Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. W·i·l·d·c·a·t

    W·i·l·d·c·a·t Fórumszaki

    Köszi, kedves TG.. :)
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  2. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Az nem bug, mint már írtam. A továbbiakban ilyen témával fordulj a supporthoz. Egy kis segítség: Jobb felül láthatsz egy kérdjőjelet, rákattolsz, majd kiad egy kis ablakot, ahol a szövegben "support" van kiírva aláhúzva (ha nem találnád meg). Arra rákattolsz, és máris tudsz írni nekik. Sok szerencsét.

    Szerinted a DO nem tud minden botost? Azért nem tiltják őket, mert a játékosok minimum fele botol, vagy egyéb tiltott programot használ, és jelentősen megcsappanna a BP-nek a bevétel, ha kibannolnák őket. Egyébként én is hasznot húzok a botosokból (ingyen le lehet őket lőni, jó kis küldi alanyok). Bár küldit úgy szoktam tolni, hogyha van egy nagyobb attack, odaállok a kapuhoz, azt akik odajavítanak mind lelövöm :D . Persze nem csak így.

    Én jót nevettem rajta, te más ember vagy. Az alkoholisták mindíg mások. (Gondolok itt arra az utalásra, hogy egy csepptől befekszel az árokba. Aprócska jó tanács: Ne dohányozz, Ne alkoholizálj, mert elvisz tüdőrák, vagy egyéb betegségek. Én teljesen tiszta vagyok/voltam/leszek és ezért vagyok még észnél, nem úgy mint egyesek, akik a saját hülyeségükkel próbálják kitúrni az oscar díjat érdemlő beszédemet.)
     
  3. Errol meg nem is halottam, ha igaz, mindenkep frappans megoldas :D.... es kitartotak az alcajuk melett mert probaltuk petel kiloni oket mindenhogy, es ok csak kitartoan koplbaszoltak utanunk es goraltak azzal a furcsa izevel ami kojon a lordakiabol XD
     
  4. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Ducater:
    Haha, ja tényleg, support. De olyan kár, hogy nekik az olyan észlényekkel kell foglalkozniuk, mint te, akik azt hiszik sokkal okosabbak, miközben egy óvodás megszégyenítené őket.

    Az előbbi mondatomra jó példa a te második bekezdésed.

    Én is jót nevettem rajta (szoksá szerint értelmezési problémáid vannak). Csak nem egy egész órát. De ha kéred, linkelek egy oldalt, ahol az egész életedet végignevetheted.
    De egyszerűen szánalom. Idehívom a 6 éves unokatesómat, jobban felfogja amit mondok neki, mint te. Rögtön félreérted, persze, olyan sötétben, amiben te élsz, nehéz olvasni.

    Oscar díjas beszéd, az ám! :D Beszélgess a Cleverbot alkalmazással kicsit, szerintem még az is agyon fog oltani! :D Teljesen tiszta is leszel, persze, ha nem kelsz fel a gép elől egész életedben (ja bocs, neked az internet az életed). Mint egy steril ötéves. :D Oda kéne járnod, oviba! :p

    De legközelebb akkor írok neked bármit is, ha itt lesz az unokatesóm, majd ő fogalmaz! :)
    ___________________________
    Más.
    Valaki meg tudná mondani, az event dizik álcából nem húznak látható csíkot, ugye?
     
  5. Azt nem tudom, de huzhatnanak egy jo hosszu csikot .... ki a jatekbol, amugy sem igazan volt szerintem szukseg uj dizikre, de ezek, en hatalmasat csalodtam mikor meglattam :(. Egy keken vilagito csurde goliert 150k uri -_- , lehetne imunis a fagyaszto raketara, vagy vallami .... de nem minek az (?!) jobb a semmi, es nem csak hogy semmi haszon de az esztetikaval sem bajlodtak sokat :oops:
     
  6. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Az "új" hajókra a dizik szerintem egész jók. Elite helyett teljesen jó. :)
     
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Kedves,

    kicsit tévedésben vagy.

