Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Sosem mondtam hogy okos vagyok, a te szintedet viszont a kutyám is üti, pedig most volt csak fél éves, egyébként nem kellene velem foglalkoznod, ha még egy tök normális megfogalmazást sem értesz meg. Az meg teljesen mellékes hogy normálisan sem tudsz írni, igaz így is megértem mit szeretnél pedig nem vagyok okos. Mindig örülök az ilyen színfoltoknak a fórumon, köszönöm hogy feldobtad a napom :D
     
  2. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    A DarkOrbit világán az elmúlt néhány hétben végigsöprő intergalaktikus ionvihar motorhibákat és más bosszantó anomáliákat okozott a csúcstechnológiás „Valósággenerátor™” működésében.

    A boosterekből elveszett időért szeretnénk valamiféle kompenzációt kínálni. Ezért minden pilóta, aki március 25., péntek éjfél és március 28., hétfő 23:59 között (helyi szerveridő szerint) szolgálatra jelentkezik, automatikusan megkapja a következő bónuszokat:
    • 2 hét prémium
    • Egy szuper boostercsomag (10 óra játékidőre), benne:
      • DMG-B02 sebzésbooster (+10% sebzés)
      • SHD-B02 pajzsbooster (+25% pajzserő)
      • Hp-B02 életerőbooster (+10% életerőpont)
    Ha csoportban harcolsz, a bónuszt a csoportod minden tagja megkapja.

    Békés, zavartalan húsvéti eventet kívánunk!

    A DarkOrbit csapata

    tegnap kaptam mailra egy ilyen üzenetet.beléptem ma,semit se kaptam.Ilyenkor mi van most????
     
  3. Incident

    Incident Törekvő

    Én kaptam prémiumot, egészen 5-éig. Az szerintem nem két hét, bár örülök, hogy kaptam. Boosterekről még álmodnom is fölösleges. :)
     
  4. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    prémes vagyok,szoval nem tudom hogy adot e prémit még,vagy nem
     
  5. -Eragon-2(HUN)

    -Eragon-2(HUN) Fórum ismerője

    Szia engem nem érint tudod mindenki magából indul ki. :D De miért is sértegettel? Engem nem érdekel a kis kutyád legyen egészséges a többi nem érdekel. Hidd el nem érdekel a kritikád magadat minösited és én is magamat hogy foglalkozok veled nah de itt fejezük be a vitát senki sem tökéletes. Csak csodálkozok hoyg amit ide irkálunk mennyi is lesz megvalósitva?? Szép napot szeva..
     
    ArákMEGFOG kedveli ezt.
  6. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Olvasd el mit írtál nekem, utána kidumálhatjuk ki sérteget kit, bár kissé nehéz lesz leereszkedni az értelmi szintedre, de ígérem megpróbálom. Mivel te írtál oly lekezelően nekem/rólam, ezek után ne is várd el a minimális tiszteletet sem feléd. Tudom hogy nem fogod megérteni amit írtam, azért a fórum olvasóknak a többi lelkes tagja érteni fogja, ugyan úgy mint amikor Fapapi írt neked.
     
  7. Szalad.
     
  8. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    irtam suppra.azt irta mki megkapja.27e van,25ére igérték.ebböl már nem lesz semmi.mindenesetre jó szivatás volt.gondolom hogy mindenki belépjen azért.
    másik az,megnéztem,a mailba ami jöt,és van egy olyan felirat hogy játsz most,arra katintval egy egész más bejelentkezési oldal jön be. http://lp.darkorbit.com/lp/login/main?aid.....................

    amin meg eredetileg belépek a játékba,az meg nem ilyen. hanem
    http://int5.darkorbit.bigpoint.com/
     
    Utoljára szerkesztett: 27.3.16
  9. Idocsapda

    Idocsapda Járnitanuló

    Ne törődj vele ,én azért kaptam kitiltást mert megelégeltem a magasabb szintűek játékát ,mert állandóan a kicsiket lövik zsinórban. Azt persze lehet hogy halálra szekálnak bennünket de nem szólhatsz semmit mert téged tiltanak ki ,ha megelégeled.
     
