Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Ugrál-ugrál... De fenn az ablakba Maxot mutat!

    Kérdés:
    A játék ma mindenkinek akad, megáll, laggol stb??
     
  2. magaura

    magaura Járnitanuló

    Nekem nem 44 fps a minimum ma elég jó.

    Az igaz aegisnél ogy ugrál de pl nálam goli Diminisher desingel javitott fullra kb 1 hete 4-5 ön aegis a közelben sem volt hogy javitotta volna, van aegisem nekem is álcában nem lehetet mert nálam ledodja az álcát ha javitok.
    De ezt szívesen látom http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/a-botokrol.720/#post-247259 több ilyet a közeljövöben is.
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Igen, az Aegisnél így jelzi, hogy töltődik a pajzs.
     
  4. xdemon9912

    xdemon9912 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nekem egy eléggé nagy problémám lenne, gondolom ezzel nem csak én vagyok így. Ez pedig nem más mint a PvP. Én, mint kis szintű játékos, már torkig vagyok azzal, hogy a nagyobb játékosok 4-5 lövésből megölnek. Az ég világon semmit se csináltam, amiért én ezt érdemelném. Nem tudom, hogy ők ezt élvezik-e, vagy csak szimplán szivatni szeretnék a kicsiket. Ha annyira PvPzhetnékje van, akkor öljön vele egy szintűeket, és a kicsiket hagyja békén.
    Erre lenne egy megoldás... PvP funkció ki, és be kapcsolása.
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Ez a játék lényege, a PvP harc. Ha nagyon zavar, hogy folyton megtalálnak és lelőlek, akkor ajánlom figyelmedbe a hazai x-2es térképet, ahol nyugodtan dobozolhatsz, mert látod a minitérképnél, hogy van e ellen a térképen vagy nincs.
     
  6. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    PvP funkció XD
    Minek mész be PvP-re ha nem tetszik hogy lelőnek??
    A másfélszeres dobozok azért vannak hogy ne sírjon az akit ott lelőnek.

    Amint belépsz PvP-re abban a másodpercben már számolnod kell azzal hogy lelőhetnek.

    Ne jöjjön PvP játékra az aki nem tűri a lelövést!
     
  7. magaura

    magaura Járnitanuló

    Szia a szint itt egy dolog ami csak jobban a rangsorban és a térképek elérhetöségére van például az x-8 as térképhez kell a 12-es szint.
    A szinted nem igen számit az viszont igen mid van kis szintünek is lehet elég jó hajója vagy rendelésel vagy liciten. Aki például rendel annak lehet elég jó pilotshetje hajója sok pajzsal stb ha jól csínálja megálja a helyét nagyobb szintüvel szemben is.
    A játékban ha nem mész felső térképre ajánlom neked a leonov hajót abban minden kétszeresét adja pajzs lézer stb de a hajóban felszerelve, az ürlaborban ott a sempron az megint ad 40 % pajzsot ami nem megvetendő a promérium a gyorsaságod növeli ha nagyon erős az ellenfél menekülésnél jól jön ha gyorsaságod van fejleszteni kell a meghajtót és a pajzsot, lehet igy is lesz pár játékos aki lelö de nem 4 vagy 5 lövésböl.
    Ha meg nincs pénzed rendelni urit vagy nincs kredited akkor dobozolj végy egy álcát a x-2 térképen is jó ha van nehezeben találnak meg de ez sem véd teljesen mert minitérkép mutat, probálj meg összedobozolni (időigényes de megéri) anyit hogy pajzsokat minimum meg tud venni a liciten is probálkoz kb enyi a lényege itt az egész játéknak de egy full lf4 fejlesztet akkor is le tud lőni.
     
  8. magaura

    magaura Járnitanuló

    Jó napot látom lesz karneváli event az jó de a robotot nem lehetne kihagyni és valami mást helyete ice meteort vagy valamit csak a robotot ne.
    Szerintem nem csak én vagyok vele ugy hogy a 1100101-et nem éri meg lőnni.
     
