Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Hát az ott Avery név nem ismerős, de az Anita 30 igen, ugy tudom MMO-sok voltatok, mint Vadócka is, ő rá emlékszem :) Én EIC-en voltam mindig is :) Én se csaltam sosem, így tudom hogy tisztán is lehet haladni, a MÁV-os időszakban ha az még az az időszak volt, Eicen én voltam a Vezérezredes Kiki bannolása után :) csak én is abbahagytam, szenvedés volt már a végén, kis fehér rangú hajókat nem lehetett lelőni toppos hajókkal, én akkoriban erre untam rá :)
     
  2. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Igen,MMo voltunk :) Vadócot én vittem be a klánba,aranyos csaj volt,mint ahogyan Inuék,Bácsiék és Pecásék is hatalmas csókák voltak,bármit is csináltak sokszor :) Miután kiléptem,ugyan úgy voltam napi szinten bázisvédésen,háborúkban,stb....csak a klánjelzésem változott :D Kiki nem volt egyszerű,ő aztán tolt mindent mi létezett,bár elég sokat költött a játékra segédeken kívül is. Ott volt még Randy Orton is a végén,őt is sajnálom,egy okos,tisztelet tudó srác volt..... Azok még jó idők voltak,sajnálatos,hogy azok az idők végleg elmúltak :/ Talán Obi-t láttam a régi ismerősök közül pár hónapja,senki mást :(
     
  3. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó


    Én nem mondtam hogy rossz "csókák" voltak :) Már a végén az én klánom és a MÁV ugy tudom szövisek is lettünk, vagy csak MNT-sek már nem tudom :) Obit én is láttam fent nem régiben, ő a Jihadban volt klántársam :) Kiki végül nem csalásért lett kirakva, hanem volt egy hiba a játékban, azaz bug, és ő kihasználta, milliárd számra volt x-4-el. kicsit fura is volt éjjelente hogy folyton x4-el nyomja a kubit :D
    Obi melett még savage-t láttam fent, na meg Top-ot :) Én VeszettKacsa néven voltam akkoriban fent, igaz most is ugy vagyok :)
     
  4. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Jaja,láttalak Bl mapon :D Vru vagy eu1-en :) Majd mindjárt oda megyek,hátha :D :D :D
     
  5. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Nem nem, az nem én vagyok, Anno mikor itt hagytam a szerót sok "Hamis " VeszettKacsa volt összevissza :) Én a Hu1-es Kacsa voltam, és mindig eices :) Hu1-en is van még 1 vru-s kacsa, az sem én vagyok :) ugy emlékeztem hogy van képem MÁV-osként de nem leltem meg a facebookomon :(
     
  6. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Remek,feleslegesen küzdöttem akkor most be magam a Bl-re :) Ismét "szépen fut" a játék,nem hinném hogy van ennél még lejjebb :/
     
  7. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Ne haragudj :) hát ez most sajna ilyen, tényleg elkeserítő így látni a játékot, pedig milyen jó volt régen :(
     
  8. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Nem probléma, Made in China! Onnan még jó dolog nem származott soha :)
     
  9. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Ne fizess!
     
  10. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Hát talán most ez a vírus az egyetlen olyan kínai dolog ami tartós :D
     
  11. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Köszönöm mindenki véleményét !
    Szeretném kérni a segítségét azoknak az adminoknak és moderátoroknak abban ha több játékos vagy akár én is valami okból kifolyólag nem játszik, NE ZARGASSÁK FÉLREVEZETŐ KÉRDÉSEKKEL hogy mi nem tetszik min kéne változtatni és miért hagyta abba a játékot címszóval ! (Szóval ha lehet továbbítsák a kérést !)
    Mert ha nem érdeke változtatni minek kérdez ??!!
    Valamint, nyugodtan engedjék a segédprogramokat rá a játékra tegyék legálissá ami fű alatt ment eddig, legalább felgyorsul a vége !
    Ha úgy veszem a fórumot is feleslegesen tartják fent nyugodtan be lehet zárni ,ott a support nincs erre szükség hogy véleményt alkossanak!!!
    Van más forrás is ahonnan ,hozzá lehet jutni információkhoz a játék technikai kérdéseit illetően!!
     
    Utoljára szerkesztett: 25.4.20
    Vadász, Mislix és Sörnyit kedveli ezt.
  12. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Részemről egyszerűen megoldottam. Az összes BP levél levélszemétté lett nyílvánítva....
     
