Beszélgetés: Karneváli event (2014.02.24-03.02)

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Nitronyussz, témanyitás ideje: 23.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ide írhatjátok a Karneváli eventtel kapcsolatos észrevételeiteket, problémátokat és a kérdéseiteket is!

    DE: Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a postotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e, amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak,...
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....

    Figyelem: az off hozzászólásokat szó nélkül töröljük és büntetést is vonhat maga után.
     
  2. Csereros

    Csereros Fórumfelvigyázó

    Nekem nem tetszik. Az hittem,lesz event küldik,kitüntetések.. De semmi.. 0... :(

    Remélem,hogy a bónuszdobozok jól fognak adni...
    Szerk.: Legalább jól adnak.::D
     
    Utoljára szerkesztett: 24.2.14
  3. VINCENTLORD

    VINCENTLORD Haladó

    Én a event küldiket vártam de dobozok jól jönnek adnak sok piros rakétátt
    majd a robotra vagyok kiváncsi hogy mit tud
     
  4. mien piros rakétáról beszéltek? UBR-100-ról?, mert azt még egy darabot nem kaptam.
     
  5. Nem is fogsz :D
     
  6. bacso94

    bacso94 Utánpótlás-írogató

    hát szerintem elég gyéren ad a doboz főlleg sar 02 -est azt meg alig ad nekem csak r310 at :( meg kevés doboz is van
     
  7. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    PvP-n elég kevés a "Karneváli" doboz szerintem...
    Ha több lenne jól adna, ahogy megfigyelgettem 10-15 dobozból azért ad valami jót mindig. Csak sajna a PvP-n ritka a 10-20 doboz zsinórban...
    De a X5 és az X8 tuti, ajánlom mindenkinek...
     
  8. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Engem csak a hibák zavarnak... Amióta bent van azóta késik a kijelölés és a lövés, és nem csak nekem. Egyébként semmi egyébb.
     
  9. ez a robot kegyetlenül nem éri meg. 96 uri azért hogy 20 mp-ként kapod a 129k-kat...
     
  10. UlTiMaTe•FiGhTeR

    UlTiMaTe•FiGhTeR Fórum-zöldfülű

    Még az EMP is késik...
     
  11. bacso94

    bacso94 Utánpótlás-írogató

    szeritnem eléh jó ez az npc 1-4 en meg 1-3 on elég jól ad 180-200 uri 500k kredit leoval + halszálka formáció hamar megvan meg a petbe sem árt ellenfélbemérő igy elég gyorsan ki lehet szedni :p
     
  12. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Ez is olyan dolog a játékba amit mindenki máshogy él meg...
    :D:D Neked alsót tökély... Más kergeti az ellent, fél lövés élete van az ellenségnek és beléd lő az a nyavaja aztán szépen megfordít xD

    Aránylag amúgy könnyen leesnek, de adhatnának egy picit jobban is...
     
  13. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Én pvp-n dobozolok egész nap, összességében agész jól ad, én lőszert már nem kapok, csak sar, eco rakcsit, kreditet, xenomitot, javításit, urit (alig), meg gg-t. Mivel ez csak + doboz, nekem teljesen jó, akármennyi is van pvp-n, az uri meg a gg nagyrészt úgysem ebből jön.

    robotot még nem láttam (mondjuk pvp-n és saját x-1-emen kívül nem is voltam még sehol :D ), arról nincs véleményem :D

    Viszont nagyon jó ez a sok event naponta, sok a spaceball, dől a lé :D
     
  14. 궫긷긃귡궳

    궫긷긃귡궳 Junior szaki

    A dobozoláshoz kapcsolódóan lenne pár kérdésem:Duplázóval szeded,esetleg pet protokollokat is használsz,esetleg dobozoló PS-t?Egy óra alatt jóesetben mennyi uri és EE jön?Már nincs olyan,hogy X idő után kevesebbet adnak a dobozok?

    Az eventről röviden:Dobozokat nem szedem,mert 10ből 8 "üres",a robot nagyon idegesítő,ha vadászok és tegyük fel 4-5 ellen elől futok,ami ritka,érdekes módon mindig előttem terem a robot és visszaküld az ellenekheza villámjával,néha akkor is,amikor maga a robot sem látszódik,de a villámot azért kilövi...Ha már ennyi képessége van adhatna több jutalmat,régena santa adott ennyit,de annak nem voltak ilyen idegesítő képességei.Event küldetéseket és kitűntetéseket nagyon hiányolom,viszont laggból megárt ez a mennyiség.A sok event nagyon jó,csak ne laggolna jobban a játék,mint máskor.Röviden és tömören ennyi a véleményem az eventről.
     
  15. tg90000_2

    tg90000_2 Fórumőrült

    Pet, 4db 2-es protokoll, PS, duplázó. Így 12-16k uri, 60-90gg. Változó, de nem csökken. Ha egy mappon nem ad jól, el kell ugrani másikra, ott egy darabig jól fog, aztán a harmadikra, és így körbe (pvp).

    Nem értem, ha egy normál doboz 2gg-t ad pvp-n, duplázóval 3-at, PS-el már 4-et, akkor egy karneváli doboz miért nem ugyanígy ad? Mert ha nem lenne érvényes a pvp +50%, akkor meg nem 3-4-et kellene adnia, hanem 2-3-at. Ha érvényes, akkor meg stabil 4-et (a két szám: első én, második a pet)
     
  16. Ŗocco

    Ŗocco Guest

    Sziasztok,

    Mivel a Karneváli Event véget ért, ezért a Témát zárom.

    További kellemes fórumozást!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.