Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Totál fölösleges ezen ennyit rágódni. Azért írtam be, hogy javítsa ki, kb. 5 másodperc és kész. Nekem ezzel semmilyen szándékom nem volt. Kijavítja, és kész.
     
    HU-Taurus és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  2. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Tudom én nem is neked szántam eme választ. ;) Te csak leírtad kultúráltan, hogy hibázott. Nincs is ezzel semmi baj. Akinek nem inge ne vegye magára mint szokták mondani. ;)
     
    HU-Taurus és Mislix kedveli ezt.
  3. HU-Taurus

    HU-Taurus S-Moderator Team Darkorbit

    Igen, megessik, dehogy állandóan! :'D
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Fogd rá, hogy öregszel és a korral jár. :D
     
  5. [winnetou]

    [winnetou] Utánpótlás-írogató

    megint nem megy a jatek rohej minek kell event vagy barmi ha befagy a jatek tole kaput ugrasz kesz befagy ez a jatek
     
  6. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Ezt a Húsvétot már így (nem) fogjuk végig játszani!:(
     
  7. vauvau

    vauvau Fórum-zöldfülű

    Ma is befagyott (EU7), szép munka. A Ban hullám kicsit lapos lett.
     
  8. -Morgan-Freeman-

    -Morgan-Freeman- Fórum-zöldfülű

    Magyar1 szerverre nem lehet belépni, reggel még lehetett.
     
  9. [winnetou]

    [winnetou] Utánpótlás-írogató

    nem megy a jatek az este ota megint event unep a szokasos problema mikor othon van mindenki a jatek behal zarjatok mar be a szervereket es ennyi inkabb ez igy nem megy amint muvelnek a tulajok velunk kellemes unepeket mindenkinek
     
  10. -Morgan-Freeman-

    -Morgan-Freeman- Fórum-zöldfülű

    mi lesz így a kedvezmény bónuszommal, ha nem lehet belépni? pénzkidobás?
     
  11. Helloo DO!

    Azt szeretném kérdezni ÖÖÖÖÖÖÖ nem inkább hagyjuk.....

    Kellemes Ünnepeket Kivánok MINDENKINEK!!!!!!
     
    Vércse és [winnetou] kedveli ezt.
  12. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    No, ebbe a hétvégébe most beletojt a nyuszi!
     
  13. csaba238

    csaba238 Aktív író

    Igen mert jön a bolondok napja :D, de viccet férre téve. Megint nem müködik semmi vagy csak nekem nem bé jelentkezni nem lehet de biztos hogy aki vett programot annak meg és össze gyüjti a dobozokat ez mi vagy tudd kapuzni?? de ha vennék 50% alékolt akkor is mindenkire érvényes lesz mert jön egy bonuszkód na ez a faja holnap pedig kellene vegyek 50% alékot és ha nem megy el adok mindent XD azzal talán csinálok valamit.
     
    Vércse kedveli ezt.
  14. -Szép_Mező-

    -Szép_Mező- Utánpótlás-írogató

    Megint nem lehet belepni!!!!
     
  15. Ramirez0075

    Ramirez0075 Fórum-zöldfülű

    Van fénylő kulcsom gondolkoztam rajta hogy elég lesz-e vagy vegyek még de úgy látom hogy elég lesz.Sajna így hogy nem tudok belépni a játékba még jövő húsvétkor sem kell megvenni már ha lesz event.Ott van még a prémium tagság is ....mindegy ez már így esett.
    KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!
     
    Vércse kedveli ezt.
  16. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Na de gyerekek, mire is számítottatok? Nagyon jó idő van kint, menjetek szíjjátok a D vitamint és legyetek a szeretteitekkel. Amennyiben azok a DO közösségben vannak akkor az gáz, legyen szép napotok, ja és sok locsoló hétfőn :D
     
  17. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Most tudok gép mellé ülni este, és azt látom, hogy még mindig nem lehet belépni (EU4). Ami furcsa, hogy a DO nem tart ügyeletet még ezek után sem. Évek óta a hétvége előtt indított eventek legfőbb tulajdonsága, hogy összerottyantják magukat, többnyire a botok miatt.
     
    SPILLER2 és ..HUN1966HUN.. kedveli ezt.
  18. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Az a baj itt a botok nem sokat dobnak a latba max a létszámukkal. Itt a szerver haldoklik mert 1 *** " tescos " irodai gépről fut az egész és nem bírja. Ebből is látszik mennyit foglalkoznak / költenek a kedves " fejlesztők " RÁNK... 1 szutykos " böngészős " játékot nem tudnak rendesen üzemeltetni. Zseniális ami itt megy egy cirkuszi mutatványnak is megfelelne. :D
     
  19. behemod36

    behemod36 Fórum-zöldfülű

    HELLO
     
  20. behemod36

    behemod36 Fórum-zöldfülű

    valaki megtudja írni
    miért nem toltibe a játékom mert 11orátol nem tudok belépni ha be is tudnák akkor kidob le tiltva nem vagyok