Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Már írtam néhányszor,hogy miért járok fel,ha akkor nem értetted,most sem fogod.... :) Ez a "lehet itt hazudozni....",stb. pedig kicsit erős és eléggé balga duma,mert ha lázadnék a botosok miatt,még igazad is lehetne,de nem..... nem lázadok,csinálják én meg más "hobbi" után néztem :) Az,hogy te ide sem jártál fel amikor "abbahagytad" az a te dolgod,mindenki más,hálistennek.... Én feljövök ha nem baj (ha baj akkor is) és váltok néhány szót másokkal,ha ez nem tetszik,ott az X :)
     
    Sörnyit kedveli ezt.
  2. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Na igen, szót váltani másokkal még fel lehet jönni :D de játéknak nevezni ezt ****** -t amit szó szerint már progisoknak fejlesztenek hát... a botolás még csak egy dolog, (mondjuk szerintem az is gusztustalan ahogy ezzel visszaélnek), de ezen kívül már alig találok olyanokat akik tisztán játszanak 10-ből 2 vagy annyi se, úgy szednek le 3 lövésből több mint 600 k életem meg több mint 800 k pajzsom, hogy közben annyit sebeznek mint egy uberlon :D persze be jelenthetem én ezt a suppnak, de minek, úgy se csinálnak semmit. Ez a játék szerintem ennyi volt, kell keresni egy másikat, itt meg hagy nyúzzák egymást a "magasan képzett do gamerek"
     
  3. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Ennyi ! :)
     
  4. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Ami lényeges és talán szóra érdemes hogy ne egymást kínozzuk csalódottságunkban . Mert ez az !
    Konkrétan egymást támadhatjuk mert legrosszabb ha nem tudsz tenni akaratod ellenére sem valamiért amit megszerettél .
    Nem vagyunk nyerő helyzetben , ez megnyilvánul mindenben !
    Mi legalább beszélgetünk és el is mondjuk egymásnak azt amit lehet , felhívjuk egymás figyelmét adott esetben a semmire !
    Nem hogy velünk nem foglakoznak de még a saját szabályzatukat sem tudják fenntartani , betartatni sok éve !
    Tudjuk hogy csalnak de hát a profit , el is van ez ásva nem hogy akarnának ebből még valamit !
    Szerettem ezt a játékot játszani mert érdekelt ( ez a kedv idővel egyre lejjebb és lejjebb zuhant ) de az hogy fel bosszantson azt már nem engedhetem meg !!
    Azért sem írok olyan ötleteket vagy információkat amivel vissza élnének mert tudom nem a tisztességes játékosoknak lenne ez kifejlesztve.
    Nem szeretem azt hogy amire rászólok az általában beigazolódik , de viselem egy ideje és elfogadom.
    Annyit ez nem ér hogy civakodjunk egymással! ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.6.20
    Sörnyit kedveli ezt.
  5. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    egyet értek veled
     
  6. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Sok-sok évig az orromat se dugtam fel fórumra...hogy miért!!??? Mert lekötött a játék ,ahol zajlott az élet,hatalmas nagylétszámú csaták,bázisvédések és támadások stb...Jelenleg a botosok megvárnak tehát rengeteg időm van ide írkálni,mert remélhetőleg még nincs fórumbot,ergo többnyire olyan emberekkel találkozhatok itt akik nem csak addig vannak a gépnél amíg elindítják a botot. Ez viszont a játékban nem mondható el,mert a chaten írkálók furcsa mód lövik az Npc-t miközben gépelnek!!!!!
     
    Anita30.. kedveli ezt.
  7. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Ez így van! :) Másrészt azért,mert pl. munkahelyet váltok,még nem jelenti azt,hogy a volt kollégákkal is megszakítom a kapcsolatot.... :)
     
  8. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Komolyan mondom,nekem most kezd tetszeni ez a játék! Nem,nem voltam túl sokat napon,és nem is füvezek :) Most voltam benn EU-1 en X-4 térképen,és vonultak a Nostromok...Gondoltam ,buliból megszámolom hányan lehetnek egy csoportban....Tudtam számolni,mert kaput ugrottak,ott mindnek meg kellett állnia. Tehát 54 ig számoltam....utána már nem láttam a röhejtől :) Ezt gondolom a fejlesztők elhiszik......Ez már jobb,mint a Comedy Central :-D
     
