Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Incident

    Incident Törekvő

    Később lesz elérhető a két hajó. Gőzöm sincs, hogy mikor és hova írta, nincs kedvem keresgélni. Azt te is megteheted.

    A lila dizi fontosabb, úgy látszik. Egy bazi nagy probléma van velük: amióta elérhetőek egyetlen egy Expo16 dizit láttam, az is Pusat volt. Nem meglepő... esetleg akkor venném meg, ha fizetnének érte. Habár akkor se használnám, csak ha még többet fizetnének... :)
     
  2. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Nem tetszik, hogy titokban lecsökkentették az összeszerelés alapanyagainak dobási esélyét.
    Ha változtatnak legalább értesítsenek már.
    Az EMP behozása jó dolog lett volna de így, hogy már nem az összes lon ad prizmatiumot kicsit értelmét vesztette. Mire lelő az ember annyi lont, hogy kijöjjön a 12 prizmatium akkorra már 500 urit is szerez, amiből megveheti az üzletben is. Roncsot meg kb. már nem is lehet kapni. Hasonlóan a plazmidhoz. Valamelyik twitch streamben pontosan azt mondta a fejlesztő kolléga, hogy sosem változtatnak meg dobási esélyeket titokban.
     
    «vітєz†#172» kedveli ezt.
  3. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Vannak kicsik is,akik csak a lonbol kapott nyersiböl,kreditböl tudnak fejlödni. Löj már össze saimonbol 8 irist :D
     
    petegeza kedveli ezt.
  4. LostValentine

    LostValentine Fórum-zöldfülű

    Hol lehet felhasználói fiókot törölni? Meguntam a játékot (1 hét alatt ) és nem szeretném függőben hagyni az itteni dolgaim. Vettem pár prémium hajót meg ezt azt de még így sem érte el nekem az amőba szintjét a játék. Csak lőni kell meg repülni, lőni meg repülni. A tetőpont pedig mikor szétlő egy kedves player és közlöm h szegény kicsit köcsög. Akkor kibannolnak :D utoljára oviban éltem meg ilyen dolgokat (sarokba állítottak mert mert azt mondtam hü*ye(nem mertem kiírni, bocs) :( Most 24 vagyok. Szval köszönöm az élményeket ( :D ) mindenkinek további jó lövöldözést meg repülést kívánok.
     
  5. Rival

    Rival Aktív író

    Regisztráció törlésére nem igazán van szükség,hisz csak te ismered a belépési adataidat és lehet később meggondolnád magad ezzel kapcsolatban. Ajánlom figyelmedbe a chatszabályzatot,amit az aláírásomban találsz. Ennek ismeretében elkerülhető , hogy kibanoljanak az életkorodtól függetlenül.
     
    Nitronyussz kedveli ezt.
  6. De ha törlik a felasználóját nem esik kísértésbe.. :D
     
    sefthes65(HUN) kedveli ezt.
  7. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    05.06.2016 - 12:14[​IMG]Megszerzett tárgy: Lézer - LF-4
    05.06.2016 - 12:19[​IMG]Megszerzett tárgy: Hajó - Goliath Bastion
    helyete 10k uri
    05.06.2016 - 12:21[​IMG]Megszerzett tárgy: Álcázó CPU XL
    05.06.2016 - 12:39[​IMG]Megszerzett tárgy: Hajó - Goliath Enforcer
    helyete megint 10k uri
    05.06.2016 - 13:13[​IMG]Megszerzett tárgy: Lézer - LF-4
    05.06.2016 - 12:58[​IMG]Megszerzett tárgy: Lézer - LF-4
    05.06.2016 - 19:25[​IMG]Megszerzett tárgy: Álcázó CPU XL
    ma ez jött :)

    ui:

    05.06.2016 - 19:44[​IMG]Megszerzett tárgy: Lézer - LF-4
    05.06.2016 - 19:50[​IMG]Megszerzett tárgy: Lézer - LF-4
     
    Utoljára szerkesztett: 5.6.16
  8. EpicThePro

    EpicThePro Fórum-zöldfülű

    Csak én nem tudok játszani már 1 egész hete?
     
  9. whitewolfthefatal

    whitewolfthefatal Utánpótlás-írogató

    én 9 napja.....
     
