Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    ezt irtam énis itt kb 3x,meg más is.supportnak is irtam,semmi.csütörtök volt server restart,azóta ilyen
     
  2. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    A raktér tele van - nem tudsz több lézerlőszert begyűjteni.
    Ezzel is csinálhatnátok valamit mert így nincs sok értelme a dobozolásnak .__.
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Elég rég így van már ;) Nem fognak változtatni.
     
  4. nabakker

    nabakker Fórum-zöldfülű

    Marhára unom, hogy a nagyobb (pénzen vett naaagy vasak) a kicsiket büntetlenül több alkalommal szétlövik, van hogy párban jönnek és lőnek le 1mp alatt. Egyszer-egyszer még ki lehet bírni, de folyamatosan ez van. UNALMAS ÉS BOSSZANTÓ!!! Mivel nincs pénzem, így se bronz se semilyen csomagot nem tudok venni, így kezdhetem az alapról állandóan. Hogy van az, hogy egy játék ami azt a célt szolgálja, hogy élvezd kicsit, kicsit kikapcsolódj...és felidegesít sok barom, így kikapcsolódás és önfeledt játék élményt nem nyújt. Így ebben a formában kaki ez a játék. Valamit találjanak ki a fejlesztők, mert így sok kezdőnek elmegy a kedve az egésztől.
     
  5. Már sokmindent kitaláltak a fejlesztők régen semmi nem volt most örülj annak ami van. Vannak küldieid csomó mindent kaptál regisztrációkor és nem 500 uri a javitásod, szóval legyél boldog. Érdekes amikor 2 napig nem tudtál játszani és imádkoztál hogy a napi egy extra gg életet adjon vagy javitásit akkor nem volt ennyi sírás.
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  6. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    ahogy játékostársad írta rengeteg olyan dolog került a játékba, ami a kicsik védelmét szolgálja,még ha te nem is látod így. Voltak olyan idők amikor még x-1 térkép se nyújtott védelmet, az emberek mégis elkezdtek játszani. Nem tudom számotokra mi lenne az ideális védelem, de ha logikusan végiggondolod....mindig egy olyan aki le tud téged lőni.....ha védelmet kapsz addig amig nincs meg a 8 irisz, 31 lf3 15 pajzs..és utána mész ki, akkor is jön egy hajó aki full lf4es.... szóval ez egy ördögi kör...mert a full hajó is lelőhető, viszont kis hajóval is túl lehet élni a "kicsi" életet.

    Van egy nagy hajó és kíváncsiságból elkezdtem egy kicsit az egyik EU szerveren....se prém, se kedvezmény...semmi, csak a licitre támaszkodom, ritkán játszom 2 iriszem van és 6 lf3am mégis haladok vele, mert a realitás találján maradok és kihasználom a leo adta lehetőségeket, nem lövöm le a full lf4est, és van mikor le is lő, de 10ből 7x meglépek.

    Ha pedig lelő akkor mi van? Bázison mindenki ingyen javít, feljavítok és visszamegyek. Fogd fel játéknak,mert az :)
     
  7. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Tudod, a játékosok 99%-a így kezdi. Folyton lelövik. 2 éve játszom, és mégis fel tudtam fejleszteni a hajót, ami még mindig nem fullos. Ez egy ilyen játék, ha nem tudod ezt a helyén kezelni, és kikészít lelkileg, érdemesebb abbahagyni és egy farmos játékot tolni. Tisztában vagyok vele, hogy a válaszom számodra, nem lesz kielégítő, sőt különböző jelzőkkel fogsz illetni, de vagy elfogadod vagy elmész! És még valami, a játék készítői nem azért fejlesztik a játékot, hogy te nyugodtan lőhess NPC-t ingyen. Az elsődleges célja az, hogy felkapjad a vizet, és fizess! Üzlet az egész!
     
  8. Heló! Egyre többször hallom, sőt az angol fórumon olvasom is, hogy valami 3D-s darkorbit van készülőben. Ez most igaz, vagy csak egy kései áprilisi tréfa?? Mert így nem fogom érteni a fejlesztői csapatot :D Végülis nemrossz dolog a 3D, csak ne legyen tele bugokkal :S
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Az adott játékos eddig nem posztolt ki fake hírt, és hivatalos úton is lehetett ilyesmiről hallani, igen, készülőben van.
     
