Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Hát a válasz nem fog tetszeni sajnos mint a többieknek sem. :oops:

    Itt megtalálod, de bemásolom.
    https://board-en.darkorbit.com/threads/current-game-issues.129155/#post-974756

    Hello Space Pilots,

    This is just a quick explanation of what's going on.

    For the past number of months, we have been experiencing DDoS attacks targeting the DarkOrbit website and game servers, particularly on weekends and holidays when most players are online. The platform team has implemented numerous protection mechanisms, but the attacks have been evolving.

    We can assure you that we are working on this and will resume the service as soon as possible. We apologize for any inconvenience caused.

    Your DarkOrbit Team

    Röviden megint megy állítólag a DDoS támadás ... és megvagyunk b.szódva ezért nem tudtok / tudunk játszani, DE állítólag folyamatban a probléma megoldása. Olyan deja vu .... érzésem van ... ezt a kifogást nem hallottuk már? o_O Hát tudja a fene mi folyik már megint itt, nagyon nem maradunk le semmiről. Max kapunk megint valami " kompenzációt " és levagyunk tudva.

    Azért az még engem érdekelne, hogy az állítólag "független" dostats" hogy lát minden adatot mindenkiről, mikor ti meg 1 retek botszűrőt sem tudtok megcsinálni a saját adatbázisotokra ... ami ha már mást nem is azt nézi ki játszik 0-24. 2006. december 11. elvileg a játék kiadásának a dátuma ennyi idő alatt nem sikerült legalább ezt össze hozni !? o_O Azért ez már kicsit kezd gyanús lenni tényleg srácok ne nézzétek már a játékosokat " butának "
     
    Utoljára szerkesztett: 30.3.24
    SPILLER2 és Vércse kedveli ezt.
  2. Amethyst19[AMD]

    Amethyst19[AMD] Haladó

    Most, hajnali egykor sikerült belépnem a játékba. Tele van botokkal, szedik a tojásokat, vonatban lövik a megizmosodott Cita Pluszos tizedesek az Invokot meg a Stokelightot. Köszi DO! Még jó, hogy nem fizetek ezért egy fillért sem.
     
    gtrobert73 kedveli ezt.
  3. [winnetou]

    [winnetou] Utánpótlás-írogató

    kedves do reggel elindult a jatek vettem becset es 1 ora mulva befagyott nos ez mar rohej annyit szeretnek kerni hogy hol lehet irni a tulajoknak email van esetleg elerhetosseguk ? koszonom valami adminoktol varnek valaszt
     
    -Szép_Mező- kedveli ezt.
  4. Vércse

    Vércse Utánpótlás-írogató

    Reggel 8 óráig még minden működöt , rá nemsokára kaput ugrottam volna és azóta várok hogy ez a művelet meg történjen ! Még álmodozom de .... :(
     
  5. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ma reggel fél óra bent, utána kapcsolat megszakadt...
     
  6. Vadász1969

    Vadász1969 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nekem be sem lép!
    Most lenne időm játszani( Akartam előfizetni de így nem fogok)
     
  7. jani63MS.HU

    jani63MS.HU Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Ma ugyan az, nem lehet belépni
     
  8. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Aktiváljatok minden meglévő hajót a hangárban, válasszatok ki olyant ami nem x-1 térképen van. Amennyiben sikerül belépni valamelyikkel nehogy kaput ugorjatok vagy ugró CPU-t használjatok, maradni azon a térképen és dobozolni. Nekem sikerült. Még valami, hajót se váltsatok ha sikerült belépni, azzal játszatok amivel beenged. Remélem tudtam segíteni. Sok locsolót :)
     
    Troger kedveli ezt.
  9. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Szia!
    Köszi az ötletet. Tegnap este sikerült így belépnem egy olyan térképre, ahol csak három bothajó mozgott. Megpróbáltam 1-8-ra menni, ahol legalább 20-30 van belőlük, de nem sikerült - 1-3-ra azonban beengedett.
    Itt válik érdekessé számomra kérdés, hisz ennek semmi köze a hivatalos közlésben adott DDoS támadásra.
    1-3-at nem támadta a külső terhelés, csak ha olyan térképre akartam menni, ami tele volt bothajókkal.
    Emellett az elmúlt három nap egy bothajó sem fagyott ki, amikor bementem azok ugyanúgy mentek.
    Akkor hogy is van ez?
     