    Utoljára szerkesztett: 5.6.16
  10. kampo

    kampo Járnitanuló

    A pofám leszakad!! Dobozból kaptam 1 venont, mivel volt kaptam érte 10 000 urit. Nem is tudtam hogy lement az ára. Azért ahhoz elég vastag bőr kell hogy a 150 000uriért vásárolt venont 10 000 uriért váltsák vissza
     
    sefthes65(HUN) kedveli ezt.
  11. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Kompenzáció,a la DO.
     
  12. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Jobb lett volna ha megadja a 2. Venomot is? Örülj hogy ennyit adott.....
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    De nem csak 1x tudod újra nyitni, hanem akár 20x is, így akkor már simán visszajött az ára.
     
  14. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Azért , ha végig gondolod, nem kellett megválnod az előzőtől sem, azaz nem eladás történt, amúgy meg egy láda ára bőségesen visszajött...
     
  15. kampo

    kampo Járnitanuló

    Szerintem meg rosszul közelítitek meg a témát. Ha véletlenül adnak valamit akkor adjanak!!!! Mert ha valaki már megvette a desinget, akkor ne 10 000 urival szúrják ki a szemét. ( Morphi! az a 20 kinyitás erős túlzás szerintem :D)
    más:Context3D not available! Possible reasons: wrong wmode or missing device support. beakartam lépni ,ez fogadott! mi ez?
     
  16. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    De egy újranyitás helyett régebben egy új designt kaptunk. Ami 150k uri. Ha meg már eléri az ember azt a szintet, hogy megvan neki az összes design akkor már kb. azon a szinten is van, hogy nem is kell többet nyitnia mert már megvan a full lf4 meg Zeus.
    És mellesleg erről a változtatásról sem kaptunk semmilyen hivatalos tájékoztatást vagy indoklást.
     
  17. ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ]

    ĄŤŤIĽĄ.[ĦЦИ] Utánpótlás-írogató

    Nem számolsz azzal a dologal hogy attól ha valakinek meg vannak a full hajó desingek attól független még nem biztos hogy full lf4 meg ilyesmi!!! Pl: nekem mindegyik hajó desing meg van és még nem vagyok fullos. Azon belül a Kínai cég átvette a BP így lehet más a szerződés feltétel meg egyéb dolgok. Ezen el kell gondolkodni hogy nem tudhatjuk mit rejt a szerződés számukra. Ugyan akkor "személyes véleményem" Míg a Kínaiak nem voltak benne a Bp -ben addig a Suport a lehető leghamarabb teljesitete a hibák korigálását azonban Most már 1 hónapja fent áll több nagy probléma amit én a Kínaiak aktivitása miat tudok felfogni, és ezért nem haladd a játékban fel merülő problémák. Mi kisebb nemzet vagyunk mint pl USA,vagy Mexico és így biztos vagyok hogy a hírekről vagy nem is kapunk semmi infot vagy a végén"....
     
  18. Délután nálam még "működött" a játék, és estére ugyan ezt hozta be hibának a starta rákattintva egy piros téglalapban.
    Megcsináltam a szokásos tisztitást böngésző előzmények stb, de az sem hozott változást ez ügyben így írtam a supportra és most várok a válaszra, hogy ez is egy újabb felmerülő probléma vagy egyedi hiba, de látom nem egyedi lesz.
     
  19. kampo

    kampo Járnitanuló

    Próbáld más böngészővel, nekem máshol müködik. A Fox nem !
     
    BladeZsolt[Ħuη] kedveli ezt.
  20. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Akkor valamit rosszul csináltál a ládanyitogatással. Nem lf4 napon nyitottad meg hasonlók, gondolom.
    A többség azért eléri a 30 lf4 környéki állapotot amíg kinyitja az összes dizájnt. Meg azt az állapotot, hogy már annyi lf4 kell, amennyi kijön a hercules gyűjtés közben.
    A tájékoztatóban benne volt, hogy mindent a Bigpoint csinál továbbra is, ez kb. csak tulajdonosváltás. A szerződés feltétellel kapcsolatban igazad lehet.
    A gond nem az, hogy a magyar közösség nincs értesítve hanem senki. Az angol és a német fórumot is szoktam figyelni és ott sem volt ezekről a dolgokról semmi. :O