Visszajelzés Beszélgetés a játékról / visszajelzések akár pozitív akár negatív.

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: FЇЯΞFЇбɦТΞЯ, témanyitás ideje: 12.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    eu1 kapott mégegy szervergépet és még mindig gyenge? eu2-n akkora laggok vannak, hogy egy az alfa streuk lelőnének 1,6 milla pajzzsal, de az meg senkit nem érdekel?

    És az én tapasztalatom szerint a szerencse - habár ellentmond a játék alap logikai felépítésének - hajófüggő. 4 hajóm volt eddig összesen, és egyesével mindegyiken végig ugyanolyan szerencsém volt, de a hajók között ez nagyon eltért. Skandin 2200 ládából volt, hogy nem kaptam lf-4-et. Eu2-n random 40 ládákat elnyitva szedtem fel 2-3-asával néha.

    De elviekben mindenkinek ugyanannyi esélye van.
     
    Lanselott kedveli ezt.
  2. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Nem tudok arról, hogy kapott volna új szerver gépet, de az biztos, hogy dolgoznak rajta.
    EU2-ről nem tudok semmit, de utána járok és ha kell, akkor szólunk feljebb :)

    Igen, úgy értettem, hogy a hajóknak különböző a szerencséje :) Ami kicsit furcsa, de én így vettem észre, bár ez saját vélemény, nem hivatalos :)
     
  3. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    http://www.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/downtime-global-europe-1.117791/

    Kaptak. Nem újat, hanem pluszba egyet.

    EU2 hihetetlen pocsék állapotban van, játszhatatlan, pont ilyen jó kapuzós napon.
     
    Lanselott és Kyrus kedveli ezt.
  4. pufajka

    pufajka Járnitanuló

    Az jó! Szinte minden LF4 et ad az össze láda lila esztelenül adja meg a drondiziket, amit ad mind megvan.
    A zöld LF4 napon szintén nagyon adja, de többször kell kulcsot szerezni.
    A Kapuk is inkább LF4 et adnak mind a 3 kapu.
    Nekiállsz egy csomó mindennek a végén előbb meglesz az LF4 mint a többi, a Herkules nekem is nehezen adja de dupla napon 2 db ot kapok és ha LF4 jön ami már nem is fog kelleni azt veszed észre hogy jól adja, de fel is kell nyomni 16-osra anélkül nem valami jó.
     
  5. Psycho

    Psycho Utánpótlás-írogató

    Hát akkor én tényleg nem szólhatok egy szót sem mert ezek szerint ellőttem a puskaporom azzal, hogy anno kb 700-800 ládából nyitottam vagy 20 lf4-et. Betudom ennek a dolgot, így viszont nem is erőltetem tovább a ládákat, inkább epsit rakok, hátha azzal nagyobb szerencsém lessz.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.1.17
    tg90000_2 kedveli ezt.
  6. istvan87

    istvan87 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, ki tudja, hogy az "Egy hideg nap a pokolban" küldetéssorozat mikor kezdődik?
     
  7. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Holnaptól lesz elérhető az event, így a küldetések is.
     
    istvan87 kedveli ezt.
  8. Smith-Program

    Smith-Program Fórum ismerője

    Az új instabil LF-4 nagyon vicces gondolat szerintem, hiszen a régi is elég instabil :
    20-25% szóráskép a tűzteljesítményben, kell ennél instabilabb ? :cool:
    (kérdés csak költői)
     
  9. Szomoru ez az Event... Nagyon szomoru.....:oops:

    At hisszem folosleges magyarazni....:(
     
    *nautiŁus* kedveli ezt.
  10. DM.EU2

    DM.EU2 Utánpótlás-írogató

    Nagyon szomoru ez gáz haljátok fullos vagyok de szerintem egyszer fogom meg csinálni: mért is? Mert annyi X1 em nincs, hogy neki foghassak na most az tény, hogy 151 +- 1 hullám van. Most ha ki számoljuk mennyi promexium kell vagy mi a bánatnak hivják. 160 darab hogy legyen egy darab instabil lf4 ed na most ha a hullámokat nézzük el engedhetettlen a moly formáció, de valakinek anélkül is megy.
    Nem elég hogy több mint 3 orát vesz igénybe vagy szerintem nem is kellene erről beszéljek. S még az a legjobb, hogy megint mennek a bugok és a progik.
     
  11. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Teljes mértékben egyetértek veled. Tegnap megcsináltam a kaput. Utána olvastam itt a fórumon egy hozzászólásban a proxium (jól írom?) számítást , mennyi kaput kell megcsinálni a különböző összeszerelésekhez ( LF4 stb). Hmmm Ez valóban azoknak nyalóka akinek rengeteg ideje van. De még szerencse hogy nem úgy működik mint egy tavalyi event alkalmából, ahol csak 24 óránként lehetett ismét végrehajtani. (nehogy előnyhöz jusson az kinek van ideje) A kapu egyébként jó még ha alig ad valamit akkor is.
     