  9. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Régen mentem az alfa, béta és gamma kapukba , most hogy ujjból érdemes a kronosz miatt megcsinálni ismét kiraktam mind hármat. csalódásomra megváltozott a kapukon a belső kép (csillagtérkép). Igazán nem is ez a nagy csalódás hanem az az oriási lagg ami ott fogadott! 440 000-s életet háromszor is leszedték a saimonok igaz csak 50 000 -ig. Mind három kapuban! Nem tudom így neki merjek -e vágni a többi hullámnak. Mi lessz a linek nél amik eddig is mindig belaggoltattak . Nem a gépemmel van baj, legalább is ennyire nem. Tisztítva, cooki és minden mentes, frissített, eset frissítés kikapcsolva stb-stb. Szerintem már nagyon "reoladed" :( .
     
  10. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    Egy trükkje van az egésznek. Kapcsold ki a hátteret xD
     
  11. √iЯu$

    √iЯu$ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok van már info az új licit rendszer bevezetésének időpontjáról?
     
  12. Igen , idén lesz, valószínüleg.
     
  13. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Szeva! Sajnos mindent kikapcsoltam már hónapokkal ez előtt
    . A gyönyörű drondesigjeimet sem látom :( .
     
  14. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Szevasztok! Hát meg van az új licit ! Átnéztem. Még szerencse hogy előzőleg végre sikerült elvinnem az álcázó cpu-t mert most még biztos nem vinném :) . napok óta sejtettem hogy vannak elvetemült emberek akik horribilis kredót halmoznak fel. Most látom . De arra kíváncsi lennék honnét. Valószínűnek tartom hogy 1-2 van olyan aki lenyúlta a klánpénzt s nevet váltva licitál milliárdokkal a hajó designékre. S vannak közöttük olyanok akik már a szóbeszéd (fórum) kezdetekor elkezdte gyűjteni a kredót. szóval sokunknak nem lesz liciten új hajó :( . Igaz amim van az uriból lett. de most azok akik sírnak a drága játék miatt most megadatik a lehetőség liciten is vásárolni. Ami igaz az igaz, könnyebb 1 hét alatt összehozni 1 új hajó árát uriban mint kredóban ! Legalább is a jelen állás szerint. Azt még igazán nem próbáltam a liciten tartásnál elég csak hozzá adni az összeget hogy az enyém legyen nagyobb ? Vagy ujból egy magasabb összeget írni?
     
  15. Sk1ZoFr3eN

    Sk1ZoFr3eN Fórum-zöldfülű

    Nevetséges ez az új licit dolog azzal, hogy kiírja a jelenlegi legnagyobb licitet, egyre jobban elcseszik ezt a játékot is, kár :/
     
    -Dr.IИSΛИE- kedveli ezt.
  16. Flatronix

    Flatronix Fórum-zöldfülű

    Legalább nem izgulsz.. :confused:
     
    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ kedveli ezt.
  17. Shermann

    Shermann Fórum-zöldfülű

    Gratulálok! Nekem nagyon nem tetszik, hogy látod mennyi van rajt, de ki hogy gondolja. Talán nem lesz olyan rossz :)
     
    sajt kedveli ezt.
  18. met67

    met67 Fórum-zöldfülű

    Mesélje el valaki, hogy miért kell az üzletben a muníciók sorrendjét mindig megkavarni.Nem értem.
     
  19. -=[HanSolo]=-

    -=[HanSolo]=- Haladó

    Szerintem ez a legkisebb gond, de ha valakit zavar, akkor majd egy idő után hozzá fog szokni.
     
    .deder. kedveli ezt.
  20. ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥

    ЯΣNΣĢAĐΣ♥M♥ Aktív író

    A lázadóknak : ... Láttatok már igazi árverést ?
     
    -Dr.IИSΛИE- és KłŁŁER kedveli ezt.