  10. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    " Mint mindannyian tudjátok, a hosszú húsvéti hétvégén volt néhány komoly problémánk a DDoS támadásokkal miatt, amelyek súlyosan befolyásolták a játékélményt... "
    Én örülök a bonusz kódnak ( mondjuk nem sok semmit ér, de ügye kinek mi ) mert ez is valami. De megkérdezhetem, hogy ez miben segít azon, hogy szétb.szták az egész eventet és nem lehetet játszani így az eventet sem élvezni, sőt kapuzni ... stb ... ? Semmi event hosszabítás vagy valami ? :rolleyes: Bár lehet megint én vagyok a " telhetetlen " meg nem értékelek semmit ... bla bla bla ... de ez így semmi, sajnos " kárpótlásnak " nagyon lókaki. :( 2 hét prém ami nem jó MÁR semmire, 5-5 óra gagyi booster meg 100 gg hát az azért aprilis 1. tréfának is rossz. :D
     
    Ramirez0075 kedveli ezt.
  11. Ramirez0075

    Ramirez0075 Fórum-zöldfülű

    1 órai játék után lefagyott és azóta semmi.
     
  12. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Én eddig úgy tudtam, hogy kompenzálni azt jelenti, hogy más módon egyensúlyba helyezek valamit?
    Na már most, ezek a "bónusz"-nak sem nevezhető valamik, hogyan vannak egyensúlyban azzal, hogy valaki a tojásokból több 100 instabil anyagot, modulokat, lőszert, pl. egy doboz 2.000 Hellstrom (kb. 35.000 uri).
    Számoljunk!

    Valaki a 3 nap alatt 8 órát dobozol (nem 0-24 mint amit a botos kap a DO-tól, mert engedi)
    Legyen
    20 x 2.000 Hellstrom =40.000 x17.5 (mert 30% kedvezmény van mondjuk) = 700.000 uri
    20 x MCB-50 (15.000) =30.000 * 0,7 = 21.000 uri
    ...
    stb.
    Csak ez 721.000 uri

    Plusz apróságok, amiről lemaradtál (de ha megvásárolható lesz, mennyibe fog kerülni?):
    Generátor - SG3N-P01
    Generátor - SG3N-PX01
    Megszerzett tárgy: Dróndesign - Artemis dróndesign
    Generátor - SG3N-PX01
    Lézer - LF-PX01

    Akkor a bot mennyit szedett össze ezekből.

    Akkor ezek szerint nagyon finom és nőies voltál, mikor semmit nem érőnek írtad le. Arról már nem is beszélek, hogy a DO ezzel menni kárt okozott a játékosoknak (5-5 óra fooster-ből)

    Mintha összedőlne a házad és a biztosító ad egy tégláról szóló utalványt.
     
    gtrobert73, SUNDImester és kicsifoxi27 kedveli ezt.
  13. SPILLER2

    SPILLER2 Fórum bárója


    Az EU 1-re sem lehet belépni.

    A magyar szerverre viszont simán betudok lépni.
     
  14. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Én ilyen szinten azért nem gondoltam bele, de ahogy ezt olvasom teljesen igazad van. Akkor tényleg " finom és nőies " voltam. :D Az igazat megvallva valami hasonlóra számítottam az utóbbi eventekből kiindulva. Kicsit azért gyengének érzem a dolgot. Valami isteni csoda folytán a csalók azért tudtak tényleg játszani a rendes játékosok nem. Az egészben a legszomorúbb, hogy ők is ugyan úgy megkapják még eme csekély " bonusz ajándékot " is pluszba mert hát nekik még ez pluszba nagyon kell. Csak hogy igazságos legyen ügye , lényeg a ... hogy is írták anno ...!? ... " nekünk fontos a fair play... " Aham pont úgy néz ki az ilyen megmozdulásokkal. Végül is nem barmolják szét a csalók a játékot, az összes eventet sem, nem nyúlják be a rangsor rewardot sem ügye ( tisztelet a kivételnek mert van aki megküzd érte ) , és még manapság a szervereket is kinyírják... zseniális :D Ha már van egy kicsit komolyabb hajód ( plusz hajó, full promi, 10 dron ... stb ) konkrét nem tudsz mit csinálni tőlük mármint a csalóktól. BL map-ot teljesen lefogják konkrét vonat botokkal, összes cubit 0-24 lövik. De még eventezni se tudsz nyugodtan amivel letudnád magad foglalni ez a szomorú az egészben . Engem csak ez zavar picit, manapság sajna egyre többször és jobban mint eddig. Emiatt is gurul el a gyógyszerem mint ahogy szokták mondani, és erősebben fogalmazom a kelleténél.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.4.24
    Vércse, Mislix, SUNDImester és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Köszi az uj engesztelő kódot!
     
