Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Olvasd el a licitálás lényegét! Ennek pont ez a lényege...
     
  2. anti123

    anti123 Utánpótlás-írogató

    hali.
    nem csak hogy , eltünnek a dobozok ! ha fel is veszed nem ir ki semmit tehát nem kapsz semmit XD
     
  3. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    a zöld kalózládáknál is ez van amúgy
     
  4. Jenssz

    Jenssz Fórum-zöldfülű

    Te is értesz akkor hozzá de nagyon! Fogalmad sincs róla hogyan is működik egy licitálás!
     
  5. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Tudod a licitálásához a krediten kívül ész is kell, ami látom nem mindenkinek adatik...

    De majd a Te okos kis fejed miatt biztos megváltoztatják!
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ahány licit annyi szokás, szabály.
     
  7. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Üdv Morphi. nemrég játszom, lehet nem is jó helyen kérdezek, de úgy tűnik te vagy itt a Mester...:D ....ezért 1 kérdés. hogy tudom a generátort a petbe rakni, mert a felszerelésnél nem jelenik meg semmi a pet mellett...:(, ha megnyitom 3 oszlopan sok minden, de hiába teszem át / 0. Köszi! ( keresgéltem, de nem találok választ, leírást.)
     
  8. †ŤĥěĐěşțŗŏγěŗ†™.

    †ŤĥěĐěşțŗŏγěŗ†™. Utánpótlás-írogató

    ha 15 másodperccel a vége előtt még te vezeted licitáld túl saját magad pár millióval, ez egy tipp, én sűrűbben szoktam, mondjuk az utolsó perctől kezdve 15 másodpercenként+2millióval emelem a saját licitem árát így kivédem az utolsó másodperces próbákat nagyrészt mert ha utolsó 5 másodpercben én ráemelek a 2 milliók után egy ötöst akkor mire elküldi marad 1 másodperce hogy hibaüzenet után letekerjen és rámlicitáljon, ez csak magasabb értékű dolgokkal működik, illetve kisebb emelésekkel gondolom olcsóbb tárgyakkal is de ott nem próbálkoztam ezzel, boostereknél 80%-os siker ( mivel van aki úgy kezd hogy 75 millió, én meg emelgethetek 50 ről a kis pénzemmel de ha ő túlrak ennyivel akkor én kapom meg a hibaüzenetet hogy minimum 5k-val kell fölül licitáljam) ilyen a licit próbáld ki ezt
     
  9. Dream-World

    Dream-World Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!egy kis érdekesség Parazita eventen volt egy bug folyamatosan vagy esetleg csak én nem tudom a szabályt.? szóval megfertőződött a hajóm ami egy spear így szabály szerint: 15 percig - 10 % a sebességem és a pajzsom is a sebzésem + 10 %- kal nő,de amikor megfertőződött állapotban hajót cseréltem pl: spearról aegisre majd vissza spearra akkor a spear sebessége visszaállt max -ra / 588 / és még mindig fertőzött voltam és még nem járt le a 15 perc fertőzött idő!többször is így csináltam mondtam chaten is.valaki tapasztalt-e ilyet rajtam kívül?Morphi utánanéznél-e?köszönöm,várom válaszotokat.
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A PETbe csak olyan pajzsot rakhatsz, ami nincs használatban a hajóban. Ha van felesleges pajzsod és nem jelenik meg, akkor használd a konfiguráció törlése gombot mind két konfigodban, mivel ilyenkor reseteled a hangárat.
    Ez egy hiba volt.
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ma meg tegnap összesen kb 10x kaptam kicket a rendszertől a referee bot és egyéb változatai miatt. Vicc, hogy nem lehet leírni egy [​IMG] npc nevét! :mad::mad::mad:
     
  12. Én még arra is kaptam hogy: foci lőszer...
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    TG, a bot szó már jó ideje bent van a szűrőben, ezt tudhatnád.
     
  14. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    De megoldhatnák, hogy semlegesítse a referee és egyéb változatai ha eléírják. Tudom, hogy benne van, de ne várd el, hogy bármikor feljövök a fejemben legyen, főleg, ha épp egy npc-ről írok valamit.
     
  15. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Írd egybe :) Vagy event NPC :-D
     
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ha beleírom azt is szűri szerintem. De nem gondolok én folyamatosan erre. Elfelejtem és már csak a resi segít.

    Más. Végre sikerült ez a küldi is:
    [​IMG] (20 ellen 1 óra alatt, nem szabad meghalni)
     
  17. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Nekem engedte egybe írni még régebben :)
     
    Nitronyussz és tg90000_2 kedveli ezt.
  18. ]THESTIG[

    ]THESTIG[ Fórum-zöldfülű

    Srácok az m hogy a "Modern művészet" küldetésben semmisítsek meg 2 Boss Lordakiát és 20 Saimont 8 perc alatt? A saimon mindíg megvan de 2-3 perc alatt hogy fog az x-2-n spawnolni egy lordaka?

    Hagy 2 percet a játék hogy keressek, max meghajtó generátorral vagyok, 4k-t sebzek és még ígysem tudom immáron sokadjára befelyezni a küldetésem...

    Más is volt így?
     
  19. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Erre van: Csoport, P.E.T.-10 kereső berendezés :)
    (Nekem nem volt ezzel gond, mert szembe jöttek a boss lodakiák, de a fenti lehetőségekkel próbáld meg amit írtam)
     
  20. Egyél fiam, mert ***** már fal.. (Kőműves Kelemenne)

    Ezzzzerrrt egy ora ban -_-, raadasul csopiba ment.... utalom a chatet:oops: