékosok ellen. Lehet róla beszélni, a szabályok betartásával, és ha tudunk érdemben válaszolunk is rá. Tudjuk, hogy vannak hibák, próbálkoznak újításokkal, próbálják más módon fogni a robot játékosokat, ez egyes esetekben bejön, de van olyan amikor nem igazán. Mi is csak reménykedünk, hogy lesz ebben áttörés.
     
    Leeroy és †ømzĭ kedveli ezt.
  6. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Ne hidd azt hogy rátok haragszom, hiszen tudjuk mennyit tehettek az ügyben. Az a baj, ezekkel a dolgokkal nem foglalkoznak a központban, helyette mindenféle kifestőkkel és más érdektelen újításokkal eventekkel tömik tele a játékot tesztelés nélkül, lásd a raktér bugot és nem ez az első ilyen alapvető hiba. Kicsit fékezni kellene és az egetrengető bajokkal kellene foglalkozni. Hidd el többen játszanának ezzel a játékkal, ha nem lennének ezek a "userek" akik miatt hőzöng a nép.
     
    Sörnyit, Vadász és alice_the_ice kedveli ezt.
  7. Vadász

    Vadász Haladó

    Sajnos, én is kaptam ilyen lekezelő, pimasz választ már, és ahogy olvasgattam már többen is, sajnos! Főleg '19.10. hó huszon akárhanyadika óta; azóta nincsenek is jó kis viták, beszélgetések, mint előtte, igaz, hogy nem minden esetben a megfelelő stílusban írtak, meg nem mindenki tudott jól írni magyarul és helyesen, de beszélgetések, javaslatok is voltak a játékosok között itt a Fórumban - sajnos csak voltak! :oops:
     
  8. Trench

    Trench Junior szaki

    Szia!
    Fel a fejjel! A fórum tárt karokkal vár továbbra is mindenkit. Biztos vagyok benne, hogy a jövőben is lesz elég vita és témaindító újítás! :cool:
     
  9. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Kedves Moderátorok! A múlt heti GG hiba akkor felejtve? Itt az új téma - a szétszerelés -, a feleslegesen megvett kedvezménycsomag és a Kronos nap kuka? Kompenzációról egy szó sem esik.. Érdemi válaszra várunk többen. Köszönjük!
     
  10. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Szia,részünkről nincs elfelejtve,jelentettük is,csupán innentől a központ dolga, hogy reagáljon rá.
     
    Amethyst19[AMD] kedveli ezt.
  11. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Nevetséges kissé a játék, 5 nap alatt 3,5 millióval (rangsorpont) megelőztek 5-en :D tudom nem veszem meg a a felívelő csomagot 1 hónapra, igaz nem is pörgök folyamatosan, DE! azért kicsit durva nem? Ez a játék már nem játék. Nem fejlesztő 5-let de a rangsorpontot csak a lelőtt hajókból kellene számolni. A többit meg nem írom.
     
  12. vendeg_2288

    vendeg_2288 Fórumlakó

    miért "sírsz", csülök?!
    valaki képes éjjel 3kor beírni a fórumra, hogy a pörgetős hajója beszorult a kapuba, és nem tud miatta aludni.
     
  13. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Szeretek sírni :D
     
  14. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Érdeklődve kérdezem: Kompenzáció lesz? Kedvezménycsomag, boosterek, Kronos- és Dupla nap elvesztegetése, magyarul pénzkidobás miatt? Választ köszönve, üdv!
     
  15. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Jelen pillanatban semmilyen konkrét információt nem tudunk erről. Ahogy hivatalosan közzéteszik, úgy fórumon azonnal olvasható lesz.
     
    Leeroy és Amethyst19[AMD] kedveli ezt.
  16. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Ezennel szeretném megköszönni hogy ilyen mértékben tökéletesedett ki a játék...!! Ilyen felszereltséggel nem is hittem volna hogy ennyi "nagykarit" fogok leszedni. Köszönöm a Top 10 klánoknak is a közreműködést ;) Remélem nem nagyon üt át a szarkazmus a hozzászólásomon

    Ja.....és kérem a klán nélkülieket hogy továbbra is tüntessék fel a nevükben a klánjelzést ahonnan kimásztak ügyeskedni! Köszönöm!!!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.2.20
  17. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Esetleg valami infó? Frissítik a botosokprg-jét hogy nincsenek? Arra gondolni sem merek, hogy ki is zárják őket.
     
  18. EnfytyX

    EnfytyX Fórum-zöldfülű

    Ebben a pillanatban kaptam egy hermes dróndesignt
     
    Trench és Leeroy kedveli ezt.
  19. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Megnyugtat,hogy tényleg bent van,elég ritkán kap bárki is,örülök neki :)
     
  20. Menyus

    Menyus Junior szaki

    Sziasztok!
    Ma szándékosan nincs dupla Kronos nap? Kivittem egy kaput és csak egy részt kaptam, akkor tűnt csak fel, hogy nem írja a főoldal, szóval persze én saram, hogy rutinból csináltam... De ezt így miért? Mert kedvezmény pl. pont van most is...