Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Bázistlőni, pajzsreg boostrnek használni, vagy szimplán pvp harcokat kezdeni benne.
    Szerintem a lehető legjobb drónformáció az újak közül.
     
  2. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    többet szivbe??dupláját.golival vagyok,venom,10dron mind 16ra felhuzva,6os szintüek,full havoc,sebzösbe minden dronba lf4,persze mind 16os,rakcsivetö 16ra felhuzva,sepi a lézeren,kárboster,kárboster duplazó,nekiesek a demi desis golinak ami szivbe van,se élet,se pajzs nem megy le neki,rámlö 3at,persze empt nyomok,lö ugyanugy,elsö lövés leszed kevés életet,pajzsot,második lövés amit kapok mát majdnem az összes életet,pajzsot,.3ik lövésnél meg puk.persze én folyamatosan lövöm,semmi nem megy le neki,se pajzs,se élet.eu2 sero,uefes ellen akit lötem.na aki eu2-n van tudja kikröl van szó.
     
  3. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Köszi Siemon, így már értem, egyben fontolóra is veszem !

    Death. sajna ismerem a jelenséget.
    Az általad felvázolt tapasztalat : az egész játék rákfenéje !!
    Engem is mélységesen felháborít mindig az ilyesmi, gyakorlatilag
    megkérdőjelezi az egész értelmét, befektetett idő, anyagiak, fejlődés,
    minden értelmetlennek látszik egy-egy ilyen tapasztalás után !
     
    *nautiŁus* kedveli ezt.
  4. ©®©¶¨¨ŊĕƜ~ƔΘЯҜ¨¨¶©®©

    ©®©¶¨¨ŊĕƜ~ƔΘЯҜ¨¨¶©®© Utánpótlás-írogató

    "Azt Te csak úgy láttad!" mondanék az illetékes "urak és hölgyek",Itt mindenki tisztességesen játszik.De hogy szívben full Hercules diziben van és még kéken lő az oké,DE 230k sebzés?! És igen az illető UEF klános!!!!
     
  5. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Ideje van egy pozitív visszajelzésnek is újra : megynyertem a 200k urit a kuiper-ből !!
    Nagyon csodálkoztam, mert senkitől sem hallottam a chat-en, hogy nyert volna.
     
  6. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Szinte csak háborgást olvastam ezzel az eventel és a kapuval kapcsolatban.
    Én szeretném megköszönni a DO-nak, az extra energiákat, és a jó cuccokat.
    Persze most megkapom válaszban, hogy igazságtalan, hogy 0-24-ben botoló hajók jól megszedték magukat, nekünk meg munkába, suliba kell járni.

    IGAZ! Aláírom, de így sem jártam rosszul, és nekem ez a lényeg!

    A kapu nagyon tetszett!
    Egyszer vittem még végig, és változatosnak, érdekesnek találtam.
    Smith-hez hasonlóan én is a legnagyobb nyereményt kaptam.
    Ha nem ezt kaptam volna akkor is tetszett volna a kapu. Még egy kétszer biztos megcsinálom.

    DO-nak üzenem, remélem ezen a kapun fejlesztenek, és folyamatosan újítják a menetét, hogy 5 kivitel után ne unja halálra a játékos!
     
    Crystal, Csülök[H] és Smith-Program kedveli ezt.
  7. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Papi, mint tudod nekem szegényesen adja a nyereményeket és nem is igazán zavar, fő hogy valami változatosság van és tényleg jók a dobozok, főleg hogy Jackpotájrót már nem ad :)
     
    fapapi kedveli ezt.
  8. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Ez a kuiper kapu 1 nagy parasztvakítás!
    A százalékok tuti nem úgy vannak, ahogy lenniük kéne!
    Mindenki panaszkodik, hogy nagyon ritkán ad.
    Van akinek 10-ből, csak az első adott.
    Szerintem elronthattak valamit rajta amikor állítottak rajta.
     
