Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Vércse

    Vércse Utánpótlás-írogató

    Most 16:37 óra és még mindig nem sikerült kapcsolódnom az EU2 szerveren !
     
  2. Vércse

    Vércse Utánpótlás-írogató

    A Közös szerveren viszont simán !
     
  3. Sárkányfi68

    Sárkányfi68 Fórum-zöldfülű

    nekem se akar müködni órák óta sajnos
     
  4. -Julie13-

    -Julie13- Utánpótlás-írogató

    Event kezdete után,a 3. event küldi elfogadásakor 1-4 ről 1-5 re ugrásnál a szerver kapcsolat megszakadt és azóta a a Tyrannos használhatatlan,hangár és hajóváltás csak nehezen. Ha sikerül a Tyrannos-t visszacserélgetnem, kapuugrásnál és térkép ugrásnál is kifagy és 2 óra pihi. Ez a mai karbantartás eredménye? Játékosok,akik nem DC-boot-ban tolják,készülnek eventekre és ezt kapják. Booot-ban meg megy a sok tápos belsős hajó és acount.
     
    Vércse kedveli ezt.
  5. Vércse

    Vércse Utánpótlás-írogató

    A kapcsolódásra várok még mindig ! Vajon mikorra hagynak följutni a térképekre ? Majd akkor ha egy héten két Kedd lesz ?:)
     
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    EU4-re én sem tudok belépni! Remek... köszönöm a mai játékot (bocs, már rég nem az).
     
    Utoljára szerkesztett: 9.11.22
    SPILLER2 kedveli ezt.
  7. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Este 18.30 óta az EU 1-en nem tudok átlépni az X-2 térképről az X-3-ra! Benn akadtam a kapuban és a hajócsere sem segít!

    Annyira hiányzott már egy kis balhé így az eventek alatt!
    Azon csodálkozom, hogy a Wortex event alatt nem volt semmi gond (legalábbis nálam)!
    Írtam a supportra, meglátjuk, hogy mikor és mit válaszolnak!
     
  8. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    2022.11.10 7:07 Még mindig nem tudok belépni. Valaki, aki mondana valamit, hogy mi a helyzet...
    Ez így Gagyi Orbit! Gagyi a támogatás, gagyi a minőségbiztosítás, a tesztelési csapat és nem utolsó sorban a kommunikáció!
     
  9. Sárkányfi68

    Sárkányfi68 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Szeretnék be lépni egy klánba,nem vagyok egy penge játékos,nem tudok állandóan a gép előtt lenni de tetszik MÉG a játék.
    Sárkányfi68 ide írjatok
    Köszi
     
  10. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Kicsit még várj, aztán majd elmúlik! ;)
     
  11. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Na, megtörik a jég!

    Ime, mikor szinkron bot kijelölővel párosul. Azt hiszem egyértelmű!



    A videó nem a supportra megy (ment) többivel együtt, hanem a rendőrség Internetes bűnőzés elleni osztályára (nemzetközi :)).
    Miért?
    Meguntam, és mert beszéltem egy nyomozóval és egy informatikai igazságügyi szakértővel. Bekapták a horgot és egyértelműnek látszik, ahogy elmondták és eléggé képben voltak.
    Ahogy mondták: A nagy bűnözők banánhéjon csúsznak el.... remélem aki ebbe benne van az megkapja a magáét.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.11.22
    SUNDImester és Vadász kedveli ezt.
  12. alakul xd
     
  13. Szia. Elég rég óta olvasom irásaid .Teljesen egyet értek veled. Nekem maga a játék és a hozzá kapcsolódó dolgok nagyon megfogtak anno.
    Igen megtörve sok sok fájdalmas pont volt ezalatt a 12 év játékában....
    Sok sikert és légyszives irj fejleményeket!
    Üdv Sys
     
    csaba238 és Vadász kedveli ezt.
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    A múlt hónapban beszélgettem velük és érdekes összefüggésekre kérdezett rá. Ami érdekes, hogy honnan kezdik a vizsgálódást. Nem gondoltam arra, amit mondott de tök logikus így utólag és ütős lesz, ha bejön nekik. Felsorolt vagy öt vádpontot, amit lehet vizsgálni és ebből a bűnszervezetben történő csalás is benne van. Ha megállja a helyét mindenki magyarázkodhat meg mutogathat...
    (Még azért nem akarom elkiabálni, de elég biztató volt...)
     
  15. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Szia System!
    Alakul a dolog!
    A játék játszahatatlannak lesz minősítve egy halom megdönthetetlen videóval és ténnyel.
    Épp most végeztünk egy tesztet 4-4-en.
    A játék jutalmat ad, ha 4-4-en játékosokat lősz le. Bementünk az én accountommal...
    Nem jutottam vele senki közelébe, mert az automata jelölő kifog álcában is egyből.

    8.11.2022 - 19:34 Űrhajó megjavítva.
    18.11.2022 - 19:34 Ar-Rūm (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat.
    18.11.2022 - 19:23 SaNSaR (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat.
    18.11.2022 - 19:23 A hajódat megjavítottad a csillagkapunál.
    18.11.2022 - 19:23 Ghosted (VRU) pilóta lelőtte az űrhajódat.
    18.11.2022 - 19:23 A hajódat megjavítottad a csillagkapunál.
    18.11.2022 - 19:21 Mr.Mujahideen (EIC) pilóta lelőtte az űrhajódat.
    18.11.2022 - 19:21 A hajód javítása helyben megtörtént.
    18.11.2022 - 19:19 ENSARBARIŞS (VRU) pilóta lelőtte az űrhajódat.
    18.11.2022 - 19:19 A hajódat megjavítottad a csillagkapunál.
    18.11.2022 - 19:19  -»Ǥøđłɇss«-  (VRU) pilóta lelőtte az űrhajódat.
    18.11.2022 - 19:19 A hajódat megjavítottad a csillagkapunál.
    18.11.2022 - 19:18  -»Ǥøđłɇss«-  (VRU) pilóta lelőtte az űrhajódat.

