Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Mint játékos egyet értek veled,de mint CM azt tudom mondani PET robantó,nem könnyű,de így kitudod robbantani,gondolom ez a megoldás sem fog neked tetszeni.
     
  2. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Ne komolytalankodjunk, többe vannak a bosterek mire lelövi a pet ill lerobbantja, most meg eltűnt a gyorsmenűről az ish-m, pakoltam ki be az összes hangárban a CPU-t és akármit teszek nem mutatja, már csak a vengába raktam be és így sem látszik ill nem tudom használni, egyre jobb az egész miskulancia kb 2 hete újra kellett raknom a prémiumos gombokat mert az is kitörlődött, mi jön még?
     
  3. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Megpróbáltam egy ilyen játékost kirobbantani.
    Mondanom sem kell nem sikerült :)
    Humornál maradva: Mint játékos azt tudom mondani, hogy próbáld meg te is kirobbantani mint CM :)
     
    ♥Grand♥ kedveli ezt.
  4. oliver23

    oliver23 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Engem a játék nem enged be 2 napja, mit tudnék tenni? Jelszó változtatás 2x volt, de így sem enged be, nem jelez se hibát belépéskor, semmit, csak a honalp címnél kiírja hogy " error98 ", és ennyi. Más kódot beírtam ( ami épp eszembe jutott, tegyük fel: alma -ezt viszont rossz belépési kódnak állította be, és itt már kiírta hogy hibás belépési azonosító ). Mit tudnék tenni?
     
  5. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Lehet tennék egy próbát,de a CM-nek nincsen hajója :(.
    Mint játékos robantottam ki ilyen hajót, igaz liberátor hajóval volt az illető játékos,azt egy robantással sikerült.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.1.16
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Supporton érdeklődj e felől.
     
  7. fapapi

    fapapi Fórum nagymestere

    Ha valaki liberátorral van, vagy valami pici hajóval, nem bántom. Sőt akkor sem bántom, ha látom, hogy van egy két drónja. Sokszor mondják, hogy túl szociális vagyok :)

    Viszont nálunk vengák, és gólik vannak, úgy hogy a nanója is tele van, amire visszatölt a pet, vagy amire hajlandó felrobbanni a pet a hajó már rég nincs ott!

    Tehát itt kitérhetnék a P.E.T robbantási hibájára is, hogy másodperceket vár amire felrobban.
     
    tg90000_2 és ♥Grand♥ kedveli ezt.
  8. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Igen, hozzátenném, hogy ezek általában full gyorsak és mozognak folyamatosan, pilóta nélkül. Ezt így lerobbantani lehetetlen.
     
  9. *nautiŁus*

    *nautiŁus* Utánpótlás-írogató

    Nagyon tetszik a következő dolog vagy nem is tudom minek nevezhető !A térkép közepén x-5 ön /konkrét példa/lövöm az npct.Jön az ellen goli természetesen már kivagyok jelölve és lőve mikor még senkit nem látok.Lelő,nincs is ezzel semmi gond!Hisz lövöldözős játék!Kérem a kapunál való javitást,megjelenik a hajóm a kapunál,elkezd javitani a hajó,állok megsem mozdulok.Szerintem nagyobb betükkel kisem lehetne irni hogy VÉDELMI ZÓNA és vak sem vagyok.Egyszer csak odarepül a goli aki az imént lelőtt,elkezd körülöttem körözni/én nem mozdulok mert javitok ,kisem jelölöm/egyszer csak ismét lő és megint pukkanok a kapuban védelmiben javitás közben!!Megkérdezem hogy ez hogy ,jön a válasz gyorsan,nem vagyok elég tapasztalt és nem tudok játszani.Köszönöm szépen,mennyi időnek kell eltelnie hogy eme tudást magára tudja szedni az ember?Szerény véleményem szerint nem idő kérdése ,a álcalátás,gyorsabb vagyok full venga,emberfeleti km-ről való jelölés lövés,stb stb.De hogy most már a saját térképeken a kapuban a védelmiben sem lehet javitani ez valami csúúúúúúcs!!!!!NAGYON TETSZIK!ÉN ÉS A TÖBBI JÁTÉKOS AKIK ERRÖL A FEJLESZTÉSRŐL NEM TUDNAK KÖSZÖNÖM KÖSZÖNJÜK!
     
