Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. streza[Z€T]

    streza[Z€T] Utánpótlás-írogató

    Üdv! Kedves DO!!! Nem értem én már ezt a botért való tiltásos dolgot.. Most lehet vagy nem lehet? :DD Mert hogy semmi féle büntetés nincs az tuti biztos.. A rangsor pontok az egekben , egyszerűen nem lehet semmi rangot utólérni mert a top 100 folyamatosan botol. Nem értem miért nincsenek büntetve. Csak be kellene nézni BL mapra a top 10 hajó ott veri bottal az invokot és röhög a markába... Meddig engeditek még ezt?????
     
  2. [​IMG]
     
  3. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Mert a DO-nak jobban megéri a botot árulni,mint arra várni,hogy valaki rendeljen! :) A bot akkor is "játszik" amikor te dolgozol,tehát a sok balga játékos inkább azt veszi,mint bármi mást az üzletben. Ezért árulják ők maguk a botot és ezért hagyják mindezt...SŐT...még segítik is őket,mert mindent rájuk szabnak,nem véletlen a nem sérülő drón mizéria sem :)
     
  4. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Hivatalos álláspont szerint tiltott és nem ők árulják, amíg ezen állásponton nem módosítanak, addig ez van. Viszont mivel nincsenek szankciók, mindenki használja szinte.. A drónromlást más okból vették ki pedig. Ha fejlesztés alatt semmisül meg, akkor nem tudnak mit kezdeni vele, elveszik a helye is.
     
  5. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    A "hivatalos álláspont szerint.." :) Ebben minden benne van,de nem is írhattál volna mást..... :)
     
  6. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Nos , csalódást nem okozva szólok előre aki Farmerama szervert választ , küzdhet a fennmaradásért a segédprogramok kánaánjában !
    Azzal nem számoltak esetleg , így sem sok játékos van aki két kézzel játszik ha átigazol erre a szerverre akkor is csökken az éles szerverek látogatottsága ezután hogyan fog ( ezt a segédprogram használókat nem érinti mert csinál 1 millió hajót oda teszi ahova akarja ) ?
    Szóval , nem hogy az értelmes utat normál kliensel és nem böngészővel választják hanem elvesztik a felfogásukat is !!!!!
    Mi nem egy PVE szervert igényeltünk , hanem dobják ki a csalókat ezzel nem marad lagg és bug , aztán egy értelmes kliens is bele fért volna a retek egye már meg !!!!
    Mondjuk már falhatja is !!!
     
    maja7731 és törökcipő kedveli ezt.
  7. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Inkább ne többet :)
     
  8. .SpaceRangers.

    .SpaceRangers. Járnitanuló

    kellene valami tipp x-1 röl x2 re ugorva bele fagytam a kapuba azóta nem tudokk belépni ):
     
  9. Sanya

    Sanya Utánpótlás-írogató

    Sokan jártak igy, sajnos én is.
     
  10. -_SHAOLIN_-

    -_SHAOLIN_- Fórum-zöldfülű

    El nem tudom képzelni , hogy mi okozza ezt a rengeteg hibát. Működhet még valaha is elfogadható módon a játék? Gondolom ez az új pve szerver is nagyon fontos volt.
     
  11. 1mafli

    1mafli Fórum-zöldfülű

    mizu eu3 XDD tobb mint 8 oraja halott nem baj legalabb az uj szero mukodik xDDD
     
  12. -S-U-L-E-K-

    -S-U-L-E-K- Járnitanuló

    Már akinek, a másik karimmal most próbálkoztam oda se enged be, mondjuk tök mindegy egyel több vagy kevesebb szerver ami nem működik.
     
  13. 1mafli

    1mafli Fórum-zöldfülű

    A vicc az hogy semmit se csinalnak ez ellenere, vagy legalabb kiirnak hogy bocs dolgozunk rajta :D
     
  14. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Élt 14 évet! Kipurcant, bedöglött, leállt, meghalt, megfagyott, koronás lett, neki annyi, game over, end, astala vista!
     
  15. riddick-HUN

    riddick-HUN Aktív író

    Baby...
     
  16. _InMemorian..

    _InMemorian.. Utánpótlás-írogató

    Üdv már egy ideje játszom a játékkal fél év hiján a kezdetektől azt hiszem az évek során ment bele elég sok pénzem és úgy gondolom talán jogosan ha valamiért fizetek azért várok is valamit pl azt hogy be tudjak jelentkezni a játékba akkor és amikor én akarok vagy tudok mert azt a pénzt amit a játékra is költök azt bármi hihetetlen nekem munkával kell megkeresni és olyan munkahelyen dolgozom ahol sokat dolgozom délután és éjszaka így elég sok dolog kiesik a játéklehetőségeimből és ha még azon ritka alkalmak is beszükülnek amikor véletlenül tudok játszani az eléggé elkedvtelenit és nagyon csúnyákat gondolok és mondok is a játékot üzemeltetőkről és bárkinek elmondom aki megérdemli azokat a csúnya szavakat lehet nem szép dolog de ilyen a vérmérsékletem ha valami nem tetszik akkor azt meg mondom ha vulgárisan akkor vulgárisan,azt gondolom hogy amikor ilyen csúnyán beszélek az a felháborodásom legvégső határa amit még szavakkal ki lehet fejezni ,sajna mondjuk az emberek ilyenkor azt nézik ,hogy milyen mosdatlan a szám és hogy mekkora kapaforgató vagyok és nem a problémát problémám sértő súlyosságát fogják fel és orvosolják már ha tudják.mondjuk ilyenkor elgondolkodom ,hogy ki is a rosszabb ember Én aki jogos felháborodásának ad hangot vagy az az egyén aki megszüntethetné a felháborodásom okát de nem teszi mert esetleg megsértettem az érzékeny lelkivilágát,most csúnya szavak használata nélkül írtam bár utaltam rájuk úgyhogy remélem összekapják magukat azok akiket illet és megoldják a problémákat mielőbb. InMemorian
     
    törökcipő és Sirko944 kedveli ezt.
  17. kampo

    kampo Járnitanuló

    Hány éves vagy? még hiszel a mesékben?:D
     
    törökcipő és §¤Ðøk蠟™ kedveli ezt.
  18. §¤Ðøk蠟™

    §¤Ðøk蠟™ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Olvastam chat-en hogy állítólag már be akarják zárni a PvE szervert.
    Ez igaz? Vagy csak a szokásos mondjunk valami nagyot hogy okosnak tűnjünk beszélgetés volt?
    Én személy szerint a PvE mellett vagyok még ha sok a botos is. Tegnap reggeltől hajnali 2 ig toltam a játékot oké itt ott idegeskedtem de akkor se jött össze 1 nap játék alatt annyi idegbaj nekem mint 1 óra x-6 térképen cubizás közben EU2 szerveren.
    De a lényeg az nem ez mondjuk :D Tenyleg be akarják zárni a PvE szervert vagy csak fake news?
     
    törökcipő kedveli ezt.