    Páncélgránátos és Mislix kedveli ezt.
  13. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    ... aztán majd nem csak a levél! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.4.20
    Sörnyit és Vadász kedveli ezt.
  14. luxuswc

    luxuswc Junior szaki

    De jó lenne, ha emp után vissza tudnék jelölni a másikra... :rolleyes:
     
    Trench kedveli ezt.
  15. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó

    Ne pocsékold játékosra :D Én már csak Npc-kre használom :D
     
  16. Grincs

    Grincs Team Leader Team Darkorbit

    Nem szeretek már beleszólni az ilyen eszmecserékbe, de most úgy gondolom megteszem. A segédet mint említed a "BP"-nél lehet megvenni, na ez viszont nem igaz. Akkor mi is hallottunk volna róla. Ne keverd már össze az egészet. Tény és való vannak gondok, ezt nem is tagadjuk, persze ezt is ragozni lehet, de ennek megoldása folyamatban van . Ha valaki kitalál ilyesmit és elterjeszti minden alap nélkül, ez kivánni valót hagy maga után. Megkérlek valós történetet írj le, ha pedig nem tudod konkrétan akkor ne szítsd a tüzet.
     
    Trench és Leeroy kedveli ezt.
  17. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Vááá! Esetleg feltűnt valakinek hogy talán ha 10-15 ember fórumozik?! Erre is kellene valami progi.....
     
  18. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Tudom,vagy jót, vagy semmit! Tudnám részletezni,alá tudnám bármikor támasztani,meg tudnám a forrást is jelölni,de nem teszem,mivel már a legkevésbé sem érdekel.Ami a megoldást illeti,évek óta oldják,de semmi sem történik :D Ahányszor új tulaj van,annyiszor van új progi is. Most speciel kínai tulaj mellé kínai /származásu/ progi társul,de ez gondolom véletlen.... Bennfentesek részletezték annó jó néhányszor,hogy maguk a játék fejlesztői készítik a progikat is ,ez tény,nem szítás. Ha úgy gondolod hogy ez ,a véleményem,a negatív kritika,a most már teljes érdektelenség tiltást kíván,hát nosza,ennek a játéknak már úgy is annyi...... Könnyebb azokat kivágni,akik ez rosszul viselik ,mint azokat,akik miatt tart itt ez az egész.... A többieknek sok sikert! :D

    Ui.: 10-ből 7 ittlévőnek az a véleménye mint nekem,csak valószínűleg ráuntak arra,hogy ők küzdjenek a tiszta játékért......2 valószínűleg használ valamit,így minek is írna bármit,max kampányol,hjogy jó így minden....a maradék 1 pedig még nem tudta felfogni,hiába tudja lőni a pörgőket,hiába fut a sokhajós küldi,majd őt vágják ki pushingért,na meg hajthat a becsre és rangsorra,a pörgők kb. 100x annyit szednek össze 1 nap,mint egy tisztán játszó....felesleges küzdelem.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.4.20
  19. epilla1

    epilla1 Járnitanuló

    Halottról vagy jót vagy semmit, kb. ennyi, én már beletörődtem, hogy szépen csúszok lefele a rangsorba, pedig temérdek -kézzel vitt - hadesszal eljutottam szerver top1-ig is. Mióta láttam már nem kézzel vitt hadest csoporttagként, nem voltam képes többet bemenni abba a kapuba. Amikor, mint ma nincs progis kapu gg dupla vagy event, nem is laggol a játék, mert elbírja könnyen a szimplán forgó progisokat, szinte élmény a játék futása. A sok pörgönc miatt egy rossz van csak, ha élővel találkozol vagy esel, vagy szinte bocsánatot kell kérni, hogy miért lövöd, mert akkor meg ő nem számított erre. Az invoke optimalizált progisopkat meg szinte kedvelem, elvégzik helyettem a munka dandárját, bár lemondanék erről a lehetőségről. Hajrá szupport, van még munka nektek!
     
  20. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Erről beszélek! Régen tudták orvosolni a problémát,nekem úgy tűnik,jelenleg nem AKARJÁK...."ha nem jön a legálisból,majd jön az illegálból....." Ez a kettős gazdaság :/ De befejezem,már így is én vagyok a csúnya,gonosz néni :) Sok sikert mindenkinek és mihamarabbi kigyógyulást! /játékból/ :)