Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Visszajelzés : A gyüjtögetős küldik olyan unalmasak, hogy elmegy a kedvem a küldiktől.
    Ráadásul ma szerintem fel is cserélték az erőset a gyengével. Az erősben kell kevesebbet gyüjteni,
    a gyengében meg többet. Na mindegy, nem olyan szörnyű ... de viszont borzasztó. :)
     
  2. madmanic

    madmanic Utánpótlás-írogató

    Az APIS már rég megvan. Miért kell kétszer kigyűjteni? Megnéztem, 36 darabom van APIS ból...
     
  3. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Nem kell kétszer kigyűjteni, csak lehet :)
    Azért jó, hogy ha kétszer kirakod, mert ha véletlenül egyszer ledurran az Apisod, akkor utána egyszerre megtudod szerezni ingyen. Nem kell akkor elölről kezdeni az Apis részek gyűjtését, mert már összegyűjtötted :)
     
  4. [-Vadász-]

    [-Vadász-] Fórum-zöldfülű

  5. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Ez internet hiba, ha pár másodpercig elmegy a neted, de nem annyira, hogy a játék kidobjon, akkor történik ez. Te azt látod, hogy megy a hajód, de a szerver ezt nem érzékeli, szóval aki lő téged, ő úgy látja, hogy állsz vagy pedig már mozogsz, de nem pont ott, ahol te látod :)

    Ha sokszor előfordul a hiba, akkor próbáld meg a süti illetve a gyorsítótár törlését, remélem segít.
     
  6. [-Vadász-]

    [-Vadász-] Fórum-zöldfülű

    Értem köszönöm a választ!:)
     
  7. Bocsi a screenshot miatt, a ket kepernyo miatt van, nem volt kedvem darabolni.

    Ez nem elsonek tortenik, ket NPC-t sebzek egyszerre bar a kepen ugy latszik hogy az egyiken a venom kepesege sebez a masikat meg lovom (ez sem lenne normalis), de neha a raketak is arra mennek amelyikre a kepeseget nyomtam. Egyebkent a hajo teljesen magatol kezd el lonni egy masikat is. Meg ki nemjon a tomegbol nem is latszik melyiket. Mert mint az a kepen latszik akijelolest jelzo piros kor az elson marad, amelyiket elkezdtem en lonni. Ez mar a Skynet en mondom nektek... xd

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    NumizN1 kedveli ezt.
  8. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Velem is történt már ilyen, de igazából csak az egyiket sebzed, ha jól tudom. Azt látom, hogy mindkettőt lövöd, de mindkettő sebződött is?
     
  9. Igen, mind kettonek megy az elete. Amennyibben nem hasznalom a venom kepeseget akkor is kap egy minimalis sebzest a masik NPC-is bar ebbol grafikailag csak annyi mutatkozik meg, hogy neha a HST raketak megjellennek a masik korul. No meg mint a kepen latszik a pet is azt lovi amelyiket en jeloltem ki eloszor.

    Meg a lonokat nem csinaltam meg, ha ott is megtortenik igyekszem majd egy beszedesebb screenshootot csinalni, bar drasztikusan csak akkor mutatkozik meg a jelenseg amikor az egyik elkezd menekulni.

    Meg azt szeretnem kerdezni, mi ez a piros folt a sibelonokon, reggen nem volt ilyen ha jol emlekszem ? :eek:
     
  10. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Próbáld meg törölni a sütiket és a gyorsítótárat. Talán helyreáll, bár nálam ez a hiba egyszer fordult elő és akkor se volt nagyon zavaró.

    Szerda óta megváltozott egypár NPC kinézete. Az alábbi listán megtudod nézni, hogy mi változott képpel együtt :)
     
  11. Nem valobban nem zavaro annyira, sot, vegulis jobban halladok a kapuval. Am azert gondolttam szolok rola, ha nem tudnatok.

    Kosszi a linket :D, nem is tudtam rola :eek:

    Hmm, akkor ezert lett a citam is feketebb biztosan :rolleyes:
     
    Kyrus kedveli ezt.
  12. Megváltozott...
    Csak nekem tűnik úgy, hogy a takarásban lévő tárgyak grafikáját nem sikerült rendesen megcsinálni és crazy cubikon módszerrel akarják eladni?
    [​IMG][​IMG]
     
  13. †™K†lL€Я™†

    †™K†lL€Я™† Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    Azlenne a problemam,hogy Hu1 en a chat nemmegy.Akarmit probalok akkor se megy.
    Irtam supportnak,ok javasoltak,hogy frisitsem javat es adobe flash playert esetleg toroljem elozmenyeket.
    Megis tettem mindent mar csak epp windowsott nmtettem ujbol de nemmegy,csinaltam uj karit azonse megy,,atlepek EU4 re ott megy.
    Annyit ir,hogy "A szerverkapcsolatt megszakadt".Gondoltam h bannolva vagyok de TS en megerteklodtem es volt meg 2 ember akinek nemmegy es ugyanaz a problema mint nekem.
    Segitsetek.Elore is koszonom!
     
  14. ~#T0XłC#~

    ~#T0XłC#~ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Csak szerintem kezd meghalni a jatek? Ertem ezt ugy hogy nagyon keves jatekos, amit nem csodalok hiszen a jatekban csak bug bug es bug van :/ megpersze semmi erdekes event...ja es persze erösen P2W(pay to win)
     
  15. Unkas_ALonvadász

    Unkas_ALonvadász Törekvő

    Hajnali 3-kor nem sokan vannak. Sose voltak. XD

    Amúgy meg, ha valamikor emelkedett a játékosok száma akkor az most van, a közös zóna miatt. Vagy legalábbis a legkisebb mértékben csökken a populáció. XD
     
  16. lost

    lost Fórum nagymestere

    A p2w részhez annyit hozzátennék, hogy próbáltak korrigálni a dolgon. Az tény, hogy fizetősen jóval gyorsabb a hajó építése(20 óra alatt 10 drón full havok), viszont költés nélkül is egyszerűbb lett a játék a craftolós rendszernek köszönhetően. Iris, lf3, craftolása szinte ingyen, mivel a láda úgy szórja ezeket a csodákat mint a cukrot.
     
  17. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Háát nem tudom,hol nyitsz ládákat,vagy én nyitok rossz helyen,de a 3 év alatt elhiheted,több ezret nyitottam,LF-3 at kaptam,de hogy Iriszt nem,az teljesen biztos!
     
  18. lost

    lost Fórum nagymestere

    Mármint a craftoláshoz szükséges csodákat szórja, nem az irist :D
     
    Lanselott kedveli ezt.
  19. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Írj újra a Supportra, hogy ellenőrizzék, hogy nincs-e IP bannod. Van egy hiba, amiatt oda kerül pár ember :)
    A levélben kérlek küld el az IP címed is, az meggyorsítja a folyamatot.
     
  20. ~#T0XłC#~

    ~#T0XłC#~ Fórum-zöldfülű

    Hajnali 3 csak a kerdes kiirasanak idöpontja volt :D egyebkent a közös zona is tiszta bug volt..

    Igazat adok...de azt valjuk be hogy full irises full lf3-as hajo manapsag nem sokra viszi