  12. *nautiŁus*

    *nautiŁus* Utánpótlás-írogató

    3x csináltam meg az Event kaput!TÖBBET BIZTOS HOGY NEM CSINÁLOM MEG!!!!3 KAPU 14DB Proxium!!!Kilehet számolni a küldibe 200DB
    Mennyi az a kapu ami 200 Proxium ot fog adni.és egy kicsit ránézhetnének 1-2 hajóra ,érdekes módon mindig x4 et kapnak stb stb
     
  13. En egyet csinaltam meg. Tobbet nem fogok, talan ha lessz sok folosleges idom, megkockaztatok meg 1et. Pontosan nem szamoltam ossze mit kaptam a kapubol. De proxium 0, x4 vallami nagyon keves. Nagyreszt SAAR-t kaptam, aminek a neve is jol tukrozi az erteket. Az egyetlen pozitivum amit emliteni tudok velle kapcsolatban, csak az elso nagy UFO-nal kezdtem el lagolni, szerencsere sikerult eleg gyorsan relogolni. Ugy atlagban problema nelkul ment....
     
    *nautiŁus* kedveli ezt.
  14. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Drága moderátorok,ha még nincs,megkérnélek benenteket valami módon jelezzétek a központ felé,hogy annak elelnére,hogy állitólag kapott +1 szervertagot az EU-1 es,nagyon gáz:-( Megfogadtam,hogy nem megeyk be többé,de mégis megtettem,és kapuban iszonyat a lagg,pet leül ahol bekapcsoltam,de a hajónak is kell 10-15 mósodperc,mire "reagál" és így nem lehet érdemben játszani,ha túl távolra megyek,mire laggban beigazitom a megfelelő távolsághot,az NPC visszatölti a pajzsot....viszont a lagg miatt a hajó nem javit,szuper:-( Hagyjuk a köröket,hogy a gépem,kb egy hetes,épitett gép i7 procival,stb.....Ez úgy gondolom nagyobb probléma,mint az áremelés meg a többi......már csak azért is,mert ezen mi felhasnzálók,jóakarattal sem tudunk segiteni. HA másként nem megy,csináljanak laggmentességi boostert,azt tuti vennék sokan:p
     
  15. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Igen, tudnak róla. Sajnos azóta szenvednek fele a fejlesztők is, de reméljük minél hamarabb megtalálják a hiba forrását.
     
  16. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Nálam sem jobb a helyzet ,ráadásul én veszem hozzá a két boostert, így ebben a formában 14 proxiumért fizetek 445 Ft-ot.
    Na, már most, ha ez a tendencia, a legrosszabb esetet tételezem fel, akkor egy instabil LF4-hez kell:
    - 20 db booty-kulcshoz: 15 db
    - 500 GG-hez 20 db
    - 40000 RSB-hez 30 db
    Az instabil LF4-hez 120 db.
    ______________________________
    Ez összesen: 185 db.
    Na, ez 185/14 =14 kapu.

    Ha kell 35 db belőle (a PET-be nem számolom :)) :14*35= 490 kapu és már meg is van. Ha ehhez számolom a boostereket akkor ez kb. 125 db * 445 Ft = 55.625 Ft., és máris van 35 db instabil LF4-ed.

    Ugye, nem baj, ha nem véleményezem ezek után az áremelkedést, mivel:
    - Dupla GG-napon valahogy 10-20 %-kal több GG kell.
    - LF4 napon valahogy nem jönnek az LF4-ek.

    U.i.: Csak egy példa a tesztszerveren a múlt alkalommal többen szedtük a ládákat és több mint 1500 ládát szedtünk fel és senki nem talált LF4-et.
    Ezek után nem gond, ha az a feltételezés, hogy ezt paraméter szerűen állítgatják. Kicsit keményebben manipulálják...

    De ez nagyon pesszimista számítás...
     
    Lanselott kedveli ezt.
  17. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Köszönöm,viszont lenne egy másik kérdésem. Mivel a lag elég nagy,gondoltam van kinn az X-1 térképen pár kész kapum,megcsinálok pár hullámot,amik veszélytelenek,így is....és itt jön a kérdésem lényege. Változtattak valamit a DO bibliában leirtakhoz képest a kapukon,hullámok összetételén? Ugyanis van kinn egy kirakott Y-kapum is,és a leírás szerint ugye az első 3 kapuban ugyanazok a hullámok,csak itt az NPC-k ereje 3-szeres,vagyis még nem megkezdett kapunál 40 darab Stauner-nek kellett volna,hogy fogadjon. Vagy valamit rosszul irok? Mert ha nem,mondja már meg valaki,miért fogadott valami eszméletlen mennyiségű KRISTALIN,de annyi,hogy bármerre néztem piros a kismapp. Van még 2 életem ugye,és tudom ezt a lag elelnére sem irja jóvá suport,amig marad élet,csak szeretném tudni mire számitsak ha újra bemegyek......
     
  18. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Nem változtattak a hullámok. Biztos nem kezdted el máskor? :) Én is szoktam így járni :D
     
  19. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    A Betat kezdtem el,.meg is csináltam a protegitekig.....de ezt eddig nem bántottam,és ott nem is 80 db volt,meg azok 2 hullámban jönnek,nem egyszerre. Most rövid visszaszámolás után jött egyszerre tömérdek. Bárhova mentem a térképen,nem tudtam javitani,tömérdek volt.....És nem tudom van e köze bármihez,de ma délután vettem észre kinn térképeken is ott van a hajó felett az az ikon,ami az otthoni bázisnál van,a javitásra(hangár). Semmit nem tudok vele csinálni,értem azt rákattintani vagy hasonlók,mert nem aktiv,de követi a hajót:)
     
  20. Kyrus

    Kyrus Fórum hercege

    Próbáld meg a sütiket és a gyorsítótárat törölni. Talán helyre jön a hiba.
    A kapuról pedig nem tudok mit mondani, nem volt ilyen hiba, vagyis senki más nem jelentett hibát.