Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Ne keseredj el, nekem a "CSODA obszidian láda" 40 db sepromot adott!
     
  2. CM_Flash

    CM_Flash Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Nagyon random adnak a ládák.Nekem is volt,hogy 5-ből 5x sepromot adott,utána meg sorban 2 dízájnt.
    Ez az egész szerencse kérdése.
     
  3. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Igen vettük észre,és csak azért lett megjegyezve,mert régen amennyire emlékszem ennyire szélsőségek nem voltak,mint pl nekem tegnap volt olyan ami 25 MCB-25 öt adott meg kreditet és ennyi. Ez nálam pl azt is jelenti,hogy ezután csak olyankor fogok ládákat nyitni,mikor pl LF-4,Zeus nap van,csak úgy nem.De akkor is annyit,amit vagy kapuból kaptam,vagy pont nem sajnálnák rá meglevő uridiumot,de erre pénzt nem költök.
    Hovatovább EU-1 megint "kissé" laggol,és ez erősebb NPC-k nél lehet kissé idegesitő:)
     
  4. ¤HOFI¤ŁEGENФ

    ¤HOFI¤ŁEGENФ Junior szaki

    [​IMG] Ez mégis mi akar lenni? :) Egyre több az ilyen, múltkor klántársam kapta meg ezt a levelet.
     
  5. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Szia,
    ez egy spam levél és kérlek NE kattints a linkre. Ezt nem a Bigpont küldi és nem is mi.
     
  6. magyarpilóta

    magyarpilóta Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!A Demaner event mikorra várható? :) Előre is köszönöm szépen!
     
  7. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Szia, még nincs róla hivatalos információnk, de amint lesz, értesítve lesztek :)
     
  8. magyarpilóta

    magyarpilóta Fórum-zöldfülű

    Köszönömszépen! ;)
     
  9. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Nagyon nehéz úgy kapuzni, hogy félóránként vagy még gyakrabban kidob a játék, akkora lagg van, újra kell csatlakozni. Bétába 1x, gammába 2x haltam bele miatta, de volt, hogy a saimonok szedték le 100k alá a másfél milla pajzsomat.
    Társaim is rendszeresen kifagynak. Nem lenne rossz, ha legalább a kapuzós napon nem lenne totál kuka a szerver...
     
  10. Aisum

    Aisum Fórum-zöldfülű

    hasonló élményeim voltak :) 2 zéta, 1-1 pukk kifagyás miatt, de ez van ezt kell szeretni.. ne ez miatt menjen a balhé inkább dropp ratingon emeljünk :D (még mindig 2 havoc kell a fullhoz.. 13/8, tudom mák valakinek 40/6 stb..)
     
  11. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Na ma is kapus nap ,mármint dupla jutalom,erre gondoltam csinálok párat..az elsőt még sikerült kivinni,de befagytam -újra kellett inditani az egészet,hogy visszaengedjen X-1 re. A másodikat elkezdtem,de iszonyat lagg van,persze kilőttek,és igen, az örök mumus EU-1 en.....igy igazán álvezet játszani:-( Köszönjük DO:-(
     
  12. Psycho

    Psycho Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Én nem akarok senkit bántani, vagy kötöszködni, de szeretném megkérdezni az adminokat, hogy nem lehetne-e megkérdezni "odafent", hogy biztos, hogy nem néztek be valamit, amikor elrejtették a ládákban az lf4-et, nem lehet, hogy lf3-at raktak be helyette? Mert vagy az van, hogy csak a töredék részében van lf4, mint kb 4 éve, vagy tényleg benéztek valamit. Arra a tényre alapozom a felvetésem, hogy amikor zetáztam a havoc miatt, közel zetánkét azaz kb 30-35 ládából kaptam 1 lf4-et, és még csak helix nap sem volt akkor, hogy dupla esély lett volna. Most ott tartok, hogy 22 szinten még nincs meg a full lf4, mert emlékeim szerint kb 3 éve egyet sem kaptam, csak az lf3-at ontja a rendszer. Igen, beismerem tényleg nem sok ládát nyitok, de ma is, dupla lf4 napon, 50 kulcsból kaptam 3 lf3-at. Jó dolog tényleg, hogy most már nem kell napokig keringeni a térképeken, hogy ládát találjon az ember mint régen, mert tele van a térkép, de hogy semmit ne adjon az nagyon nem jó.:(:(
     
  13. Žøđiåč™

    Žøđiåč™ Haladó

    Sziasztok!

    218 kulcsból 1 lf 4! új rekord a bugpointtól
     
  14. Psycho

    Psycho Utánpótlás-írogató

    Akkor én nem szólhatok egy szót sem, mert csak 50 ládát nyitottam ma, de évek óta egy lf4-et sem kaptam, ezért ragadtam billentyűzetet.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.1.17
  15. NumizN1

    NumizN1 Fórumlakó

    Hali. A klánok betűrend szerinti keresési lehetősége egy ideje nem működik.
     
  16. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Örülök ha neked ez negatív rekordot jelent. :) Én ez alapján inkább örülnék, hogy egész eddig ilyen jól adta. :) Bár ez a mai valóban nem túl fényes, de nem is olyan pocsék - szerintem.
     
  17. Aisum

    Aisum Fórum-zöldfülű

    http://prnt.sc/dysx3y
     
    NumizN1 és tg90000_2 kedveli ezt.
  18. x$И!ÞΞŖ_ŤĦě_ĻĕĢęņĎx

    x$И!ÞΞŖ_ŤĦě_ĻĕĢęņĎx Utánpótlás-írogató

    De jó hogy már megint meghalt a Szerver,laggol mint atom ,deltában már 2 szer pukk.
     
  19. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Extra! :D

    Elférne egy restart. Mindenki szív, ismét.
     
  20. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    LF-4 találás mindig is felháborodást keltett pár játékosnál. De nem történt semmi változtatás ilyen téren. Egyszerűen valaki szerencsésebb valaki pedig nem. Bár ahogy észrevettem, valakinek jobban ad LF-4-et, de drón dizájnt nehezebben szedi össze. Nekem kb. 20 zétából meglett a full Havoc, akkor amikor még nem volt dupla GG, szóval mondhatom, hogy szerencsés voltam. DE a Herculessel megszenvedtem, 50 Kappából is csak 7-szer adott. Sajnos a maradékot küldetéssel és rendeléssel tudtam megoldani. LF-4-ek terén talán átlagosnak mondhatom magam. Kb. 200 kulcsonként szoktam nyitni régebben.
    Lehet, hogy LF-4-et nehezen szereztek, de a többiben szerencsések lesztek talán :)

    Global Europa 1 szerveren dolgoznak. Stabilitási hibák léptek fel, próbálják javítani és addig is több restartot tartanak. Valószínű ezt észre is vettétek. Reméljük minél hamarabb megoldják a problémát.
    Már jelentve van a probléma.
     
    NumizN1 kedveli ezt.