Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Incident

    Incident Törekvő

    Szintén, ugyanez volt nálam is. Én is Firefoxot használok.
     
  2. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Már tegnap óta arról cikkeznek a szakmai lapok, és az indexen is láttam főhírként, hogy az Adobe Flash player javítatlan - de már aktívan használt sérülékenysége miatt minden kiadott verziót blokkolnak egyes böngészők.
    http://hup.hu/cikkek/20150714/a_mozilla_elkezdte_blokkolni_a_flash-t_a_firefox-ban
     
    Nitronyussz és tg90000_2 kedveli ezt.
  3. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Én végül is tegnap nem frissítettem az adobe flasht a firefoxon. Nem játszottam , mert a dronokat kellett volna javítanom,( azt ugye egy blokkolt ablakon keresztül nem lehet). Ma az abdate frissített mindent, megoldódott minden, tehát probléma az probléma volt , s nem a do okozta mint a múltkor.
    :)
     
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Firefoxon vagyok elég régóta. Eddig semmi problémát nem észleltem.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  5. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Én se észleltem problémát, mert a FlashBlocker nálam eddig is az alaptelepítés része volt, csak azokon az oldalakon engedélyeztem a Flasht, ahol szerintem is kell. :) Annyi volt most is, hogy rákérdezett: mehet?
    Pl darkorbiton igen, híroldalakon meg tiltva van, volt és lesz.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  6. -**U.F.O**-

    -**U.F.O**- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    Hitac event mikorra várható?
     
  7. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Júli 27 - aug 10
    (ekkorra várható)
     
  8. -**U.F.O**-

    -**U.F.O**- Utánpótlás-írogató

    nagyszerű. köszönöm a választ. Addigra akkor össze kellene hozni egy laza prémiumot :)
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Keresd chaten Megaira-t, tuti segíteni fog. :D:D:D:D:D:D

    Komolyra fordítva elég sokakat ismerek, vannak olyanok is, akik szívesen segítenek, ha te is próbálsz fejlődni. :) (pl én is néha, csak nálam sokszor a kedvességen megbukik a kiírásod. :oops:)

    Sajnos most nem vagyok játékban, csak ide nézegetek fel időnként, másik gépről. 26-án este érek haza, ha aznap, vagy utána keresel (akár chaten), tudok segíteni.

    Addig pedig EBBE a témába csinálhatsz egy topicot magadról (legalább pár alap dolgot, mióta játszol, hol, mit kell tudni rólad (természetesen nem személyes adatokat, csak amennyit gondolsz) :)
     
  10. Angelika

    Angelika Fórum-zöldfülű

    ( csak nálam sokszor a kedvességen megbukik a kiírásod. )

    Nem igazán tudom értelmezni, de ígérem neked többet nem írók ide, ha téged ez zavar.
    Jó játékot, szia.
     
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ugyan már, nem erre gondoltam! :) Írj nyugodtan. Arra céloztam, hogy én is szívesen segítek néha, de nem mindig vagyok kedves. :)
     
  12. Angelika

    Angelika Fórum-zöldfülű

    Lehet buta kérdés: a skndinávon nincs focis event? Merta facen azt a hírlevelet küldték ezen a hétvégén
    Bíró bot.. és dobozok.. lesznek.
     
  13. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    A főoldal jobb szélén láthatod az aktuális eventeket,dátummal és időpontal.

    Üdv.Crystal
     
    Utoljára szerkesztett: 25.7.15
    tg90000_2 kedveli ezt.
  14. Angelika

    Angelika Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen, kedves CM.

    Gondolom akkor a bonúsz dobozok is abban az időben lesznek bent?
     
    Crystal kedveli ezt.
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nincs a kettő összekötve. Ettől függetlenül lehetséges. Szerintem holnap lesznek bent egész napra. :)
     
    Crystal kedveli ezt.
  16. Angelika

    Angelika Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a válaszokat!
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  17. Angelika

    Angelika Fórum-zöldfülű

    Ha jól látom, mégsincsnek bonúsz dobozok?
     
  18. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Tévedtem. :D Előfordul. Most viszont pontosan annyira vagyok tanácstalan, mint te. :p

    Játékban küldtem neked barát-kérelmet. :) És nem tettelek túl liciten. :D


    UP:
    Kicsit idegesítő, hogy minden 5-6-odik resi után elszállnak a gyorsgombok, és újra be kell állítani a beállításoknál.
     
  19. Na ezt nevezem pont számnak ;) Az illető EU4.

    Ezt hogyan ?
    [​IMG]
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  20. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Admin? :D de lehet csíter.. és kiteszik :D