    Itt a videó, hogy a DO mennyire felelős a kialakult helyzetért és, hogy a csalások figyelmen kívül hagyása miatt a tisztességesen játszó réteg mindenből kimarad.

    Az alábbi videóból látható, hogy itt két csoport is összekapcsolt vagy 5-6 hajót, ami szinkronban mozog és lő. Spearheaddal mentünk be és be is kapcsoltuk a Tökéletes lopakodás funkciót.
    Nézd meg, ahogy lejár abban a pillanatban pukkan a hajó pedig mindenki a spaceballt lövi elméletileg.
    Érdekes felvetés született, amit jól át kell gondolni, de a lényeg, hogy marha nagy kártérítési pert lehet indítani

    A kérdés: ÍGY HOGY LEHET JÁTSZANI AZ EVENTET KEDVES DO?
    (A tények alapján: SEHOGY)

     
  16. -Julie13-

    -Julie13- Utánpótlás-írogató

    Azt hiszem,a gusztustalanságnak is van határa.5-ös és 2x4-es DC-boot-ban vadásznak,Space-eznek és eventeznek war,NE,mvp és egyéb köztudottan Adminokhoz és Suport tagokhoz és rokonaikhoz köthető klánok. (ami ugye max. 2 reál játékos 5-10 hajóra,ami már a team pushingot is bőven kimeríti) Ez nem játék! Ez a DO alap szabályzatának egyoldalú megszegése,amely elolvasva,a DO a játék szabályzat elfogadásával az esélyegyenlőséget garantáló játékra és szórakozásra tesz ígéretet.
     
  17. Szia.
    Gyakorlatilag EU4 en ugyanez a helyzet. Annyival még bövül a dolog , hogy vezér hajók mennek dandártol felfele......
    Hát kérdem én mikor és hogyan szerezhetek pontot vagy bonuszdobozt ebben az eventben?
    Azt már nem is mondom hogy cita gyürüben megelözi a goli+ t.....na neeeee... valaki mesélje már el azt hogyan:?
    Hol van a a játék kiegyensúlyozás?

    ÜDV SYSTEM
     
  18. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ez is EU4-en készült.
    Egyébként hasonló volt a nyomozók kérdése is:
    Ha a játékosok 80%-a csal és irreális játékidővel szerez ponotokat akkor, hogy lehet fent maradni a ranglisták elején?
    Úgy, hogy Te vagy a csaló! És tényleg, ez ennyire egyszerű!

    Benéztem 4-4-re hátha...


    Meg ez is: Csak egy lövés vagyok... már ezerszer lett jelentve ez a hajó.
     
  19. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója

    Szia!

    Az még hagyján, de amikor egy alap Sperhead Elite ér utol (hátulról!!!) engem, amikor 655-el repesztek a Goliath Plus-al és "X" drónformációban 200.000 + sebzéseket nyom rám (nem hat ár az ISH, EMP és a lassító sem)! :rolleyes:

    Az "X" drónformációról megnéztem az adatokat és azt írja, hogy "ellenséges játékosokkal szemben a lézer nem okoz sebzést" (Üzlet - drónok - X-drónformáció).

    Akkor, hogy az anyám valagába tudott 200K feletti sebzéseket (folyamatosan!!!) rám verni?

    Ezt már egyébként írtam a múltkor valamelyik fórumoldalra.

    Sajnos, ez a játék már engem régen nem szórakoztat, minek után egy jó pár egeret, klaviatúrát és még egy komoly laptopot is elintéztem az ilyen akciók miatt...! Lassan 6 éve játszom, kisebb-nagyobb megszakításokkal, de nem hiszem, hogy még 6 évet (még ha el is érem) tudok majd itt játszani!
    Egyenlőre, időtöltésnek jó, de ennyi..! Szórakozásnak számomra van jobb módja is!
     
    Mislix kedveli ezt.
  20. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    A mai nap margójára (nem véletlenül).
    Hivatalosan ezen a platformon nyújtom be a panaszom az alábbi videóban szereplő játékosok és az általuk használt szoftverek megtűrése ellen. Mivel a support saját magát alkalmatlannak minősítette az illegális bothasználók szankcionálásában, úgy tűnik a bothasználat jelentési kötelezettsége, amely a játék többi felhasználója számára hátrányt illetve kárt okoz, törvényi előírás alapján kötelező jelentéssel kell hogy párosuljon - fizetős játék miatt, ahol a szabályzat tiltja a bothasználatot és (állítólag) tiltással is kell, hogy járjon.
    (D-T klán; 1% klán, ...)

    Ezúton hivatalosan jelzem, hogy a játékban meghirdetett elemek számomra elérhetetlenek, mivel a csalók elleni fellépés évek óta megszűnt, így a felmerül a gyanú, hogy a DO úgymond átveri a felhasználókat haszonszerzés céljával, hogy hallgatólagosan megtűri a csalást, amivel irreális és elérhetetlen célok felé hajtja a játékosokat, akik még mindig reménykednek a DO szabályzatában meghirdetett csalók elleni fellépésben.
    Mivel ez évek óta elmarad, nézzük ezek után meddig maradnak ezek a botok (várakozási idő a visszajelzésre kb. egy hét lesz).