Beszélgetés: A megbízó bázisok változásai

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 15.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok Űrpilóták!

    Ebben a topikban beszélgethettek a megbízói bázisok változásaival kapcsolatban.

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:

    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.11.13
  2. -♣♦♣гуппи♣♦♣-

    -♣♦♣гуппи♣♦♣- Fórum-zöldfülű

    Jól néz ki csak néha van baj hogy oda álnak pl az eladó bázishoz és alig birok rákattintani hogy eladjak de amúgy jól néz ki :)
     
  3. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Szerintem tökéletes.
     
  4. Pixie-DO-HU1

    Pixie-DO-HU1 Fórumlakó

    Jobb mint régen sztem :D Jól néz ki ^^
     
  5. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Esztétikailag sokkalta jobb mint a régi, viszont a régi bázisnak jobban tetszett a "multifunkciós" működése. Egy helyen mindent meg lehetett csinálni, az újon meg menni kell keresgetni mi hol van, illetve már nem, természetesen már megszoktuk mi micsoda, és mit hol lehet csinálni rajta. Egyedül a "Csillagot" nem értem mért az van ott...
     
  6. CsillagvezérHUN1

    CsillagvezérHUN1 Utánpótlás-írogató

    nekem az a kis gondom van vele,hogy eltűntek a jobb felső sarokból a gyorsgombok, és oda kell furikázni a megfelelő helyre
     
  7. nagyon szép meg minden, de egyetértek benivel. a régi multifunkciós sokkal praktikusabb volt.
     
  8. Én annak jobban örültem mikor a honlapon lehetett a küldetést felvenni.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.