Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Ez a küldi egy borzalom.. Nem mertem elkezdeni. :)
    Fogadd bajtársi gratulációm !!
     
    Siemon187 kedveli ezt.
  2. diamondman

    diamondman Utánpótlás-írogató

    Hali!
    Lehetséges,hogy ennek a h.sz-nek más témában lenne a helye,de "jobbat" nem találtam.
    Ugye van ez a nemrégiben megjelent,igen felkapott dolog,a Training Arena,vagy átnevezve Ultimate Battle Arena.Végül is nincs miért panaszkodjak,eléggé "jól" sikerült az augusztusi szezon,kerek 40.-ik lettem,ami kicsit vicces,belegondolva,hogy utolsó héten rá se néztem a T.A.-ra.A következő szeozonon is indulok,vagyis letolok majd néha pár meccset.
    Ide néhány visszajelzést szeretnék leírni arról,ami nem tetszett az ezelőtti szezonban,vagyis a T.A.-ban..
    Nem tudom,hogy írtak már ezekről a hibákról valahol,és/vagy orvosolták már ezeket.
    De én találkoztam olyannal is,mint például:
    -Szerintem a rendszer nem jól sorsolt ki gyakran nekem ellenfelet,olyankor,mikor fullos (erős) ellefelet dobott be valami gyenge űrhajóval,mint például a Főnix,Liberator,Piranha..Bármilyen űrhajóval is van,a fullos akkor is csak fullos,egy jóval gyengébb ellenfelet ilyen űrhajókkal is kitud lőni..(Úgy gondolom,ezek a játékosok szándékosan váltottak ilyen űrhajóra,mivel ők is tisztában vannak azzal,hogy így valszeg. gyengébb ellenfelet fognak ki.) Bár megesett néha,hogy nagy erőfesítések árán sikerült mégis kilőnőm,-és ezzel máris a 2.pont következik-
    -Ilyenkor a második kör előtt kilépett egy egy hosszabb időre,és vagy félperc múlva ismét belépett,ekkor pedig már Goliath-al volt.
    Nem tudom miként,illetve hogyan vitte véghez ezt a hajócserét,de kétlem,hogy ez normális lenne.
    -Máskor pedig olyasmivel találkoztam,-úgy gondolom ez aréna hiba,-hogy a körök elején,mikor elkezdődik a visszaszámlálás,a másik játékos arra a helyre került,ahol az én űrhajóm áll.
    Bár ez nem-igen előny egyik mérkőzőnek sem,szerintem igen zavaró és bosszantó volt..
    Még sok kisebb hibával találkoztam,amit most mind nem említek meg,de ezek voltak a fő,legzavaróbb hibák,és beszéltem már olyannal,aki csakugyan találkozott ezekkel a hibákkal,szóval nem én vagyok az egyetlen.
    Mégegyszer leírnám,hogy nem tudom,mi a helyzet ezekkel a hibákkal,olrvosolták-e őket,vagy sem,mindenesetre remélem,hogy a mostani szezon alatt nem találkozok az általam már jól ismert hibákkal,csalásokkal..
    Ma letoltam néhány meccset,és sajnos többször is megesett,hogy mielőtt bedobna az arénába megszakad,emiatt már esélyem sincs nyerni.Aréna után pedig minden esetben megszakad,bár ezekért szerintem a netkapcsolatomat lehetne okolni.
    Ennyit szerettem volna ide leírni,
    Üdv..
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Igen a fullosok egy üres konfival, vagy üres hajóval simán meg tudják oldani, hogy kicsi, kezdő ellenfelet kapjanak. Ezért lett az első pár helyezettnek irreálisan sok pontja. Elég sokan jelezték már, de a fejlesztők nem tudják megoldani.

    A szakadás is szintén csak egy hiba. Amiből iszonyú sok van a játékban, és ha neked rossz, senkit nem érdekel, ha a fejlesztőknek, akkor meg messziről kerülni kell, mert különben bug kihasználásért kitesznek a játékból.
     
    diamondman kedveli ezt.
  4. diamondman

    diamondman Utánpótlás-írogató

    Ez kicsit a Jackpot arénára emlékeztet engem..És ha egyre több fullos követi az eddigieknek a példáját és ha ezellen ezek után sem tesznek semmit,hamarosan nem lesz értelme a T.A.-zásnak..
     
  5. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Már most sincs. És eddig se volt, túl kicsi a térkép.
     