  10. Apofisz

    Apofisz Utánpótlás-írogató

    Rosszul kezded a jétékot szerintem. Elöször is kezd ugy hogy 7-es szint alatt maradsz nem küldizel nem lössz semmire. X-1 térkép, dobozduplázó. Napi 10 óra dobozolás/ bár unalmas de senki nem tud lelöni. / Kirakod a képességeket minimum 26-ot felsö sor--védelem.-2-3 iriszt is megvehetsz uriért azok még nem drágák. a többi jön licitröl. Ha ügyes vagy 2 hónap mulva, kilépsz a nagy világűrbe--Kalibráló 3 legyen meg nem árt a gyémánt se npc-zni. Ha ügyes vagy talán futja még aegisre is. Duplázóval 5 nap dobozolás. Söt még kapu is kijön nem is 1. Ezt a hajót amit leirtam már nem lövik le olyan könnyen. Föleg ha betermelsz ISH-t meg EMP-t. Persze némelyik hajónak ez is csak 3-4 lövés lesz de hát istenem ez van vannak milliomosok meg vannak akiket elfelejtettek kitenni sajna :( . Fel a fejjel. Nekem 18 javitási utalványom és 1 4 flaxos leonovom volt anno. Sose rendeltem, mégis lett 1600 javitási és 3 hangár. /Goli, aegis, citadell,/ Az apisért sokat tepertem azt nehéz összerakni. Csináld igy vagy lövöldözz de akkor 1 év mulva is teperhetsz .
     
  11. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Ez nem ingyenes játék, ha élvezni szeretnéd, rendelj. Ez a célja részben a játéknak.

    Mint írta, nincs pénze arra, hogy virtuális dolgokra költsön (amitől nem lesz sem a kenyér, sem a benzin olcsóbb), ergó a dobozduplázó és a négyszáz millió uridium rendelése nem jöhet számításba.
     
  12. Apofisz

    Apofisz Utánpótlás-írogató

    Hát sajna ez nem az a játék ahol rányomok valamire aztán majd felépűl holnapra. Időigényes. Föleg ha nem akar rendelni valaki semmit. De ez a 2 irány van. 5 ezer forint szerintem kibirható. A duplázó csomagra és még marad 1 hónap prémiumra is. A másik hogy elkezd lövöldözni és 1,5 - 2 év után jut el ugyanoda és rájön hogy igazam volt.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  13. NémethLászló

    NémethLászló Fórum mestere

    Valóban, inkább szenvedjen egy kezdő a dobozolással akár hónapig, és menjen el az élettől is a kedve, minthogy legyen néhány élménye, és lövöldözhessen NPC-ket, meg mindent, amit csak szeretne. Az nem játék, ahol meg van kötve a kezed, mert csak ezt csinálhatod, és azt nem.
     
  14. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A mostani téma kezd át menni abba az irányba, amit a kötetlenben kellene folytatnotok. :)
     
  15. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Üdv ! A drónjaim 50% kárt jeleznek a hangárban. Vettem Drónjavító cpu-t
    nyomtam is mint süket az ólajtót de nem történik semmi. Van valakinek ötlete ?
     
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    A drónjavító 1 70%-on, a 2-es 100%-on javítja a drónokat.
     
  17. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Köszi tg !
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  18. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    A különleges lőszerek kifejezés mit takar ? Továbbá mi az amivel 3-5 másodperc alatt
    szét tudnak lőni néha ? Vajon az különleges lőszer lehet, vagy valami más ?
     
  19. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    A különleges lőszer az EMP (ami ledobja a célkeresztet), a gyorsbomba, instant pajzs (DO bibliában megtalálod ami kell), és a tűzijátékok.

    A 3-5 másodperc az szerintem az x4-rsb kombó, mindkettő lézer, ezt is a do bibliában találod.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  20. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    KÖSZI tg !