Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Jah, de erről nem láttam hivatalost, hogy pl. "tudunk róla, embereink jelenleg is vért izzadva, gőzerővel dolgoznak a hiba javításán, de a hiba komplexitása miatt"......
    Meg sem lepődnék rajta, ha nem is tudnának róla. :D:D
    A hivatalosba az lett kirakva, hogy már a pajzs is a helyes értéket mutatja, mert kijavították a hibát.:eek:o_O
    Halkan megsúgnám, hogy az sem sikerült!:rolleyes:
     
    Utoljára szerkesztett: 15.2.15
  2. okoska76

    okoska76 Junior szaki

    Sziasztok
    A fenti hibák mindenkinél fenn állnak vagyis senki sem szerez jogosulatlan előnyt belőle, inkább azokkal foglalkoznátok akik álcában szedegetnek 24/24-ben az egész család közreműködésével.
     
  3. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Igen okoska, teljesen igazad van. Az még bosszantóbb!

    Vengával csipegetek december óta, azelőtt nem voltam Vegás, sőt "azt is utáltam aki szereti" XD.
    Viszont az álcában 24ben szedegető spearek ellen világbajnok és a dupla ujratöltés boosterem így megy a levesbe, szóval enegem ez jobban foglalkoztat most mint a csalók és családjuk, mivel ÉN jogusulatlan hátrányhoz jutok ezáltal!!!:rolleyes:o_O
     
  4. -=Nazgul=-[HUN]

    -=Nazgul=-[HUN] Járnitanuló

    A kepessegpontokkal is baj van jopar kepesseg nem mukodik, a kalibralo az biztos nem, a fejvadasz sem biztos hogy mukodik.... joval kevesebbeket sebzek jatekosokra mint maskor es szinte minden 5ik lovesnel azt irja ki hogy melle
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  5. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Szevasztok! Én először azt hittem hogy 1-1 játékos segéd programja okozza a hibát miszerint , "Nincs lézer a hajódban nem támadhatsz" hiba üzit kapom. Tegnap a zétában kaptam ugyan ezt! Az mellékes hogy 35. alkalomra sem ad semmit! Nagyon bosszantó hogy ilyen üzenet van s a lövéseknél érződik is ! valószínűnek tartom hogy a hibát a fejlesztésre berakott lézer okozza! Vagy nem ? Fejlesztők törjék a fejüket ne én.
     
  6. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Igen, én is tanusítom ezt, valóba nagyon elszaporodtak a mellék!
    Kéretik utánanézni :D
     
  7. 哈米吉多_armageddon_433_

    哈米吉多_armageddon_433_ Fórum-zöldfülű

    Nem tudom ez most fejlesztési dolog, vagy további bug probléma, de palamezőn, kistérképen látom kék és piros pöttyöket, amelyek hajók :) ez eddig nem volt, nem tudom. és totál az egész mezőt, nem csak a hatósugaramban.
    Igazából nekem jó :) látom az elleneket :D csak vicces amikor 1 piros pötty után meg 20 kék :D :D

    Petben 12 radar van, valaki tapasztalt hasonlót? kb olyan mintha a pet találkozna egy hajóval és ezt mutatja a kistérkép is, bárhová megy az 5-3 térképen. Nagyon durva :D
     
  8. Ez nallam is igy van (nekem sem add a zeta semmit amugy:)) ), de nem csak ez jelentkezet, pldul ha bemesz a probakat felvenni akkor is ki irja hogy befejezted az "xy" kuldetest :-/, plusz palla mezon mi nap odafagytak a paladiumok, felvetted de ott maradt, es idegesito volt mert nem lehetet eldonteni most melyik volt mar be gyujtve melyik nem :-/, aztan 5-2on neha besebeznek az npc-k a vedelmibe bazis korul, mikor eleted keves npc meg sok, eleg idegesito tudd lenni :-/...aztan mindig mikor bejelentkezek a kuldetes ablak beugrik magatol amonitor kellos kozepere. Nem nagy hibak, de vannak, es egy faraszto nap utan temperamentumosabb nepek feltudjak idegelni magukat rajta:D
     
  9. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Hát igen, a pajzs probléma mellett még ez is,és még mindig létező probléma,10-12k+2026+eco+raksiprec és egy nyomorult barracudát sem tudok leszedni anélkül,hogy ne szedné le majdnem a 200k pajzsom.
    Nem hiszem hogy kellene külön teszt szervert nyitni,ugyanis a tapasztalataink szerint már eddig is több van belőle mint kellene.
    Létező problémát létező helyén kellene orvosolni.
    Teszt szerverre beteszik ezeket a problémákat?
    Ha ilyen egyszerűen megy a hibák kreálása,akkor rá kéne gyúrni a javításra,vagy ne engedjenek OKJ-s programozót a cég közelébe.
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Teszt szerveren mindig csak az fog tökéletesen menni, amit éppen teszteltetni szeretnétek veletek. Más nem igazán fog normálisan működni.

