Beszélgetés Harc a befolyásért! eventről

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 17.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .steelmaker.

    .steelmaker. Járnitanuló

    Mikor lesz bent a megígért 30 db új próba?
     
  2. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Ha már Húsvét van, legalább berakhatták volna "tojás" dobozt. Mondjuk na mind1.:)
     
  3. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Szerintem holnap lesz tojás.
     
  4. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Sztem,el is felejthetjük a tojásokat.. Sztem nem lesz....
     
  5. Sandor05

    Sandor05 Fórum-zöldfülű

    Kegyetlen ............ ez a játék 2 perces laggok vannak.
    Egyszer nem lehetne normálisan megcsinálni.
     
  6. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Legalább húsvétra rakhattak volna be egy 6 órás kucurbiumos invit.
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  7. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    20.04.2014 - 14:48[​IMG]Sikeresen kiálltad a(z) "Különleges küldetés" küldetést!
    Hatalami küldi 1 ért nam kaptam semmit... o_Oo_O
     
  8. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    De megfogod.. Én se azzonal kaptam meg..
     
  9. KILLER(EU5)

    KILLER(EU5) Utánpótlás-írogató

    Azért mostmár igen megadhatnák.. Reggel óta nem kapom meg.
     
  10. .steelmaker.

    .steelmaker. Járnitanuló

    Én nem találom a küldiket sehol, valakinek van valakinek nincs!!!?
     
  11. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    Normál küldik végén van ha elmúltál lvl20.
     
  12. .steelmaker.

    .steelmaker. Járnitanuló

    21-es vagyok de ott nincs egy különleges küldetés sem, ami van az eddig is ott volt.....
     
  13. Đαεmon

    Đαεmon Fórum hercege

    400 über lon, 400 über lin, meg ilyeneket keress a végén. Ha nincs akkor meg szerintem várj türelemmel, elvileg dolgoznak rajta. (ki volt írva)
     
  14. .steelmaker.

    .steelmaker. Járnitanuló

    DO is mindig ezt kéri már megtanultam türelmesnek lenni,.
     
  15. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    A normál küldetéseknél keresd, minden nap egy megnyílik. Mint azt olvashattad az event leírásában, a küldetések nehézségük miatt megmaradnak, ezért nem az event küldetésnél található.
    Ismertető az alábbi linken:
    http://hu.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ismerteto-harc-a-befolyasert-event.50921/
     
  16. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    Értelmetlenül hosszú és unalmas küldik, esztelen pontozási rendszer (TDM eventér befolyási event pontot kapok), Hasztalan és drága desingok. A DO brigádja már megint összehozott egy akkora 0-át hogy épp ésszel képtelen vagyok felfogni. Mi a bánatnak vannak ilyen szerencsétlen küldik? Ráadásul LVL20 tól elérhetően? Pont miután betették az új barátmeghívós rendszert? Had menjen el a kedvük azoknak akiket meghívtunk? És mi áll az új tűzijáték leírásánál?
    FWX-COM
    Növeli a céged befolyását. Gyújtsd meg a különleges tűzijátékot és mutasd meg mindenkinek, ki az úr az űrben! Egy deka ponttal se növekedett se az egyéni se a cégem pontszáma. Ismét egy rosszul (direkt?) megfogalmazott tárgy leírás.
    A BP-nél a "határ" szót nem ismerik...
     
    Utoljára szerkesztett: 22.4.14
    -Dr.IИSΛИE- és Mikłós kedveli ezt.
  17. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Tiszta unalmas event, semmi értelme!Nekem a küldetésekhez semmi kedvem nincs.A tavalyi Spring Fight ennél sokkal jobb volt.(Bár minden évben Spring Fight volt Húsvétkor, most nem értem minek ez.) Különleges bónuszdoboz sincs, még Húsvétra sem rakták be a tojásokat. Van 2-3 havonta event és most ilyennel rukkoltak elő, komolyan mondom már..Mi jöhet még ezután?
     
    -Dr.IИSΛИE- kedveli ezt.
  18. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Igen, itt semmi event nincs, több játékot tettek be, a 0-19 szintűeknek pár eventküldit, a nagyoknak pár teljesíthetetlen új küldit semmi jutalomért, meg bedobtak 1 dizit.

    Hol itt az event?
     
    KłŁŁER, -Dr.IИSΛИE- és Mikłós kedveli ezt.
  19. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Bosszankodom miket írtok a küldik-kel kapcsolatban. Nekem ugyanis nem hogy az event de a normál küldi sincs. Üres ill. elérhetetlen. A gamma kapu úgy laggol hogy a saimonok kilőnek.
     
  20. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Azt meg hogy? írj a supportra, megoldják.. meg törölj a sütiket előzményeket..
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.