Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. $ŁΞΠĐΞRмΛΠ™

    $ŁΞΠĐΞRмΛΠ™ Fórum-zöldfülű

  2. Télapóka

    Télapóka Fórum-zöldfülű

    Valami nem stimmel a pettel mostanában. Vagy csak most vettem észre hogy többet dobozolok. Ez a luser szinte semmire se használható, és a 3-as gyűjtő mintha 1 es se lenne... Arra megy amerre én, mindig azt szedné amit én, hiába nem a legközelebbit szedem direkt. az 1 cm-re levő doboz helyett a képernyő másik felébe megy ahova én mennék szedni. A radar pedig semmit se ér! semmivel se megy meszebb pedig 2 is van a petbe. A 3 as gyűjtő 2 radarral, nem találja meg azt a dobozt ami ugyan nincs a képernyőn, de ahogy elindulok valamerre rögtön bejön a képbe. Egyszóval nem sok értelme van.
     
    -TOKEI-Ihto- és ¤HOFI¤ŁEGENФ kedveli ezt.
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    És semmit nem fognak az érdekedben tenni! Sőt nem lesz a dobozokban több uri, csak kevesebb, egyre kevesebb, ahogy azt tapasztaljuk.
     
  4. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    2 db radar semmit nem ér! Minimum 6db hármas szintűt tegyél bele!
     
  5. Bobby_Ewing

    Bobby_Ewing Fórum-zöldfülű

    Nagyon jó kis táblázat, átnéztem én is. :) Talán érdemes lenne még kibővíteni a +5% sebzést adó hajó designokkal is. Persze ez már csak részletkérdés, de úgy adna tökéletesen teljes képet a táblázat.

    Jut eszembe, pl. a Revenge design csak a hajóban található lézerekre ad plusz 5% sebzést, vagy a teljes hajóra, a drónokban található lézerekre is? Ergo, a teljes hajó kompletten megkapja a sebzés bónuszt, vagy csak a hajóban lévő lézerek?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.10.14
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ha majd lesz időm, akkor kiegészítem. :)

    Csak a hajókban lévő lézerekre ad pluszt. A drónokra a Havoc nyújt csak sebzés bónuszt.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.14
  7. $ŁΞΠĐΞRмΛΠ™

    $ŁΞΠĐΞRмΛΠ™ Fórum-zöldfülű

    Na csak érdekes hogy sok az lf4 a sebzés meg kevés...majd jövőhéten felhúzom a maradékot és ha úgy se lessz meg a 80k x4 el akkor felmondok :D
     
  8. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Sziasztok!

    Jól érzékelem, hogy a pvp térképen ugyanannyi a tökben lévő nyeremény, mint a sima térképen?
    Nem érzékelem a 1,5-ös szorzót...
     
  9. S.K.M

    S.K.M Járnitanuló

    pvp térképen az event dobozra nem érvényes csak a dobozdupler
     
  10. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Szevasztok! Olyan problémám van hogy az 5. hangárban lévő hajómba nem tudok semmilyen extrát elhelyezni. Ennél nagyobb a problémám hogy a suportnak írt jelentésnél hiba üzenetet ír hogy nincs vagy több mint 140 karakter,vagy a számok nem helyesek !
     
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Írj a supportra!
     
  12. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Mint írtam nem tudok a suportra írni mert oda is hiba üzit ad !
     
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Jaj bocs, nem olvastam végig.
    Tedd a drónba az extrát, vedd ki, utána már lehet a hajóba. Ha ez se segít, előzmények, sütik törlése, esetleg más böngésző...
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  14. $ŁΞΠĐΞRмΛΠ™

    $ŁΞΠĐΞRмΛΠ™ Fórum-zöldfülű

    kb mennyi kappa ad full kerkit
    még 8 kéne..de eddig 3 ból semmi
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Magamból kiindulva még 35 minimum!
     
  16. _Z_Z_Z_Z_

    _Z_Z_Z_Z_ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Olyan problémám van hogy jogtalanul meghatározatlan idejű kitiltást kaptam chatről hu1 szerveren, hiába írok a supportnak nem jön válasz. Az utolsó mondatom az volt hogy "kapta a 2 hetes chat bant? :D" ezt psyhopath-tól kérdeztem miután vitázott valakivel és hirtelen elhalkult az illető
    Rendszeres rendelő vagyok illetve most jöttem vissza egy pár hónapos szünet után, és már is élvezhetetlen a játék mert senkivel sem tudok chat-elni...

    Másik kérdésem az volna hogy hogyan tudnék emailt változtatni ha a régi email címem meg szűnt (törölték mert nem használtam)? Ezt is írtam supportnak de nem jött még válasz
     
  17. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere



    Egy barátomnál már volt erre példa, hogy az e-mail címe megszűnt. Azt az ócska citromail-t használta. A megoldás az volt, hogy beregisztráltuk újra, az e-mail címet, utána létrehoztunk egy gmail címet. A játékban így már meg tudtuk változtatni. A gmail örök nem fogják törölni. Jó lenne ha számítástechnika órán nem csak játszanátok, hanem odafigyelnétek mit tanítanak, és akkor talán nem regisztrálnátok olyan e-mail-t amit megszűntetnek 3 hónap után, ha nem használod.
    Bár itt megjegyezném, hogy a mai számítástechnika oktatás, korszerűtlen, egy nagy kalap ….

    Kappa arányom: 27 kappa 5 db
    Klántárs 1: 26 kappa 1 db
    Klántárs 2: 55 kappa full

    Nem értem, hogy van az, hogy 19-20 kappából valaki full, valakinek meg csak 1 db van, vagy egy se!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.11.14
  18. _Z_Z_Z_Z_

    _Z_Z_Z_Z_ Fórum-zöldfülű

    Korábban akartam emailt váltani olyanra amit használok is, mindig csak halogattam a dolgot míg el lett felejtve és beafkoltam :/
    Kösz az infót!
     
    Utoljára szerkesztett: 6.11.14
  19. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    1. Vádaskodni nem jó fórumon.
    2. Ha a support 2 hét után nem válaszol, akkor érdemes írni a ticket számra hivatkozva, kulturáltan megfogalmazott levelet.
    3. Nekem is citromailem volt és mikor újra szerettem volna regisztrálni ugyan azon névvel, engedte. Utána már vltoztathatsz mail címet nyugodtan.

    Én töröltem hozzászólásokat és én szerkesztettem át 1-2-t.

    S 4. CM nem moderálhat a saját szerverén, ahol nap, mint nap játszik. Ez nem szól az adminoknak és az s-modoknak. Ha valamelyik vezető úgy érzi, hogy nem tudna tárgyilagos lenni, akkor megkér egy másik ott moderáló CM-et, hogy intézkedjen.

    5. Fórumon még mindig nem tárgyalunk meg chat banokat. Ez elleni fellebbezést csak a supporton lehet tenni.

    6. Utána kérdeztem és oldották a banodat. Valószínűleg máshonnan kaptál IP bant.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.11.14
    fapapi kedveli ezt.
  20. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Talán úgy hogy marha mákos volt :D