Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    A parazitaveszélyes próbák közt van ilyen és már nem először (de remélem ma utoljára - ilyen jutalmakkal):
    Ez a "lőjj el 1000 PIB lőszert", ami kedvezményesen 9 uri darabja (akciósan), tehát 9000 uriba kerül a játékosnak, és kap 6000 urit az elvégzett próbáért... nem túl nagy jutalom, ugye?
    Néha lehet 10-10 db PIB lőszert dobozolni ugyan, de abból mire összejön számottevő mennyiség, eltelik egy pár óra.
     
  2. Elvileg kaptak sokan e-mail ajándékot.. ( ott volt lőszer is )
    Mondjuk én sem kaptam, és a support sem tudott segíteni.. :(
     
  3. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Ez valóban igaz, egyszer 1000 PIB lőszer jött ajándékba, de mint írtam ez a próba már volt egyszer, tehát az első alkalommal valóban "ingyenes" volt annak, aki kapott e-mailt, de a második próba már 9000 uriba került, és ha lesz még az event végéig, akkor is annyi lesz. :)
     
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Erre nem tudok mit mondani, csak egy kötőszavas kifejezést, amiért kitennének innen... :mad::mad::mad::mad:

    Az ilyen küldikkel tele van már a [​IMG] !! Szóval aki kitalálta [​IMG] [​IMG] !!

    [​IMG]
     
    Moldvix és LoneWolf kedveli ezt.
  5. Hát nem gyengén sokkolt a próba mikor megláttam.
    Eventtel épp erről filozofáltunk és találgattuk, hogy lesz-e még ilyen próba s vajon megint a bűvös 5-ös szám lesz-e.

    Hát csak 3 lett, jelezném, hogy áprilisi tréfának már rég későn van :eek:
     
  6. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Sorrendben: Teliholdkor menj ki az erdő szélére, lőjj 2000 nyulat, erre előjön a medve, azt is lődd le - ha tudod -, ebben a pillanatban nehezítésképpen még 25 másik vadász is ott terem azonnal, akik szintén azt az egy szál medvét akarják, jah és a környéken levő összes vadőr is ott lesz azonnal, akik viszont nem a medvét akarják, hanem Téged.
    Sikerült? Na akkor ezt most még kétszer ugyanígy.
    Sok sikert a próbához..
     
  7. Kora reggel egyet sikerült összelőni igaz 5-en voltunk rá(szerencsére normálisabb fajta, hogy egyből mindenki egy csoport) még korán van talán még egyet sikerül mielőtt a nép felébred vagy meló előtt.

    1/3 ...

    -={ Gygerim }=- elpusztult. De hamarosan más lép a helyébe!
    Kaptál 1.357.716 tapasztalatpontot.
    Kaptál 10803 becsületpontot.
    Kaptál 3.142.857 kreditet.
    Kaptál 7.857 uridiumot.



    Up: (16:30)

    Kaptál 10 x extra energiát a galaktikus átjáró materializálójához.
    Sikeresen kiálltad a(z) „Gazdalény és parazita” küldetést.
    Kaptál 5.280.000 tapasztalatpontot.
    Kaptál 11000 becsületpontot.
    Kaptál 600.000 kreditet.
    Kaptál 10.000 uridiumot.

    Hát el sem hiszem, hogy 3 próbálkozásból mind3-at számolta. Bár kellett hozzá szerencse is a 8 fős csoport mellett. Ugyanis nem tudom, hogy hiba és ha igen egyedi-e az, hogy a számláló eléri az 1999-et akkor nem jelzi, hogy hova adja be csak kiírja, hogy közeledik.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.5.15
  8. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Üdv Űrpilóták!

    Mint tájékoztattunk titeket, egy nem rég bekerülő javítási csomagban bekerült néhány olyan adat, amelyet a vírusirtó jelzi, mint vírus. Ezt a jelenséget az ESET alkalmazás produkálja, mivel a vírusirtó adatbázis ma frissült. Már beszéltünk az ESET munkatársaival és megerősítették azt, hogy a vírusirtójuk álpozitív jelzést ad.
    Rajta vannak már a hibaelhárításán és remélhetőleg minél előbb megoldják.

    Továbbá, ha más típusú irtónál is tapasztaljátok ezt, akkor minél hamarabb osszátok meg velünk, hogy a problémát mihamarabb elháríthassuk. ( Mörfit idéztem)
    Sajnos az ESET nálam be sem engedi tölteni a játékot. Hajrá!
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    És nem írja ki, hogy "Ez a játék nem a te ESETed" ? (ha-ha)

    Mai eventküldi 0/3, esélyem nincs megcsinálni. Csodás. -.-
     
  10. SUNDImester

    SUNDImester Járnitanuló

    Sziasztok, nekem is risztott a virusirtóm, ma először.Advanced System Care van, és nyugtassatok meg hogy nem okoz kárt amit kiirt, mert az álpozitiv , igazábol nem trójai, jól tudom ?
     
