Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Hoholovag1

Hoholovag1 Fórum-zöldfülű

sziasztok amint látom itt valami óriási hiba lehet nekem is küldtek 6800 baráti felkérést ezt hogy lehet törölni egyben ,lelassítja a bejelentkezést ,és ez külföldi ennyit törölni egyenkén képtelenség

2. Lanselott

Lanselott Fórumgróf

Hmm,nekem lenne egy kérésem. Régebben többet játszottam,manapság már nem annyira,igy valószinűleg nekem kerülte el a figyelmem egy fejlesztés. Szóval régen a lézereket a 16 -os szintre lehetett fejleszteni. Én ezzel az infóval voltam,ma merő véletlenül nézelődés közben rákattintottam és engedte 17. szintre fejleszteni a már 16 os szintű LF -4 et. Esetleg,most mi a maximum szint. Köszi :)

3. -¤MAJANI¤-

-¤MAJANI¤- Járnitanuló

Minden eszközre 20. szintig lehet fejlesztés

Lanselott, Virginia és Leeroy kedveli ezt.
  4. Virginia

Virginia Utánpótlás-írogató

Több küldi is van a LOV kapuban, egyedül kell csinálni de csak csopival lehet belépni.

5. törökcipő

törökcipő Járnitanuló

Arra lennék kiváncsi, hogy az Event ranglista mikor lesz elérhető?

6. mitter100

mitter100 Járnitanuló

Szerintem amikor vége lesz az Event-nek.

7. Sulaco1968

Sulaco1968 Utánpótlás-írogató

Tiszteletem!Arról tud nekem adni valaki információt,hogy ha bent állok a kapuban védelmiben és láss csodát még is sikerül egy bizonyos hajónak /természetesen megvan a név/ kilőnie!Hogy sikerül neki,mert nekem is kellene ez a program!

8. Virginia

Szia! Ha még a kapu nem írja ki hogy védelmi zóna, addig még nem véd.

mitter100 kedveli ezt.
  9. Sulaco1968

Sulaco1968 Utánpótlás-írogató

Igen!Igaz ott álltam vagy 1-2 perce mert jött ő!Jött és engem illetve vagy 4-5 hajót velem együtt pukkantott!Találkoztam már vele több térképen is és ott is ez volt a jelenség!Pár évet lehúztam már itt / úgy 8-10 körül / sokat láttam,de ilyet még nem!Na mind1 ez csak érdekességként írtam ide!

10. Virginia

Hát ez sajnos szomorú, hogy ilyen is van.

Lanselott kedveli ezt.
  11. Lanselott

Lanselott Fórumgróf

Tény,hogy nagyon illegális dolgok fordulnak elő,aki napi szinten fenn van,sok-sok ilyennel találkozik. Mindemellett állitólag folyamatosak a botosok tiltásai,de ezt a gyakorlatban nem érzékeljük,legalábbis én sehogyan.....Talán jobb beletörődni,mint megzizzenni miatta :-D

Virginia kedveli ezt.
  12. βаяηєч●$τιηѕση

βаяηєч●$τιηѕση Fórum-zöldfülű

Sziasztok, régen játszottam már ezzel a játékkal és nem találom hol tudom fejleszteni az lf-4 eket illetve a pajzsokat, elkerültek valahova? vagy lehet egyáltalán még ezeket? köszönöm

13. mitter100

mitter100 Járnitanuló

Szia!
    A mostani új újításnak hála a fejlesztés menü átkerült játékon belülre, Szerelőműhely néven fogod megtalálni a Fejlesztés fülben.
    Szétszerelés leírása.

Plusz most nemrégiben a szerelőműhelybe egy teljesen új újdonság került be, Újraalkotás néven.

TIPP: Prométeusz lézert fejlessz és B03 pajzsgenerátort.

Utoljára szerkesztett: 9.4.21, 10:05

Az oldal megosztása