Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Amiket elmondtál, ahhoz cseppet sem kell program. Én nem egyszer fogtam ki protik között játékosokat, vagy akár spaceballon egy adott delikvenst.
    Az meg, hogy: "úgy jön be a képbe, hogy már lő is" miért nagy dolog? Szerinted csak akkor lehet kijelölni valakit ha közvetlen mellette állsz, távolabbról nem lehet?
    Megjegyzem sokkal durvább jelölések is vannak, amiken még én is ámulok, de ismerem az illetőt, és tudom, hogy nem progival csinálta.
    Aki egy kicsit jobb (időnként szerencsésebb) nem kell rögtön leszólni, hogy csak azért jobb, mert programot használ.
    Mellesleg, ha valakit elkezdesz lőni és a peted is lövi, akkor emp+álca után is folyamatosan lövi a petem, ha meg odébb tud menni, legalább a hajója felé fordul, ezzel is könnyítve a dolgomat. Ezt sokat ismerik és tudják, akár te is meg tudnád valósítani. :)
     
  2. whitewolfthefatal

    whitewolfthefatal Utánpótlás-írogató

    Azt hogy magyarázod akkor hogy te pvp-n dobozolsz lent vagy jobb alul pl. és fent beugrik az illetö és te már látod mert egyböl jelölve vagy neki
     
  3. MIKROBI

    MIKROBI Utánpótlás-írogató

    Amit whitewolfthefatal ír az létező probléma, meg más is...pl. egyre több a notórius gyűjtögető is. Ezen azonban nem kell bánkódni előbb vagy utóbb ki lesznek szűrve. Régen is így volt, darabig csinálták aztán egyszer csak paff és jött a ban. Utána meg lógathatják az orrukat.
     
  4. Incident

    Incident Törekvő

    Aztán néhány hónap múlva te is, hogy az NPC-ken kívül senkit nem tudsz lőni. Jó dolog ez a "bannoljunk mindenkit" elgondolás, csak egyre gyengébb az a fa, amit magunk alatt vágunk.
     
  5. whitewolfthefatal

    whitewolfthefatal Utánpótlás-írogató

    pet protokollok ki lesznek még idén javítva,mert ha nem akkor vissza lesz fizetve a a rengeteg uridium amiért a semmit megvettük?
     
  6. ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ]

    ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ] Utánpótlás-írogató

    Morphi a klán bázisok űgyébe mit tudsz? engem nagyon érdekelne mikor kaphatom vissza a 16-os deflektormodulomat, 16-os burkolat modulomat és a 6-os szinten lévő lézer modulom.
    De ahogy láttom még nem sikerült meg oldani a problémátt
     
  7. kiki555

    kiki555 Fórum-zöldfülű

    sziasztok. Nekem az lenne a kérdésem hogy ugye vannak az utalvány kódok.És azt mennyi időközönként és miért szoktunk kapni?Válaszokat előre is köszönöm. Tovabbi jó játékot mindenkinek ??
     
  8. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Az uri rendelésekért szokták adni,bár nem tudom létezik-e még.
     
  9. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Már nem és az promóciós kód volt. Ő valószínűleg a hírlevélben kapottra gondol. Amiről nem tudunk sokat, csak kb annyit, hogy a központ küldi.
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Semmit. Mivel ma bekerült de1 és gb1 szerverre a hajó testreszabás, utána fog bekerülni mindenhová, így ez így után fognak bármit is csinálni.
     
  11. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Én egy ideig hittem ennek a "progis" szövegnek..... egy ideje már nem hiszem.....
    És tudod miért? Mert az hogy tudom magamról, hogy tiszta vagyok, és mégis ilyenek jönnek:
    [​IMG]
    Ez szinte napi rendszerességgel fordul elő, ezért mivel manapság "bárkire" rámondhatják, ezért is marhaság ez az egész.
    Szóval, amikor egy játékos lecsalóz valakit, nagyjából csak azt fejezi ki, hogy "én béna vagyok".
     
