Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Nem tudom ki hogy van vele,de én már nem értem az egészet.GG,üzenörész hibát ir ki,2 napja elkezdte azt is hogy ugrás után megszakad a kapcsolat,sokan irták is a chaten hogy náluk is ez van.irok supportra,azt irják a netem,böngészöm a rossz.Cm ir a chaten,azt irja tudnak a hibárol,legyünk türelemmel a javitás miatt.Most akkor ki mond igazat???csak mert úgyanarra a hibára 2 különbözö válasz van.Ha cm tud a hibáról,akkor support miért nem???
     
  2. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Legalább 1! valaki már elismeri hogy hiba és tudnak róla,meg még javítják is.
    Egy két hónap várakozás után üdítő az ilyen hír.Még pár hónap és kész.
     
  3. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    Én megköszönöm a tegnapi kapu nereményes duplázós eventet.Olyan jó volt hogy ki se tudtam használni mert úgye belépés annyi idöbe telett mig el tudtam szivni fél doboz cigit kb.Ma beteszik du 3 felé a szerelös eventet,szerintem annyi is lesz az egésznek,mivel ez a kapcsolodási hiba úgye javitva nem volt eddig,event meg hát rátesz egy lapáttal.
     
  4. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Itt van az emberi tökéletlenség, illetve a munkához való hozzáállás kérdése. Lehet, n+1-szer megírták már és n
    Szerintem aki elismerte, már ki van rúgva. :)
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Tőlem nehezen válnak meg. ;)

    Ám, Úgy vettem észre, hogy csak event alatt volt a lambda probléma, mivel ilyenkor "új nyereményeket' adnak a kapuk és ami lejött info erről, ott nem szerepel a kronos rész, míg a többinél igen, ahol kell.
     
  6. (RBK)

    (RBK) Utánpótlás-írogató

    jo estet lattom az uj event utan egy kicsit sok problema lett amint en eszleltem mar a restart utan hogy a protokolok a petben nem mukodnek mintha nem lenne benne semmi gondolom ezt mas is eszlelte nem irtam a supra mert gondoltam igy is irnak elegen nem terhelem oket tovabbi szep estet es jo jatekot mar aki meg tud jatszani
     
  7. Arnold52

    Arnold52 Junior szaki

    Sziasztok meg tudja valaki nekem mondani hogy a dobozok -ból fel szedet gg ék meg az irídiumok miért vannak le csökkentve vagy csak az event alatt van ilyen ?
     
  8. gab3320

    gab3320 Utánpótlás-írogató

    valaki megtudná mondani, hogy hol lehet megvásárolni azokat az alapanyagokat miket az event leírásban olvastam?
     
  9. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    sehol még
     
  10. ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ]

    ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ] Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Lenne olyan kérdésem hogy ha klán bázist akartok épiteni és elkezditek berakni a modulokatt akkor nektek is eltünik a modul vagy meg magarad?
     
  11. Incident

    Incident Törekvő

    Nem eltűnik, a bázisba rakod bele. Ha kiveszed belőle, újra "ott lesz".
     
  12. ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ]

    ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ] Utánpótlás-írogató

    Csak nekem ki se lehettt venni :+ beteszek 1 modult, utána elkezdem a másikatt befele tenni és az elöző modul eltünik onan de a felszerelésben sincs.
    2db 16os modul vesztetem így meg 1db 6os lézer modult. (lv16-deflektor&burkolat,lv6 lézer)
     
  13. Doмєє†тнє†Lєgєnd™

    Doмєє†тнє†Lєgєnd™ Fórum-zöldfülű

    A doboz dupla hibáját mikor javítják?Várható kompenzáció?(1 hete nem adja duplán a dobozt)
     
  14. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Kedves adminisztrátorok,nem tudom más jelezte-e már,de amit konkrétan láttam a 3-4 es térképen van egy Mordon több órája amit nem lehet kilőni,mert meg sem lehet jelölni,nem jelenik meg rajta a célkereszt. Úgy viselkedik,mintha doboz lenne,ha ráteszem a kurzort a "kéz" ikon jelenik meg,de nem történik semmi. Ha esetleg van jelentősége....
     
  15. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ezt csak te jelezted nekünk, így biztos, hogy rendelkezel duplázóval és PETtel szedsz, amiben hasznosítók vannak?
     
  16. whitewolfthefatal

    whitewolfthefatal Utánpótlás-írogató

    Komolyan közel 10 napja nem lehet kijavítani a pet protokollokat? Kicsit érdekes hogy a 4 3-s szintű radarom az működik a petben de a 8 db 3-s szintű hasznosító protokoll az nem , kezdem azt hinni hogy direkt nem teszik helyre a az event miatt gyűjtendő nyersanyagok miatt ,még jó hogy jó sok uriért megvette m mindenki a protokollokat remélem lesz kis kompenzáció mert rengeteg mindentől esett el mindenki ez miatt
     
  17. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Komolyan kérdezem, doboz duplanélkül, 1 képpont hiányzik a full dobozolásoshoz és PVP ennyi a 100 uris doboz?
    Kaptál 194 uridiumot.
    Kaptál 194 uridiumot.
    A pet protokollt nem említem, mert azt tudjátok.
    Esetleg bevezették az adót vagy mi a szösz?
     
  18. whitewolfthefatal

    whitewolfthefatal Utánpótlás-írogató

    Jézus te a képpontokat erre osztottad ki? :eek:
     
  19. Csülök[H]

    Csülök[H] Fórum mestere

    Tudod legjobb dolog a világon, lőni a warosokat + más megbízósokat és közben dobozolni PVP-n, Kellemest a hasznossal. Te mire pakolod? Raktárosra meg szép rakéta lövésre? esetleg TP a nyerő? Vadászathoz mindent kiraktam, szerinted mire kellett volna?
    Hozzáteszem amikor a Petem felszed 5 extraenergiát vagy 524 urit dobozduplával, az azért megnyugtató érzés. Remélem megválaszoltam a kérdésed.
     
  20. Яaişŧζi细«

    Яaişŧζi细« Fórum-zöldfülű

    Van itt egy dolog amit már nem nagyon kellene halogatni,mert rengeteg becsületes játékos élményét tönkreteszi,ezek a segédprogramos játékosok akik gond nélkül jelölgetnek őrült cubi közben álcában lévő hajót vagy éppen kapuban állok álcában és még nincs védelmim de már ugy jön be a képbe hopgy lő. Hu1.en egyre többen vannak,és én személy szerint 2 évre pont az ilyenek miatt hagytam abba a játékot. most azt hiszem végleg abba hagyom,mert esélyt nem látok rá hogy ezek ki lesznek takarítva.okot nem mondok mert tuti holnapra nem lenne hajóm,de aki játszik hu1-en az úgyis tudja. úgyhogy erről ennyit. nem hiszem el hogy nincs egy admin aki megtené amit kell
     
    whitewolfthefatal kedveli ezt.