Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kaméleon42

    Kaméleon42 Fórum-zöldfülű

     
  2. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    kisboszika mi lett,elgurult a pirula? Manapság jobban hasonlitasz egy vudu boszira :-D
     
  3. Darkroster

    Darkroster Utánpótlás-írogató

    újat fel mutatni nem tudsz
     
  4. _=[AKKÁD]=_[HK]

    _=[AKKÁD]=_[HK] Fórum ismerője

    Írom az újat !!!!
    Segédprogramok ellehetetlenítése , leállítása eventek és "játék" menete során , ezzel nem áll le az élet és nem laggol minden !! Aztán a büntetések kiosztása kell a későbbiekben mert lássuk be ha van segédlet defektes itt minden !!
    A segédprogramok miatt fennálló korlátozások levétele a "játékról" !
    Nem ideiglenesen !!!!
    Klánok alap helyzetbe való vissza húzása , ne legyenek szövetségi rendszereik !!
    Aztán beszélgethetünk a továbbiakról event ügyileg is ha érdekel ?
    Most egyetlen ellenségetek van az pedig az idő ahogy én látom ha nem megy semmi , minden eltűnik !!
     
    Utoljára szerkesztett: 20.12.20
    alice_the_ice, -Muszasi- és Sulaco1968 kedveli ezt.
  5. UBASHIP6

    UBASHIP6 Fórum-zöldfülű

    A fejlesztők nem gondolkoztak plussz gombok behozására? 10 éve 10 nyomógomb van, miközbe bejött 10+drónforma 10+rakéta és lézer stb stb. Ja hogy a prémiummal van 30? És aki nem teheti meg hogy prémiumot vásároljon? Az már senkit sem érdekel? :/
     
  6. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Én csak azt nem értem,ha szabványos humanoid vagy,akkor 10 ujjad van. A többi gombot mivel nyomogatnád? Főleg ha tudjuk,hogy egy csata programossal kb 10 mp alatt kész. Kb 2-3 lövésből kiszed akár álcából is,bárhonnan. 10 vagy 30 gombbal,semmin nem változtat :-D
     
  7. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Itt nincsenek fejlesztők!
    Aki van, az az előzőek ötleteiből és -gondolom- megírt rutinjaiból él. Ha megnézed nincs semmi új csak a köntös (színezők és más néven vagy más alakban ugyanaz) más.
    Sőt nem csak a sima játékosok nem érdekelnek itt senkit, hanem a prémiumosokat is letojják. Egy valami számít: A BOT és a RANGSOR.
    (Bocsánat a nyelvbotlásért, itt nincsenek játékosok, mert ez így már nem játék. A csalást soha nem nevezik sehol játéknak, ez itt pedig nemzetközi szinten megy hallgatólagos engedéllyel.)
     
  8. -¤MAJANI¤-

    -¤MAJANI¤- Járnitanuló

    Nem értem az egészet:
    A következő rang ( Őrnagy) eléréséhez jelenleg kb. 9.328.917 rangsorpontra van szükséged.
    Ez tegnaphoz viszonyítva több mint 400.000 pontos növekedés,ez normál jétéknapon legalább 300 alfa kapu jutalma lenne...
    Ha 10 percenként csinálnék egyet,akkor is csak 144 kaput tudnék megcsinálni 24 óra alatt
     
    Utoljára szerkesztett: 17.2.21
  9. epilla1

    epilla1 Járnitanuló

    Mi ez a mai katasztrofális baráti meghívás üzön EU3-on? Mire az első 800-at visszautasítottam, kaptam újabb 4000-et, lagol közben a szerver is. Vissza néztem a listára, 4800 felett jár, azt hiszem, a mai nap dícső lesz a DO történetáben, mint a barátság nagy napja.
     
  10. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    EU1-en is kezdődik,űrpilótától kezdve a top1-ig hívogatnak :)
     
    Lanselott kedveli ezt.
  11. faxksza300

    faxksza300 Utánpótlás-írogató

    Nálam is 5 elég rangos játékostól kaptam baráti kérelmet, csak tudnám mire föl, mert meglátom őket lelövöm :D
     
  12. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Lehet meghibásodott a program,most nem vadászik,hanem barátkozik :-D
     
    faxksza300 kedveli ezt.
  13. Virginia

    Virginia Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A baráti meghívás legtöbbször küldi teljesítéséhez kell.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  14. epilla1

    epilla1 Járnitanuló

    Ja, 7695.
     
    Manuska kedveli ezt.
  15. Hoholovag1

    Hoholovag1 Fórum-zöldfülű

    sziasztok amint látom itt valami óriási hiba lehet nekem is küldtek 6800 baráti felkérést ezt hogy lehet törölni egyben ,lelassítja a bejelentkezést ,és ez külföldi ennyit törölni egyenkén képtelenség
     
  16. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Hmm,nekem lenne egy kérésem. Régebben többet játszottam,manapság már nem annyira,igy valószinűleg nekem kerülte el a figyelmem egy fejlesztés. Szóval régen a lézereket a 16 -os szintre lehetett fejleszteni. Én ezzel az infóval voltam,ma merő véletlenül nézelődés közben rákattintottam és engedte 17. szintre fejleszteni a már 16 os szintű LF -4 et. Esetleg,most mi a maximum szint. Köszi :)
     
  17. -¤MAJANI¤-

    -¤MAJANI¤- Járnitanuló

    Minden eszközre 20. szintig lehet fejlesztés
     
    Lanselott, Virginia és Leeroy kedveli ezt.
  18. Virginia

    Virginia Utánpótlás-írogató

    Több küldi is van a LOV kapuban, egyedül kell csinálni de csak csopival lehet belépni.
     
  19. törökcipő

    törökcipő Járnitanuló

    Arra lennék kiváncsi, hogy az Event ranglista mikor lesz elérhető?
     
  20. mitter100

    mitter100 Aktív író

    Szerintem amikor vége lesz az Event-nek.
     
    Virginia kedveli ezt.