Beszélgetés Harc a befolyásért! eventről

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 17.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Ide írjátok meg a Harc a befolyásért! eventtel kapcsolatos kérdéseket, véleményeteket, problémákat.

    De kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak
     
  2. -Dr.IИSΛИE-

    -Dr.IИSΛИE- Utánpótlás-írogató

    Hello.

    Ha megveszem pl a Sovereign design-t az üzletben 150.000 u-ért annak a 7% kárbónusza az event után is megmarad? Remélem ide tartozik a kérdésem mert potyára nem dobok ki 150e urit o_O
     
  3. lost

    lost Fórum nagymestere

    Eközben hu1-en :D
    [​IMG]
     
  4. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Gratulálok mókus..... Nálunk ugyanez csak MMO 15v4-5-ben jön.... Van 26 milla pontjuk, nekünk 2,7 milla, VRU-nak meg 540k.... Ez az event is elvesztette az értelmét....
    Ez elég hülye kérdés. A focis diziknek csak focirobot event idején van hatása?...
     
    -Dr.IИSΛИE- kedveli ezt.
  5. lost

    lost Fórum nagymestere

    Mi már 44 milla pontnál tartunk, de messze van még a vége.
     
  6. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Hali Mókus! Én követlek állandóan szektroban nem vetted észre am? :D
    Most mi vezetünk (EIC),49.000.000-val..:D Az MMO 8 milla... A VRU 7 milla.. :p
     
  7. lost

    lost Fórum nagymestere


    citával voltál igaz?

    Más: ez egy igazán jó ötlet volt a do-tól. A megbízók összefogtak, rég nem volt ennyire aktív sector.
     
  8. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Nem,golival..:D Jaja.. Ez jó event.. Kár hogy csak 15 napos..:S
     
  9. -Dr.IИSΛИE-

    -Dr.IИSΛИE- Utánpótlás-írogató


    Ebből leszűrtem a választ.... kössz ! :)
     
  10. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

  11. lost

    lost Fórum nagymestere

  12. RózsaszínPitbull

    RózsaszínPitbull Utánpótlás-írogató

    "Mindhárom hajó ad 5% bónuszt az adott megbízónak, és 7%-os sebzést az ellenséges játékosokra. ( A bónuszok esemény után nem használhatóak.)"

    A 7%-os bónusz a sebzés is meg fog szűnni?
     
  13. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Hát köszönjük szépen. Ezt igazán beírhatták volna a design leírásba. Csereros, Lost, persze nektek nagyon jó az event mert olyan megbízónál vagytok ahol a többség van.
     
    -Dr.IИSΛИE- kedveli ezt.
  14. -Dr.IИSΛИE-

    -Dr.IИSΛИE- Utánpótlás-írogató

    Mindhárom hajó ad 5% bónuszt az adott megbízónak, és 7%-os sebzést az ellenséges játékosokra. ( A bónuszok esemény után nem használhatóak.)

    Lehet rosszul értelmezem de ha úgy lesz ahogy írva van,hogy a 'bónuszok megszűnnek' akkor ezt ki kellett volna írni az üzletbe is. Különben nem veszem meg. Kidobtam akkor 150e ? Egy Admin válaszát kérném,hogy megnyugodjak! :confused:
     
  15. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Két bónusz van. Szóval ha többes számban írják hogy esemény után nem használható, akkor tuti hogy az is megszűnik.... Megint csak BRÁVÓ bigpoint. Ássátok el magatokat.
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  16. lost

    lost Fórum nagymestere

    Ijj te meg 2k ft-ért megvetted a dizit. Amúgy hu1-en mmo van többségben , majd a vru, és összesítettben 3. az eic.
     
  17. RózsaszínPitbull

    RózsaszínPitbull Utánpótlás-írogató

    ha a 7%os dmg megmarad az még jó lenne, szerintem a bigpoint-nak így kéne csinálni mert nem vesz olyat senki. Annak milyen szívás, aki forintért vette.
     
  18. (Jocó81)

    (Jocó81) Járnitanuló

    Nyugodtan megnyugodhatsz, kidobtad. De legalább tüzijátékot nem vettünk.
     
    -Dr.IИSΛИE- kedveli ezt.
  19. 궫긷긃귡궳

    궫긷긃귡궳 Junior szaki

    Event dizi - 150 k uri kuka.2 pont jár egy darab npcért,de egy megnyert tdm v sector controllmenetért meg 50 000...ennek mi értelme van így?Ez az én véleményem az eventről.Most megyek és elkezdem csinálni a 400 überlonos próbát,2018 januárjára meglesz.
     
  20. ♥Grand♥

    ♥Grand♥ Kivételes tehetség

    Értelme akkor lenne az eventnek,ha nekem is lennének eventes próbáim amik kivitelezhetőek.
    Bezzeg a 400 über lin-400 über lon próba elfogadható,2 év és készen is van.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.