  6. diamondman

    diamondman Utánpótlás-írogató

    Sajnos azt kell hogy mondjam,hogy "felfedeztem" még egy idegesítő bug-ot./lag-ot/hibát.
    Gyakran portálugrások után a map-en lévő bázishoz termek..(a bázis nincs a klánom tulajdonában),bár a játékkliens szerint a portálnál vagyok védelmi zónában..Az ugrás ikonra nem lehet kattintani,mert hogy ugye csak a kilens szerint vagyok a portálnál..Ha mozgok kicsit,akkor általában elkezdek sebezni az npc-k,látom is a számokat,csupán nem látom az npc-ket.Ha a minitérképen kijelölöm azt a portált,ahol elvileg kéne legyek,akkor a hajó elindul a portál felé,a minitérképen pedig látom a bázis közelében alló npcket,illetve ahogy megpróbálnak követni.Kis idő múlva,ha a portálhoz érek,csak akkor tudok az ugrás ikonra kattintani.(nem ugrok,csupán ezzel bizonyosodok meg erről,hogy ugyan ott vagyok a kliens és a szerver szerint is)
    Ez rendkívűl bosszantó hiba,idővesztés,és rosszabb esetben,ha a bázisnál van egy ellen,akkor csak elkezdek sebződni majd robbanok..:mad:
    Máskor pedig,mikor lőnek x7/x6-on,és x8-ra ugrok,hasonló történik:a kliens szerint x8-on az x6/x7-re ugró portálnál vagyok,a szerver szerint pedig a megbízói bázison.(mintha kilőttek volna)
    Ez fölöttéb bosszantó.

    Szerkesztve:Egyre gyakrabban találkozok ezzel a hibával,az előbb is valahol sugárzásiba dobott
     
  7. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ezeréves (pontosítok, legalább 4(!!!) éves hiba). Csak sajnos javítani túl "nehéz". Cserébe újabb eventeket fogunk kapni, amikben újabb bugok lesznek.
     
  8. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Gratulálok! Nem tudom melyik szeron játszól , én a magyar 1-n. / hónapja bent van 250-s venga. Még hiányzik 76 :( .
     
  9. -ASSASSIN-(HU)

    -ASSASSIN-(HU) Fórum-zöldfülű

    sok a csaló megin jó lenne hathatos intézkedés
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  10. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    a pillanat amikor 400 extraenergiából nem kapod meg az utolsó kapurészt.... felbecsülhetetlen.
    Ajánlom mindenkinek egyszer ki kell próbálni csak valamivel vonjátok be a gépeteket, leginkább a monitort és az alját meg a gravit ;P mondjuk vastag szivaccsal :D
    update: már 800 asszem kinyírom ezt a játékot :D
    Update: 950 körül kijött :p
     
    Utoljára szerkesztett: 5.9.15
  11. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    400? Majd 2000 környékén írj :D 400 még normális. :)
     
  12. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Szerintem nem nekem akartál gratulálni.
    De azért köszi ! :)
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  13. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Kíváncsi lennék ezt hogyan hozták össze??
    [​IMG]
     
  14. -ASSASSIN-(HU)

    -ASSASSIN-(HU) Fórum-zöldfülű

    csak szeretnék csatlakozni azokhoz akik kifejezik elégedetlenségüket a botszürés miatt már tucatszám futok össze ojan játékosokkal akiket nem tudok lelőni ,miért is? mert az 50k-s debzésemből 1600-at csinálnak nagyon feltünő és dühitő remélem nem éveknek kell megin eltelni mire rájőnnek a fejlesztők hohy ez igy nem jó tisztelettel ASSASSIN-HU
     
    Smith-Program kedveli ezt.
  15. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Kijelzési hiba. Csak két tag van benne, bár a klánvezér nem épp az, akit mutat. Főleg, ha erről a klánról van szó: UNITED ELITE KRIEGER 2
     
  16. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Ez, csak 1 a sok közül. számtalan 56 taglétszámos van ésatöbbi, ésatöbbi... azért ezt raktam be, mert ez volt a legkirívóbb.
     
    Nitronyussz és tg90000_2 kedveli ezt.
  17. *nautiŁus*

    *nautiŁus* Utánpótlás-írogató

    Csak az npc magától lövő halyókat szürték ki!A harci pl soha nem fogy el az élet,kijelől 2km röl,térkép közepéröl lövök lőnéd de nem lő a csónak de ott vagy a hátán stb stb stb azok maradtak sőt még fejlődtek is
     
    IstvaN[swe] kedveli ezt.
  18. BEKE54apáleszHUN

    BEKE54apáleszHUN Fórum-zöldfülű

    És menyi a max limit akkor ami befér a teszt szerora ?
     
  19. -[norisz99_HUN]-

    -[norisz99_HUN]- Fórum ismerője

    Kaptál 218 becsületpontot.
    [​IMG]
    13.09.2015 - 16:57[​IMG]Kaptál 23285 tapasztalatpontot.
    [​IMG]
    13.09.2015 - 16:57[​IMG]Lelőtted †Ρřΐňćΐρà£5Ø7† (MMO) űrpilóta hajóját.
    a srác a top 80 ban van pusattal volt én meg csak 1800. vagyok :D ennyit ér az aegis :DD
     
  20. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Sziasztok.
    Mit ér az ha átugrok a láthatatlan kapun, ugyanis már vagy 10szer átugrottam, de összevissza egyszer 3-5re dobott, egyszer 2-2re, meg ilyenek, átugrok, és egy random mapra eldob, ennek mi értelme van?