    vendeg_2288 kedveli ezt.
  10. Incident

    Incident Törekvő

    Érdekes nagyon. Nálam is ugyanez a helyzet. Nem kockáztatok egy oda átirányított bejelentkezéssel, mert nem biztos, hogy megéri. Viszont ami ennek ellentmond, az az e-mail cím amiről küldték a levelet. Az a hivatalos cím, úgy tudom.
    A boosterek azóta sem érkeztek meg nekem sem.

    Szerk.:
    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/easter-holiday-booster-pack.114813/
    "A boosterek pedig jóvá vannak írva." - Kérdés: Kinek?


    Ügyesek voltak az illetékesek, ISMÉT...
     
    Utoljára szerkesztett: 27.3.16
  11. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Üdv Űrpilóták!

    Biztos észre vettétek, hogy a 2 hét prémium csak 5 nap lett. Erről már tudunk, és mielőtt lejárna az 5 nap, meghosszabbításra fog kerülni 2 hetesre.

    A boosterek pedig jóvá vannak írva.

    Továbbá, ezeket csak az aktív tagok kapták meg, akik 30 napon belül legalább egyszer beléptek a játékba.

    Megértéseteket köszönjük, a kellemetlenségekért pedig elnézéseteket kérjük!

    A Darkorbit csapata

    én 3x kiléptem,semi boostert nem kaptam idáig.se életerö megoszó,se pajzs megoszó,se sebzés megosztot.de a kiirásba az van hogy jóváirták.kérdés:kinek irták jóvá?mert nekem nem.egyik boostert se látom sehol
     
  12. Ctrl-Alt-Delete

    Ctrl-Alt-Delete Járnitanuló

    N
    Én sem kaptam se prémiumot se boostert... Túl szép is lett volna.... E-mailt kaptam, hogy csak be kell lépni ma és megkapjuk, ez szép és jó csak éppen nem kaptunk semmit, nem csak én eddig akárkit kérdeztem senki nem kapott...:mad:
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A boosteres dologról így informáltak, de már szólva lett nekik. Nagy valószínűséggel együtt lesznek jóváírva a 2 hét prémiummal. Kedden többet megtudunk.
     
  14. Incident

    Incident Törekvő

    Zsír
     
  15. zsebenci

    zsebenci Fórum-zöldfülű

    Ma reggel 7:00-kor lejárt a prémium. Sok sok urimba került, mire lelőttem az überlont. XD
     
  16. vazze95[SoA]

    vazze95[SoA] Fórum-zöldfülű

    nekem is lejárt, és elvileg úgy volt, hogy meg lesz hosszabbítva....
     
  17. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    pedíg már nagyon megörvendtem, de úgy lejárt a prémium, mint amikor egy gyorsvonat áthajt egy falun XD

    adhatnának helyette 2k gg-t (csak vicc)
     
  18. Incident

    Incident Törekvő

    Dehogyis vicc... Ha már vakították a parasztokat (minket) két hét prémiummal és boosterekkel, amiket nem sikerült teljesíteniük, akkor ez lenne a legkevesebb. De legalább MEGINT kaptunk egy "Elnézést a kellemetlenségekért" szöveget. Hát, köszi :)
     
  19. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    Bejelentkeztem és nincs a két hét prémium.. meg se lepődök. :p
     
  20. ...[ILOVEDARKOORBIT]...

    ...[ILOVEDARKOORBIT]... Fórum ismerője

    Valahogy elment a játék szelleme
    Mintha már nem a régi lenne. Ezt nem is tudom, hogy hogy írjam le. Biztos, hogy ti is így vagytok vele. (mármint nem a jó értelembe)
     
    aljas*kúszóbab és Smith-Program kedveli ezt.