Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. harika78

harika78 Utánpótlás-írogató

Sziasztok
    Légyszíves valaki mondja már el nekem hogy mi az értelme ennek a sok abidénak meg steadfastnak?
    Kapuból se lehet kimozdulni, még egy impulse-t se tudok lelőni.
    Miért vannak ezek az NPC-k? Meg most olvasom hogy csökkentették az impluseok számát. Vicc...
    Növelni kellene és eltűntetni az abidet meg a steadfastot mert így használhatatlan ez a black light térkép:mad:

2. Inquisitor

Inquisitor Utánpótlás-írogató

Azok attól vannak, hogy a harmatgyenge emberkék megpróbálják kiszedni a barraget és 10. nekifutásra sikerül is nekik. Sajnos az Invoke szám is csökkent. alig 3 at találok 5 percenként. így a leech ára sem térül meg.

3. kusimitama

kusimitama Junior szaki

Bele ütköztem egy érdekes dologba. Előző héten Dupla GG napon teljesitettem a Lambda kaput. Visszon nem hogy dupla hanem 0 db Kronos kapurészt kaptam... Jeleztem a supportnak aki erre a " Köszönjüka jelentést mivel ez ugylátszik tömegesen elő forduló probléma dolgozunk a javitásán" választ küldte. Több mint 1 hét telt el. Nem tudom hogy lehet e számítani valami kompenzációra a kiesésért vagy ilyesmi? (ugysejtem hogy ilyen nem lesz ...) mert ez azét így eléggé gáz volt.

Eléggé negativa ez így mint játékos számomra hogy 1 hét után semmi visszajelzés ráadásul ha egy bugot okoznak és a játékosok jol járnak vele akkor Tömeges permabant osztogatnak. De ha egy bug miatt károsulnak a játékosok akkor a "hát ez van, további jó játékot" hozzá állást kapjuk :(

4. Páncélgránátos

Páncélgránátos Fórummogul

Ha már GG! Kappa utolsó része kb. 700 extra energibe fájt vasárnap. Hozzátéve, még a többszörözőket se nagyon adta. A másik, mikor a 128 db-os deltából megvan 9 db, akkor már adja a többszörözőt kapurész helyett. (ha elnyomod, 10-ből 8x xenomitot többszörözöl) Ez már nagyon pofátlan dolog.

5. Sulaco1968

Sulaco1968 Utánpótlás-írogató

Szép napot!Olyan kérdésem lenne,hogy van ez az Black Light hajócsomag!Ez tartalmaz egy Orcus hajót is?Vagy csak a rejtjelet és a dekódert tartalmazza?

HU-Taurus és Inquisitor kedveli ezt.
  6. Inquisitor

Az bizony az Orcus hajót is tartalmazza.

HU-Taurus kedveli ezt.
  7. HU-Taurus

HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

Üdv Sulaco1968! :)
    Igen, a csomag a hajót is tartalmazza.

Üdvözlettel,
    Taurus

Inquisitor kedveli ezt.
  8. Sulaco1968

Köszönöm a gyors választ!

Na és még egy kérdés!Érdemes beruházni egy Orcus hajóra?Látom a "Nagyok" szinte csak ezzel a hajóval repkednek!Vagy nekik mindegy mivel tolják?Nekem földi halandónak megérné lecserélni Solacet vagy a Cyborbot?Jaj most látom,hogy három kérdés volt nem egy!Bocsánat!

Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.8.21
  9. Inquisitor

Modulokból táplálkozik. Ha nincs rá modulod, hagyd a fenébe, a Cyborg a +10% dmgjével jobb.

Vadász és HU-Taurus kedveli ezt.
  10. Sulaco1968

Ennyi!Köszönöm szépen a választ!!

Inquisitor kedveli ezt.

Az oldal megosztása