  10. pecas[HUN]

    pecas[HUN] Fórum-zöldfülű

    Szia.Neted, geped milyen?
     
  11. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Nautilus ! Erre a kérdésre te magad adsz egy kitűnő választ ugyanebben a topicban
    egy oldallal korábban.
    Arra a hsz.-edre gondolok amelyik így kezdődik : "Jó lenne!De nem fognak!Az előző szürőhöz is nagy reményeket füztünk..."
    Szerintem ebben a bejegyzésedben benne van minden válasz a hasonlóan fogcsikorgató kérdésekre.
     
    *nautiŁus* kedveli ezt.
  12. *nautiŁus*

    *nautiŁus* Utánpótlás-írogató

    Hidd el a gépezettel semmi gond!!Ez egyfajta megmagyarázás!és van aki meg is eszi.Idézem :kevés a géped ,kevés a gépedben ez meg az,rossz a neted,lassú a neted a géped,nem tudsz játszani,sorolhatom még!De a gépnek mi köze van ahoz ha kivan irva hogy védelmi zóna és javit a hajó a kapunál?Az álcalátás sem a géptöl függ 20npc közül:)))

    De ez a csúúúúcs:)))))
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.1.16
    Smith-Program kedveli ezt.
  13. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    "kedves addminisztrátor. biztos elégedett vagy a munkáddal, csak azt nem értem, miközben negyed órája anyázzá
    k egymást egyesek, engem kizársz egy poénért, miben sértő és durva nem volt. ,?
     
  14. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    [​IMG]
    Az illetékes adminokat, vagy esetleg más fórumokon jártas usereket kérdezném, tudnak-e valamit erről a jégportálról?
    Mikor várható, rendeléses lesz-e hogyan fog működni, stb?
    Gondolom annyira nem lehet titkos, ha már bent van a játékban....

    Már alig várom, hogy aktiválhassam!!!
    Amúgy is a superice az egyik kedvencem.......
     
    Utoljára szerkesztett: 8.1.16
    NumizN1 kedveli ezt.
  15. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Erről nem tudunk még semmit. Mi is csak úgy tudtuk, hogy lesz, hogy be lett rakva a játékba. Amint meg tudunk valamit úgy is közzétesszük.
     
  16. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    oké

    Am hamár így lehet majd előhívni a Superice-t akkor már be is kerülhetne a rangsorba (jó sok rangsorponttal persze ;) mint pl.:az emperorok), mivel tőle ritkább szutykok (pl.:-=[ Cubikid ]=--=[ Protekid ]=-)is bent vannak, valamint a sima ice meteor is az icikkel együtt.
    így teljesen érthetetlen, hogy a Supericemeteororid, ami az ice-ok boss-ja, miért nincs???
     
    NumizN1 és °ÇEČOΉUŊ° kedveli ezt.
  17. árny

    árny Utánpótlás-írogató

    sziasztok nekem az a kérdésem lenne hogy amikor belépünk az adventi naptár mikor lesz kivéve?
     
  18. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Próbálj ráfrissíteni , nekem sikerülni szokott. Vagy másik keresővel lépj fel. Vagy a Bigpoint honlapról.
     
  19. Crystal

    Crystal Fórum admirálisa

    Január 17-ig ki lehet nyitni a naptárt.
     
  20. Siemon187

    Siemon187 Fórummogul

    Nah elfogytak az események?
    [​IMG]
     
    tg90000_2 és ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ] kedveli ezt.