  12. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Egy rakás törlés......pff...ezek szerint szaladt árulkodni a kötözködő kis ostoba balfék. Még tán az ombudsmanhoz is rohan,hogy a "csunya gonosz néni bántott és 2 perc alatt rávilágitott,milyen szörnyen buta vagyok..."....Na most személyeskedtem te életképtelen Inciakárki!
     
  13. Incident

    Incident Törekvő

    Van baj
     
  14. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Ne idézgess,te agyontáplált ovodás! Te is azért jársz ide hogy beleköss másokba? Kulturáltan beszélgettünk egy valaki által feldobott témárol mig te bele nem böfögtél.Szalad és bújj el,érezd magad megsértve,mert valaki nem hagyta szo nélkül az arrogáns kerepelésed.Na duzzogj és vágj eret!
     
    sefthes65(HUN) kedveli ezt.
  15. Incident

    Incident Törekvő

    Barátom, vegyél vissza magadból. Ez nálatok az osztályban bizonyára menő, de itt nem kíváncsi erre senki. Ha nehezedre is esik, azért próbálkozz ember módjára kommunikálni. Más esetben irány a szanatórium. Imádkozz, hogy ezért ne bannal jutalmazzanak mindkettőnket... :)

    Edit:
    "Kulturáltan beszélgettünk"
    a témához fűzött első hozzászólásodat senki nem kérvényezte. Senkinek sem hiányzott az, amit te most itt produkálsz. Szép napot.
     
    Utoljára szerkesztett: 26.5.16
  16. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Miért,a te véleményed kérte valaki?Érdekes mod te voltál az aki neki esett másoknak mint valami okostojás,nem én.A "nálatok az osztályban..." dologhoz csak annyit,igen,én jártam iskolába,ugy 20 évvel ezelött végeztem felsöben.Ohh....az sem mellékes,engem nem vertek,nem itt kell emberkednem......másrészt nö vagyok,ha eddig még nem tünt volna fel,szoval ne barátomozz mert finoman lehülyézlek! Bann? Miböl gondolod hogy érdekel? Erre játszol,nem? :D <--vélemény
     
    sefthes65(HUN) kedveli ezt.
  17. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Morphi ha kiröhögted magad,jöhet ugy 30 nap! :D:D:D
     
  18. Umbaka

    Umbaka Fórum-zöldfülű

    Nem értem mire volt jó az uj hangár rendszer. Részemről elvette a kedvem a játéktól... nincs kedvem szutykolni a hangárral, miért nem volt jó a régi rendszer. Miért kellet így megbonyolítani... a hibákat javítsátok az pl hogy 3 hete nem jó a hasznosító protokol, vagy azt hogy nem lehet bázist építeni. meg a másik minek vegyek lilila dizányt ha nem ad semmit. még csak nem is néz ki jól.
     
    sefthes65(HUN) kedveli ezt.
  19. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Sziasztok!

    Pár kérdésem lenne:
    Heti licit miért Offos? Hangárra költött uridiumokat vissza kapjuk? A sima aeg, cita, spear urit vissza kapjuk, mert ha én dizi nélkül akarok szórakozni?
    Illetve nekem a sima citaban:

    Bolygóközi árverés
    04.08.2014 00:00
    Tárgy megvásárolva.
    Üdv, ^.^MMP^.^!

    Gratulálunk! Megnyerted a(z) Citadel (CITADEL) árverését 977.039.999 kreditért.

    A DarkOrbit csapata

    Akkor kreditet vissza szolgáltatnak? Igen, képes voltam vissza keresni a levelet! :mad: Szerintem ebböl lesznek még háborgások, de részemről béke, csak nem hagy nyugodni most ez.
    Így kb ennyi hírtelen, a választ előre is köszönöm, további jó játékot mindenkinek! :)
     
  20. whitewolfthefatal

    whitewolfthefatal Utánpótlás-írogató

    miért is nem lehet belépni a játékba? miért nem lehet szólni az embernek hogy te hülye, ne menyél kapuzni mert szét fogunk kapcsolni?
     
    sefthes65(HUN) kedveli ezt.