  16. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Ha már így bele jöttem ... talán itt jó helyen lesz egyenlőre még ki nem írják hivatalosan. :D Pár hír / info...

    Agatus törése event lesz Április 23-30 között. Receptek listája...

    Event recipes
    There are some event recipes which can be crafted during the event.
    CategoryNameAmountRequiresCraftable
    Ship DesignAsimov Spectrum Ship Design115,000 Agate SplinterOnce per event
    Ship DesignAsimov Mimesis Ship Design115,000 Agate SplinterOnce per event
    P.E.T.G-HLP01 (HP-Link)110,000 Agate SplinterOnce per event
    ExtrasSPC-DIM0118,000 Agate SplinterMultiple times
    ExtrasDMG-NPC01110,000 Agate SplinterOnce per event
    WeaponLF-4130,000 Agate SplinterOnce per event
    ExtrasGGEU12,000 Agate SplinterMultiple times
    TechShield Backup 212,500 Agate SplinterMultiple times
    Volt állítólag ban hullám. Csak a szokásos semmi szám adat, akit elkaptak repült 3 napra, aki újra az állítólag végleg tiltásra került. Szokásos " sablon " szöveg van csak. Ki mit hisz el belőle ügye. :rolleyes:

    A végére még 1 "érdekesség". Április 25.én állítólag 9-10 óra között ( CEST Time Zone ) szerver leállás lesz karbantartás miatt. ( maintenance work on our Account System ... ) Hogy ez miben merül ki a fene tudja, de erre lehet számítani.

    Az űrlabor bugról meg a bugos pont átváltós bonusz kódról semmi hír. Vagy legalábbis én nem láttam ki írva sehol eddig.

    Nagy vonalakban röviden ennyi. További szép napot és jó játékot. ;)

    Köszönöm / köszönjük Taurusz a hivatalos kiírást. ;)

    Akkor egy pár érdekesség, "vizuális bug" ha úgy tetszik :D bár lehet csak én tapasztaltam.

    Galaxy gates menüben az extra energia szám nem frissül, ha bonusz dobozból szedsz fel. Ezt nem tudom, hogy használható mert nekem nincs kinullázva nem tudtam tesztelni.
    Megbízás menüben az ászkupon száma sem frissül ha kapsz ( bár ez használható attól függetlenül, hogy nem írja ) . Mind a kettőnél csak kilépés és újra belépés után frissül a kliensben a kiírás.
    Szerelő műhelyben is utóbbi időben sokszor beragad megint a gyártás, felmegy a csík és 0:00 ánál megáll. Nem lehet kivenni az itemet, nincs / nem jelenik meg a begyűjtés gomb. Itt is csak ki és belépés után javul meg.

    Taurus kicsi bebambult megint. :) Elmaradt az event leírás. 10től lesz megint karbantartás utána indul a protegit event május 15 - 29 között. Leírás kb ugyan az mint az előző eventen. Lesz csatabérlet itt a kiváltható cuccok listája. Bocs szokás szerint angol, bár a lényeg érthető. :oops:


    Battle Pass Keys

    Overview of Items that can be exchanged:
    ItemsBattle Pass Keys neededExchange Limit
    Inferno Solace Plus Ship Design251
    Inferno Spectrum Plus Ship Design251
    DMG-XT10203
    SPC-XT10203
    HP-XT10203
    SHD-XT10203
    DMG-XU03105
    SPC-XU03105
    HP-XU03105
    SHD-XU03105
    Burning Trail38
    NPC Nuke38
    Anti-AI Emergency Reserves38
    3,000 CC-C28
    Basilisk301
    1x Odysseus Laser281
    75x SP-100X110
    1x N.O.V.A.83
    25x IAC510
    15x Indoctrine Oil510
    50x ABR110
    125x Extra Energy15
    4x Booty Keys110
    3,000x RSB-75110
    4,500x UCB-100110
    2,000x PLT-3030110
    3,000x PLT-202115
    500x UBR-100110
    500x HSTRM-01110
    25x DCR-250110
    50x SR-5210
    1,000x Seprom110
    25x Scrapium110
    150x Bifenon110
    100x Tetrathrin110
    75x Kyhalon110
    45x Log Files110
    1,000x P.E.T. Fuel110
    150x Polychromium15
    150x Rinusk110
    5x Schism115
    125x Evocation Chip110
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.5.24