  9. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Hát nekem sem indult jól ez a Kuiper, főleg, hogy több extra energiámba került, mint a zétáim.
    Egyébként én már meg sem lepődök ezeken a kis sunyiságokon. Emlékszem, mikor bekerült a fejlesztési rendszer. Na akkor sokaknak elrontotta a rendszer a 100%-os sikerességi esélyes fejlesztést is. Itt már gyanússá vált a dolog, hogy a százalékok nem is úgy vannak, ahogy lenniük kellene...o_O
     
  10. Nem tudom ki hogy van vele de en imadom a kuipert 2bol- 2x 215.000 uri..... masodjara nem akartam hinni a szememnek :O . Peddig se pusatom nincs, es aegre sem elitem. Amugy a hulamok is nagyon jok, foleg az utolso :X . Bar igaz hogy az durva ha nem ad semmit ramegy kb 2000gg-d es szinte semmit nem kapsz, keves becs, nincs x4. Igyhat, a csucson tudni kell abbahagyni, en tobbet nem csinalok. :D
     
    Crystal és Nitronyussz kedveli ezt.
  11. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Örülök, hogy neked tetszik, de majd akkor is ezt mondjad, ha zsinórban 6-szor nem kapsz! :)
    Am nálunk is vannak mákerek akiknek 8-ból 5-ször adott ez a retek.....:mad::mad::mad::mad:
     
  12. Forditott helyzetben nyilvan mast mondanak en is, ez termeszetes.... sajnalom hogy neked nem jott ossze :(. Ha az visszont megnyugtatt van olyan dolog ami sokaknak tetszik meg mukodik es nekem nem, de hat mit csinaljak, 6ev alatt volt idom megszokni . De ami igaz az igaz, maga a kapu felepitese akkor is tetszik nagyon, nem az a szokasos unalmas huuuuzod az npcket es azt varod legyen vege :X
     
  13. Ócskavas.

    Ócskavas. Fórum-zöldfülű

    Hali nekem elsőre a 215 ezret adta másodjára a pushatot , harmadjára pedig 15ezret. fogalmam sincs mi jöhetne ezután de megálltam én is :D Egyébként a kapu mindent összevetve remekül sikerült . Pacsi a fejlesztőknek :D
     
  14. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Ne haragudj félreértettél én nem azt akartam ebből kihozni, hogy legyél elégedetlen.
    Szintén 6 éve játszom én is megszoktam már, hogy itt nem fenékig tejfel az az élet.
    Viszont nálunk senki sem esett hasra a kaputól, az npc-k sem szépek, semmi extra, alaktalan összecsapott katyvasz.
     
  15. Ma, 1-2on klantarsammal talaltunk egy halhatatlan uj fajta streaut meg egy halhatatlan lordakiat, nem lehetet oket kijelolni, kezdek felni :confused: .....ez vallami uj technologia tudd rola valaki valamit ? Vagy mar ezek is progiznak:oops:.... latszolag semmi kulonos nem volt benuk, bar igy jobban visszaemlekezve a streau kicsit pirosabb volt mint az atlag es talan a lordakianak is jobban lobogot a haja es dusabb volt :p
     
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Bugok mindenhol. De odafent csak a pénz számít. Ugyanott tartunk mint 2013 nyarán.
     
  17. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Ez nem bug. Az adminok, vagy nem is tudom kicsodák így nézik meg a botosokat (így is). Pár éve amikor a tesóm bétázott, bejött egy lelőhetetlen sibelonit. Gondolom, az admin szépen figyelte, hogy a tesóm botol-e, vagy sem. Aztán egyszer nekem is bejött, egy halhatatlan sibelonit. :D:D:D Azért frappáns megoldás nem? NPC alakba bújva megkémlelni a botosokat.
    Jobban lobogott a "haja"? Köszi, most megint nevethetek egy órát.
     
  18. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Persze, gondolom, admin. Ebben a játékban nincsenek bugok! :D Talán még el is hinném, ha akár 1 admin is bannolhatna botolásért, progihasználatért! :D Megint hülyeséget írsz. :D

    Frappáns megoldás lenne, csak használhatatlan és felesleges. :p

    Valóban jó poén volt, de egy órát nevetni rajta... áá. :D Kb olyan mint 1 csepp sörtől befeküdni az árokba. :D
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  19. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Sziasztok.

    Mikor lesz a DO szüli nap? És kapunk-e ajándékot?
    ;):oops::rolleyes:
     
  20. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Dec. 11 :) és majd meglátjuk :D