Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. magaura

    magaura Járnitanuló

    Jó napot a ice meteor mára volt írva most meg holnapot ír vándorol az időben ?
    Mára készültem ice meteora nem holnapra.
     
  2. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Ma Spaceball lesz...
    Bár tegnap mi is ezen agyaltunk TS-en hogy nem péntekre volt...?!?:rolleyes::)
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    A Bigpointnak jogában áll változtatni az eventek idején. Így elképzelhető, hogy átrakták hétvégére, mert akkor többen tudnának Ice Meteorit-ot lőni.
     
  4. magaura

    magaura Járnitanuló

    Jó estét ma mhh van rendeltem és nem jött meg megint egy, :mad: ez most mindig így lesz hogy késik. Menyi idő elteltével írjak a suportra kb ?
     
  5. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Nyugi.. Nekem mult héten este 10 kor jött csak meg.
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Ha holnapig nem jön meg, akkor holnap írj a bankolási supportra.
     
  7. hexenke

    hexenke Járnitanuló

    Szia Morphi.

    Segítség kellene.
    Múltheti mhh-kor telón rendeltem urit(hívással).
    Késve ugyan,de support levél után megjött:).
    De csak az alap,nem a 3-szoros.
    Írtam normál supportra,de ott azt írták,hogy menjek vissza a bankos supporthoz.
    Ott viszont csak adatküldés van,nem tudom leírni, amit akarok.
    Köszi
     
  8. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Ne aggódj! Lesz alkalmad a problémád kifejtésére is utána. Az adatokra szükség van, hogy minél hamarabb meg tudják oldani a problémádat.
     
  9. magaura

    magaura Járnitanuló

    Jó estét jó lenne egy kicsit változtatni a bankos suporton hogy ne csak egy fájl küldés legyen hanem lehetne mondjuk egy 5 soros téglalap a végén ahova röviden le lehetne írni a problémát sajna az hiányzik.
     
  10. †»★κακό★«†

    †»★κακό★«† Fórum-zöldfülű

    Nem lehet, hogy idén a DO-ban elmarad a farsang? Tavaly ilyenkor már volt.
     
  11. Nem értem a két csillagosoknak milyen külön képességeik vannak.
    Szinte semmi élete nem volt és pajzs asem, sztán hírtelen teljesen feltőltődött neki minden és simán lelőt. Ráadásul molyban volt.

    A szomorú az hogy nem ez volt az első eset.
     
  12. magaura

    magaura Járnitanuló

    Ha Aegisel volt érhetö de ha nem akkor írj suport pontos idő neve stb naplóból.
    De nem csak nálad vannak kifejezetten "harcedzett pilóták" ez nem az utólsó eseted sem ebben biztos vagyok.
     
  13. :) tudom.
    de sup sem fog semmit csinálni egy olyannal aki két csillagos.
     
  14. Petes javító, harci javító ,vagy esetleg sima javítorobot.
     
  15. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Biztos forrásból tudom, hogy február végén lesz valamilyen event. Érdeklődtem egy kicsit twitteren.:)
     
  16. :) hát lehet hogy van olyan akinek harcközben a sima is javít.
    Meg az nem viszi fek pajzsot is majdnem maxra.:)
     
  17. Pajzsreprodukció. +75,000
     
  18. magaura

    magaura Járnitanuló

    Az csak 75 000 de isti kolléga azt mondta minden fullon volt neki és harcoltak a petes javitó harc közben nem müködik de nem volt elö a petje isti írta, a harci javitó sem tölt fel teljes életre és van a várakozási idő én a 4-5 ön találkoztam kb 10 ezer életröl fullra töltött a goli Diminisher desingel, majd csak elfogynak egyszer remélhetöleg ezek a
    "Harcedzett Piloták"
     
  19. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    A konfiváltáson gondolkoztatok már?

    Mellesleg ha egy Aegis elnyomja a "Pajzsjavító" képességét azt úgy látod mintha egyből felugrana a pajzs fullra, persze ez nem így van...
    Saját magatokon is kipróbálhatjátok... Amíg megy a képesség még felül az "Űrhajó" Menüben ahol mutatja az életet. pajzsot stb ott is maxot mutat, amint vége a töltésnek helyre áll a tényleges pajzs...
     
  20. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    így van de nem állandóan van tele akkor se ...
    pl :
    0/200000 25000/200000 50000/200000 ... ebbúl azt akarom kihozni hogy ugrál / váltakozik akkor