    S vannak a hiba javításával foglalkozó emberek és vannak a fejlesztéssel. Ez két külön részleg.
     
  11. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Spearhead tökéletes lopakodása bugos, mert rajtam marad a jelölés utána is vagy nemtudom, de látom a minitérképen!
     
  12. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    _Morphi_,köszönöm a választ,de a gyakorlat azt mutatja,ha jön be valami újítás,az nem mindig jó nekünk.
    1 újítás hoz magával 5-10 hibát,amikkel együtt kell élnünk 1-2 hónapig.
    És ez elég régóta így megy.(évek?)
     
  13. Nem tudom hogy nallam van e csak ez, de nagyon idegesito, 4-1en dobozolok alcaba gondtalan... mondom alcaba benezek a bazisra, erre a bazis szet lovi a petem eleinte azt hittem hajo, megprobaltam meg egyszer hajo sehol a bazis megint lelote a petet, aztan tokeletes alcaba mentem be ellen bazisra de az eredmeny ugyan az volt :|, ez nem tul jo, ha en alcaba vagyok legyen a pet is :D, vagy legalabb akkor a tokeletes alcanal legyen a pet is tokeletes alcaban. Egyebkent azert ideztem, mert amit emlitettel en is tapasztaltam, bar gyanus volt hogy emp utan is rajtam maradt a kijeloles :-/.....
     
  14. dzsuzepe

    dzsuzepe Fórum-zöldfülű

    sziasztok
    én ma 20.2.2015 kor vásároltam egy másik hangárt és vettem urudiumért egy spearheadot amit a másik hangárcsarnokomba hejeztem el. az én gondom az hogy ha szeretnék belerakni extrákat például javító robotot vagy akármi ilyesmit azt nemengedi mert azt írja ki: Ezt a tárgyat nem szerelheted fel ezen a helyen. na de ezt írta ki 3-1-en és 3-8-on pedig a főbázison voltam mind két hejen. lézert vagy generátort engedélyez de az extrákat nem. Most mitévő legyek?
     
  15.  
  16. iqplanb10.

    iqplanb10. Fórum-zöldfülű

    de ugye vágod hogy ha 1 8 iriszes gyerek be akar menni nem fognak vele fullosok bemenni azért azt is nézd hogy már megint az erős játékosoknak tettek jót.most ha én be akarnék menni (aegits elit,7lf4,4havoc,8iris) honnan keritsek elő 3v 4 darab erős hajót?mert oda még 8 full iriszes gyerek is nehezen oldja meg.nekünk nincs sepink se boosterünk.Már megint a nagyoknál a pont -.-"...
     
  17. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Pedig itt a lehetőség, most van booster combo akció :D 3db 120HUF éljetek vele!
    8 íriszesek is meg tudják csinálni, csak kicsit tovább tart, menjetek be többen..;)
    Még mindig jobban megéri, mint kinti mapokon NPC-zni.
    Itt nem ugrik rátok vadász, nem kell emp-zni stb..
    Sőt, ha jól tudom nem is végleges ez a kapu, mert teljesen átalakítják majd egy teljesen új LoW-ra.
    Különben meg miért megy mindig a rinya, hogy már megint a nagyok jártak jobban?
    A bankolásokból él a BP.
    [​IMG]
     
  18. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Így van. Ez még nem a végleges LoW kapu, csak egy kezdetleges átalakítás.
     
  19. Jó lenne ez a speciális booster csomag, csak kár, hogy pont ennél nem elérhető a Maestro-s kártyával való fizetés...
     
  20. Meg csinalhatnanak SMS-es lehetoseget is, mert ha eppen nem jo a fizetesi mod, akkor sms-ben barki szamara elerheto lenne, es szerintem tobben is venek, ami a DO-nak is jo:D