  9. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    A nostromokkal csak óvatosan...engem tegnap kiszedett egy. Volt kemény 8 drónja, de mellette 240k lőtt XD mire kettőt pislogtam már estem is :D
     
    Lanselott kedveli ezt.
  10. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Mi ez a "kliens" windowshoz? Főoldalon az üzlet fölött.... Akarjam tudni? :D
     
  11. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Hát nekem a vírusírtó kilőtte mikor megkíséreltem letölteni, úgy hogy nem tudom mi ez :D
     
  12. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Értem! Akkor biztos ismét valami "jó" dologról lehet szó :)
     
  13. riddick-HUN

    riddick-HUN Aktív író

    dettó, a vírusírtó lecsapta, lehet hogy koronás vagy mi? :eek::D
     
    Lanselott kedveli ezt.
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    A vírusírtó azért van, hogy megfogja a sz... dolgokat még mielőtt te tudnád hogy az.
    Okos jószág! :D
     
    Sörnyit és Lanselott kedveli ezt.
  15. imperator888

    imperator888 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Írta Leeroy pénteken, hogy a ??? map ideiglenesen nem elérhető. Ez mit jelent? Meddig nem elérhető? Van valami probléma a map-pal? Esetleg változások lesznek? A választ előre is köszönöm!
     
  16. Shadow970430

    Shadow970430 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Egy kérdésem illetve egy javaslatom lenne a játékkal kapcsolatban
    A kérdés az, hogy a kliensben nem működik a full-screen gomb, ez a jövőben javítva lesz-e esetleg?
    A javaslat pedig az lenne, hogy lehessen billentyű kombinációkat, valamint egér gombokat hozzárendelni a gyorsbillenytűzet kezeléséhez
     
  17. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Hol lehet venni az újfajta Nostromot? NEm a régi kis hajót,hanem azt amilyenek most szaládgálnak 3-5 Flaxal a mapokon :-D Mert az még hagyján,amit sokan irtak,hogy kapásból lő 600 ezret,de az imént állok benn X-5 ön a bal felső sarokban levő kapunál ami a harci térképre visz. Egyszer csak elkezdenek özönleni a Nostromok. Érdekes módon ahogy megjelentek a kapuban,kivétel nélkül mind a sugárzási zóna felé indult meg,majd pár másodperc múlva fordultak vissza a térkép közepe felé. Pont gondolkodtam felveszem és itt megosztom,hátha érdekel valaki illetékest. Ekkor a sarokban megjelent 3 kis pont,mint kiderült 3 Nostromo,eljöttek a kapuig,egy másodpercre megálltak,majd eltüntek arra ahonnan jöttek. kiváncsiságból utánuk mentem,sehol nem találtam a hajókat,viszont engem már nagyban figyelmeztetett a rendszer,hogy forduljak vissza....
     
  18. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Hát nekem ez a map mióta do-zok kb(10 éve) nem elérhető :D amúgy elvileg még javítanak rajta, nem tudom mikortól lehet beugrani.
     
  19. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Már beugrottál, mikor elhitted, hogy bejutsz! :D
     
    -S-U-L-E-K- kedveli ezt.
  20. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    A kérdésem a következő: elkezdtem figyelgetni lézersebzését a hajómnak NPC-re. Kb 10 kristallint lőttem le, x2-es lőszerrel, stabilan 25 és 29 ezres sebzések mentek. Mivel van hova fejlesztenem lézereket, 8db 3-as szintűt feljebb toltam 4-esre. Úgyanúgy lelőttem 10 lint, és 23 és 30 ezres sebzések mentek. Hangsúly a 23!!!! sebaj toltam rajtuk még egy szintet és láss csodát, már a 22 ezres sebzés is megjelent! Nem váltottam konfit, sem drónformációt, nem fogyott ki a sepi sem. Booster sem járt le. A kiugró 31ezres sebzés pedig nem azért van mert prométheus lézert használok(ezeket mos átraktam petbe, ami nem volt bekapcsolva). Ott tartok hogy az ágyúk egyre magasabb szinten vannak, én meg egyre kevesebbet sebzek. A válaszokat, tanácsokat megköszönném!