    GG kapukban nem tud lenni két hajó, függetlenül attól (kivétel ugye van), hogy milyen account. Anno volt olyan hiba, hogy kapuzás közben megjelent egy másik játékos hajója. A sibelonitos is ugyan ilyen hiba.
     
    tg90000_2 kedveli ezt.
  8. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Oké, de szerintem, a BP bugnak álcázott botkilesés technikája ez. És nem is mondtam, hogy van bennt két hajó, csak azt mondtam, hogy sibelonit jött be egyszer hozzá, egyszer meg hozzám.

    Szeretem a meglepetéseket. Mi van benne?
     
  9. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Nah, most fogtam a fejemet.... Én azt írtam, hogy ez olyan, mint régebben az a hiba, mikor megjelent egy játékos a kapuban.. Néha értelmezd is azt, amit olvasol és ne csak a számodra fontos dolgokat olvasd ki, mert az lehet mást fog jelenteni, mint ami valójában lett írva...


    Tehát, egy szó mint száz. Tévedsz. A BP nek se ideje, se kapacitása nincs arra, hogy feltételezett botosokat figyeljen meg, mint ahogy te azt hiszed.
     
  10. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Ajjaj, ahogy megjelent a mai próba, eszembe villant mi ment tavaly télen. Meteoridos próbák minden napra, amik kizárólag este, néhány órán keresztül jelennek meg a térképeken.
    Leesne valakinek az ujjáról a gyűrű, ha reggel és este is lenne egy meteorid blokk legalább?

    De tudom, hogy nem lesz, mert tavaly is hiába pampogtunk...
     
  11. Ducater*

    Ducater* Fórumszaki

    Oké én hiszek neked.
     
  12. Vagy akar neha - neha, betehetnek egesz napra:rolleyes:. Ki volt az a meresz aki elnevezte ezt az egeszet "event"-nek, engem abszolut nem kot le :rolleyes:. Bar lehet csak en gondolom ugy hogy az eventnek megvan az a kulonos tulajdonsaga altalabban, hogy lekoti az embert... lekene kotnie, mivel izgalmakal szolgal...
     
    boros022 kedveli ezt.
  13. Akkor vedd úgy hogy nincs event és legyél boldog.
     
  14. boros022

    boros022 Utánpótlás-írogató

    Valóban betehetnék a meteort egész napra,mer sokan nem érünk rá este a melonk miatt .
     
  15. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Ez sajnos nem tőlünk függ,hogy mikor van meteor.Ha jól láttam a kötetlenben csopi111 azt linkelte be,hogy 11-én egésznap lesz meteor,a főoldal jobb szélén lehet látni mikor van meteor
     
    Utoljára szerkesztett: 8.12.15
    boros022, NumizN1 és csopi111 kedveli ezt.
  16. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Crystal nyugodj meg ezek meg jobb esetek majd mikor dec.10.-en elkezdik 817263629x meg kerdezni hogy: "holnap egesz nap lesz icy?" Na az mar katasztrofa lesz :D
     
  17. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Ez olyan kérdés lesz ,,Van CM?,,
     
  18. csopi111

    csopi111 Fórum ismerője

    Es erre szoktam azt irni hogy CM mindig van csak indokolt esetben irhat a chatre :D
     
    Crystal kedveli ezt.
  19. 1100101

    1100101 Junior szaki

    Én meg erre szoktam kinyomni a csetet. :D

    Visszajelzésképp: nagyon várom a fagyott képességdiziket meg a szülinapi kaput. Az utóbbit mindig, valahogy mindig sikerül élvezhető(bb)é tenni egy kis igényességgel. :)
     
  20. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Úgy érzem muszály visszajelzést írnom a mai teamleader / produceri közleményről :
    Nagyon-nagyon.... elképesztően.... és farkas-ordítóan tetszik !!
    Pusztuljanak a bot használók !!
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.15