Beszélgetés Harc a befolyásért! eventről

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 17.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. E.Patrik

    E.Patrik Haladó

    Azt kérdezed hogy laggolhat eme játék? Ezt most komolyan kérded? XD
     
  2. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok, aki még esetleg nem találta meg a küldetéseket, és 20-as szinten, vagy afelett van, azoknak itt egy kép. Normál küldetéseknél az első, ami elérhető volt:
    4.játékos,start! Lefelé görgetve folytatódnak a küldetések, lesz olyan, ami még nem elérhető.


    [​IMG]
     
  3. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Morphi na ezaz ami nagyon felháborító.

    Ennyiért csak 15000 Uridium?
    Az Én helyemben adtam volna neki 150.000-ret is.
     
    Akita78™ kedveli ezt.
  4. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Szia,

    kiszámoltad már mit kapsz összességében ha megcsinálod a küldit?

    400*128=51.200
    400*1024=409.600 de itt kapd meg a negyedért mert csopiban lövitek....az is 102.400

    plusz a nyeremény, 51.200+102.400+15.000= 168.600 és ehhez akarsz még 150.000 uri nyereményt?:)
     
    KłŁŁER és Đαεmon kedveli ezt.
  5. szabofilip

    szabofilip Fórumelemző

    Jó, igaz de mennyi idő? :D
    Jah amúgy ezek örökre maradnak?
     
  6. Artemis

    Artemis Kivételes tehetség

    Sok idő, tény...én az ilyen küldiket a végére hagyom, ezzel meg is válaszoltam, hogy igen maradnak.

    Mellesleg érdekes dolog, hogy ez szemet szúr, de az nem hogy van egy olyan küldi ahol 5-5 percet kell állni ellen x-1 és x-8 térképen,és el kell menni egy megadott pontra, 15k urit az, az nem sok ennyiért?:)
     
  7. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Az ajándék. Igen. De nem uberlonozok, nem ubersibizek és nem uberkiumozok (sem boss) minden nap, és kifejezetten egy ilyen semmi jutalomért nem is fogok elkezdeni. A golis-vengás vadászküldi taán meglesz (poénból elfogadtam, hátha egyszer jól jön, lkezdtem dobozolni, másnap már 77/500 golinál tartottam :D )
    Aegis, spear, cita nincs annyi, egyet is 3 napomba telt amíg találtam (citadelt).
     
  8. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    tudok rá egy megoldást, ne csináld meg :) Gondolod, hogy egy komplett küldirendszert a te igényeidhez fognak alakítani?:) Van még rajtad kívül több ezer játékos.

    Kapunk valami újat, de az soha nem jó...eskü nem értem....milyen küldiket akartok?

    Feladat: lőjj 1 streut x-2n
    Jutalom: 150.000 uri/75.000.000 tp/150.000 becs/75.000.000 kredit

    Ez ugye jó lenne?:) Valamiért küzdeni kell és máris megy a hiszti...
     
    Đαεmon kedveli ezt.
  9. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Ez nehéz...
    Lőj legalább egyszere bele,egy streut-ba.
    Jutalom: 300.000 uri,1.000.000.000 TP,3.750.000 becs,1.000.000.000.000 kredit
    Még lehet valakinek,ez se lenne elég..:D
     
    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ kedveli ezt.
  10. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    :) Persze, hogy nem. De a régi küldik sokkkal jobban adtak, csak azt "sírom" vissza.
    Magadra gondolj.. ja, bocs, kivételesen sikerült.
     
  11. .deder.

    .deder. Kivételes tehetség

    Félre értetted! Ő arra arra akart utalni hogy olyan küldi ez ami alig teljesíthető. Ilyen például az über lordakia küldi! Nekem 3 hónapomba tellett mire a 25 db-t kilőttem. akkor a sibelonok devok özönlöttek. Most über - boss sibi küldit csinálom 2. hete napi 2-3 órát játszom a 4-5-n 250 db-ból csak 7-9 van! Szerinted 750 db sibelont a 1-4-n mennyi ídőbe tellik lelőni? Ha a pont értéket nézem az 1-4-n minden npc-t lelővök ami jön és meglövöm a 750 db sibit addigra 1 rendfokozatot vissza esek ! a 4-5-n annyit ér a sibi mint az 1-6-n a cub, sőt többet ! Csekély jutalomért nem érdemes küzdeni inkább nem küldizik az ember bár a küldik után járó 100 rangpont se kutya , de nem helyettesíti az elvesztegetett időt!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.