  11. Elvileg trójait ír ki de nem káros,csak a vírusírtó annak érzékeli
     
  12. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    reggel be tudtam lépni,most 3x probáltam,a betöltés feliratnál a t betü felénél megint megállt minden.másnál is ez van???
     
  13. Most nekem is megáll a B betűnél de nem jelez vírust
     
  14. SUNDImester

    SUNDImester Járnitanuló

    nekem is betöltésnél jelzi a virust és megáll.Azt kell csinálni hogy amig beléptek a virusirtót ki kell kapcsolni, utána vissza, igy simán beenged
     
  15. NMyy^^

    NMyy^^ Járnitanuló

    Sziasztok!
    Supportnak írtam, érdekes módon reagáltak rá, a probléma kisebbik felét meg is oldották, meg is lepődtem rendesen, szóvá is tettem következő levelemben hogy ej de gyorsak voltak, köszönöm, mire válaszként április 27. óta csak várom az eredményüket amikor is azt írták:
    "... továbbítom az ügyed kivizsgálásra.[​IMG]"
    Szóval munkahelyemen ez a kb. 1 hónapos kivizsgálás szerintem jókora leb...sal járna, itt meg természetesnek tűnik a dolog. Másnak úgysem tudok szólni alapon még próbálkozom a fórumba írással, és feladom újból a játékot úgyis jön a nyár, marad a sepizgetés (bár már most is fullra kiürítettem a sepi/promit duraniummal kell küldözgetnem a nyersit valamit itt is biztosan elpiszkáltak, mert mióta játszom nem igazán ürült ki még a labor ennyire).
    Összehasonlításképp: más online játéknál elcsórták a karim (onnan tudom, nem érdemes mindenkit felvenni ismerősnek mert elég 1 bug és oda a kari), ott kicsit több mint 1 hétbe került, és support visszaadta.

    Kérdésem tehát egy-egy probléma kivizsgálása meddig tart átlagosan, írogassak a supportnak hogy csipkedjék már magukat az segítene? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy félretették a levelemet?

    Vírusok ellen meg használjatok linuxot (lubuntu nekem bejött), win mellett is elfér a gépen még jobban is pörögnek a progik alatta chrome/firefox.
     
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ha ilyen régóta nem lett válaszolva, akkor írj nekik még egyszer ugyanarra a levélre és ne újat írj, mert attól a hajuk égnek áll.
     
  17. Pont:p, ezert jottem en is hogy kiadjam ami a szivem nyomja, mivel mostanra mar nyomasztova kezd vallni a dolog, kivancsi lenek mas jatekosok velemenyere is ?!.... Ami engem illet: ez a proba egy nagy rakas .... .... ....., mi ez loj 3 gygerimet, egyet sikerult egesz .... event allat ?!?! Hamarabb lelovok egy csuzlival egy orosz kem muholdat mint 3 .... gygerimet ! Akik kitalaljak ezeket ugy evente egyszer legalabb beneznek hogy hogy mukodik a jatek ?! Vagy legalabb szokoevekbe egyszer 1 percre ?!?!?!:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  18. »SediRoli«⁄18

    »SediRoli«⁄18 Fórum-zöldfülű

    Üdvözlet!Szintén a bejelentkezős probléma,ha kikapcsoltam a vírusirtót,ha nem,ha van sapka rajtam,ha nem,ha mormolok közben pogány varázslatokat,ha nem,a "BETÖLTÉS" feliratnál megáll a töltés a T és Ö betű között.Csak fel kell áldozzam ezt a kecskét,amit vettem,vagy megoldható a dolog másként is?
     
  19. SpongeHu

    SpongeHu Fórum-zöldfülű

    Üdv, Lenne egy már jó pár hete fennálló problémám, amit igazából nem akartam a supporton megvitatni, hanem hátha itt valaki tud okosat írni... Szóval miféle újjítás az hogy eltűnnek a dobozok, és azt írja ki ha éppen felvenném hogy ezt a dobozt már felvették... Sokat dobozolok, petem is megy mellette mert van hasznosító benne és van doboz dupla is. De eléggé idegesítő az, amikor találok PvP térképen látótávolban 5-6 dobozt, ami azért ritka és hű de tök jó, és abból 4 eltűnik és mehetek tovább 2 dobozzal a zsebben. Így is sokat tudok szedni, de lényegesebben kevesebbet, és lassabban, mint ha az a doboz ott maradna "mint régen". Szóval erre kérnék választ, hogy ez miféle frissítés, miért és hogyan... :D
    Előre is köszönöm.
    HU1 szerver
     
  20. Jenssz

    Jenssz Fórum-zöldfülű

    Hali mindenkinek! Csak egy és fontos problémám lenne! LICIT! Ez hülyeség már bocsánat mindenkitől ! Ugyan is a licit úgy működik hogy licitál valaki és ha valaki az utolsó percben rálicitál akkor minimum 5 perc az "újraidő"!!!!! Ezt szeretném ha bevezetnétek mert így esélytelen az ugynevezett LICIT !!!