Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Pont most hagytam abba a játékot,3-4 en voltam,és a staurereket kell lőni,kb minden 10 ből 1-2 ad roncsot....A boss-ok ból nagyon régen nem kaptam én sem,a Sibelonokból sem,a Boss sibelon ad nagy ritkán plazmidot....Érdekes a 3-3 on semmit nem adott,tegnap próbáltam.
     
  2. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Na már rühellem a ctb-t is.
    Nyamvadt össze vissza vegyes megbízó/klán.Még nem is ugyanaz a klán,csak gondolom szövik
    1-4,viszi az mmo a vru cuccost,vru utána,megtámadom az mmo-t,az elkezd lőni és utána azonnal lő a vru is,mmo go ellenkező irány,befejezés meghagyva saját megbízósomnak.
    Nem elsőnek lő,nehogy mínuszt kapjon. Így mi értelme van,ha nem a saját megbízója kapja a pluszt?
    Szintén ez space-n is.
     
  3. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Ha abból indulsz ki, hogy mindenki enemy, akkor ez nem is olyan drasztikus.
     
  4. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Az oké,de ők elbújnak az mögé hogy a haver ellen lő meg elsőnek,nehogy még mínuszt kapjon.
    De ha később én csak úgy bosszúból lelövöm,mínuszt kapok.
    Pár klánnak párszor már küldtem hadat.
    De nem megoldás a had sem,mert olyankor nem szeret játszani egyik sem.
    Pukkan 1 utána már nem látom,néhanapján páran összefognak,akkor nekem nincs kedvem játszani. :)
    Egyszemélyesként jobb szeretem megválasztani mikor-hol-hogyan harcolok.
    Én meg ne már hogy azzal terheljem a boostereket hogy utazgatok mapról mapra fél napokat.Hát lopom én azokat?
    Akkor legyen mindenki mindenki ellen,és akkor nincs az ember hátrányban az ilyenekkel szemben.
     
  5. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Ez igaz, minuszt kapsz, ha később lelövöd. Nem értem, hogy miért baj a minusz becsület. Ha nekem bosszúról szól több millió minuszért is lelövök bárkit: http://www.kephost.com/image/cLRu (bár ha idáig felmegy, akkor 1 hétig ki se mozdulok alfa-béta-gammából).
    A war pedig szerintem megoldás. Ha nem játszik máris 10 nap szabadságvesztéssel büntetted azt, hogy egyszer lelőtt(ek). Ha meg játszik, akkor meg intézed gondolom.... :D:D
    Egyébként a boostereket szinten tartani nem nehéz. 1óra cubi alatt visszajön 20-20-20 óra booster ára (pajzs, élet, dmg [ezek a legfontosabbak]).:cool:
     
  6. manitu

    manitu Utánpótlás-írogató

  7. manitu

    manitu Utánpótlás-írogató

    látom itt is ez a modi....
     
  8. manitu

    manitu Utánpótlás-írogató

  9. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Ne csodálkozz a beszólásodért! Én 1v1-ben voltam veled . Nekem az volt a véleményem hogy csaló vagy!
     
  10. ArákMEGFOG

    ArákMEGFOG Haladó

    Beszélgetés a játékról:
    Gondolom páran tapasztaltátok, hogy -bár a régebbi, idegesítő bug eltűnt- amikor GG-ztek, akkor egyszer csak bebugol és levonja az urit, és frissíteni kell az oldalt. Ez elég gyakori jelenség, nekem 5 percben 10-15 frissítést is kell csinálni (átlagos esetben).
    Ez hátráltat a játékban, nem tudom időben kirakni a kaput, a sok frissítés elviszi az időt; rangsort, ish-t, ucb-t vesztek.
    Erről az a véleményem, hogy a kínaiak szándékosan tették be, feldühíteni minket, hogy ne 1-5-10 esével nyomkodjuk, hanem 100 asával.
    Így sokkal több uri kirakni a kapukat, és többet is kell rendelni (azért sem fogok).
    Szerintetek? :)
     
  11. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nekem az a véleményem,hogy amig ez nem lesz teljesen rendben,be sem megyek kapuzni,elfér a térképen,kirakom ha megvan,és várja a sorát....most is van kinn vagy 4 de elfér még jópár:)
     
  12. hmatyko

    hmatyko Járnitanuló

    és megint ez valami hihetetlen 5-szőre csináltam meg kronost és nem adja ki dizit miért istenem :( ( de jutalom azért nem volt rossz :D )
    srácok nektek hogy jött ki átallában a saturn dizi?
     
  13. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Hmm,újabb észrevétel,őrülten laggol,de az az érdekes úgy vettem észre-térképfüggő.....Elkezdtem lőni uber Lorkadiumot,és szaladgálok körbe,mire kiírja,kilőtt a mocsok...tehát kb másfél percig én úgy láttam,megyek körbe és lövöm,közben meg álltam a program szerint egy helyben....Szuper ez a játék,egyre jobban tetszik....:)
     
  14. manitu

    manitu Utánpótlás-írogató

    velem 1v1-be? milyen néven futsz?
     
  15. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    A közelgö /holnapi/ eventröl esetleg megtudhatunk valamit hivatalosan is?
     
  16. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Event?? Hol?? Az időjárásjelntésben hallottad?:)
     
  17. Connection_Broken

    Connection_Broken Törekvő

    Szia. Elsőnek kicsit nézz szét...

    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/bo...arkorbit-ujdonsagok.115002/page-3#post-855960
    Hivatalos bejelentés: https://www.twitch.tv/darkorbit/v/82809837
    [​IMG]
    Nem, hanem Ő szétnézz elsőnek, és utána ír.

    Hivatalos naptár: http://www.bigpoint.com/darkorbit/board/bp-calendar/
    Augusztus 15.- Hitac Assault Begins!
     
    nemtomka30 kedveli ezt.
  18. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

  19. nemtomka30

    nemtomka30 Fórumprofi

    Már több mint egy hete fent van a nem hivatalosban,csak ott nem részletes. Holnap ugy is meglátjuk.


    Ui.: Bocsi ha a "hivatalos" szoban valaki véletlen bármi politikai tartalmat talál!
     
  20. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Nos,kedves Connection Broken,ezúton megkérnélek,ha idézed amit írtam,akkor azt olyan formában tedd,ahogyan azt én EREDETILEG írtam,mert gondolom,attól,hogy hozzáférsz némi belső tartalomhoz,az nem jogosít fel arra,hogy a hozzászólásomat más formába öntve úgy másold be mintha az lenne az eredeti......Mert ugye ebben az esetben nincs sok jelentősége,de aki ilyen módon megcsinálja,ki tudja mi módon teheti még meg,és ez ilyen formában kimeríti a hatalommal való visszaélés fogalmát.
    Másrészt,csak megjegyzem a nem hivatalos részben rengeteg mindent láttam-láttunk már,sajnos a legtöbbször nagyon hiányosan,és ne menjünk bele milyen % ban jöttek be a dolgok. Valahol azt az elvet követi a többség,miszerint hiszem ha látom....mellesleg megjegyzem,még jó,hogy nem jött be a "grillcsirke" hajó :)