Beszélgetés: Téli bevetések

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 3.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok Űrpilóták!

    Ide írjátok meg a Téli bevetésekkel kapcsolatos kérdéseket, véleményeteket, problémákat.

    De kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
    • Mit is írtam
    • Érthető -e amit írtam
    • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
    • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak
     
  2. «†ŽΦĻł†»™

    «†ŽΦĻł†»™ Utánpótlás-írogató

    hali
    a heti téli küldetéseket meddig lehet elfogadni? és erre ugye nincs megszabva idő hogy 1 nap után elveszik?
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Minden nap kapsz 2 féle küldetést, amire van valós időben számolva 24 órád, hogy elfogadd és megcsináld. Ha éjfélig nem fejezed be, akkor sajnos másnap nincs mód befejezni. Ráadásul később nem fogod látni, így elfogadni sem tudod. Tehát 1 nap után elveszik.
     
  4. «†ŽΦĻł†»™

    «†ŽΦĻł†»™ Utánpótlás-írogató

    de ennél a próbánál nincs visszaszámlálás ( 24 órától visszafele) ezért kérdeztem. ha ma este elfogadom akkor holnap nem bírom megcsinálni reggel?
     
  5. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Elméletileg be lehet fejezni, de nincs információm erről, sajnálom. Ajánlom, hogy még ma próbáld megcsinálni, biztos, ami biztos alapon.
     
  6. «†ŽΦĻł†»™

    «†ŽΦĻł†»™ Utánpótlás-írogató

    rendeben, köszi :)
     
  7. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Mivel nincs ott idő, ami visszaszámoljon, így elméletileg másnap is el tudnád végezni. DE neked is javaslom, hogy még ma csináld meg, mert ez koránt sem valószínű, mivel sajnos még nem kaptunk információt arról, hogy a különleges küldetések pontosan hogyan működnek.
     
  8. Mikłós

    Mikłós Fórum ismerője

    Hát ma elég volt megcsinálni a könnyűt is elég érdekes napom volt , tehát már kivagyok :D. Hátha meglesz holnap.
     
  9. Miért van az, hogy egyre nehezebbek a küldetések? (Most nem a különleges küldire gondolok, hanem az átlagosra). Nekem is már 1-2 órát vesz igénybe a kettő, pedig nekem full lf-3, 7 iriszes aeg-em van.
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Ezekkel a küldikkel részben felkészítenek az egyes különleges próbákra és a végső próbára. Ráadásul a csapat játékot is erősíti/erősítheti.
     
  11. Heavens_Thunder

    Heavens_Thunder Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nekem pár kis kérdésem lenne. Az egyik, hogy volt már olyan, hogy több küldetést tudok felvenni. Elvileg eredetileg úgy tudom, hogy összesen 3 egyidejű küldetésem lehet, most pedig csak kettőt enged. Legalábbis nekem. A másik dolog, hogy azt hittem felveszi a rangsorpontok számolásához (vagyis hány darab küldetést teljesítek összesen és részemről ez lett volna a cél, már nagyon szeretnék százados lenni:)) de úgy látom ez nem történik meg, minden nap megcsinálok 2 event és a napi küldetéseket, de semmit nem ad hozzá. És még egy dolog, arról volt szó, hogy vannak heti és a végén is egy különleges küldetés. Mi vasárnapi küldinek hívtuk egymás között a cseten, de úgy néz ki senki nem kapott, pedig már lement egy hét. Na ezeket a dolgokat nem értem és csak azért bátorkodtam tollat ragadni, mert igazán szeretném tisztán látni a helyzetet, mert nem világos. Tudtok ebben nekem segíteni?
    Köszönettel!
    Heavens_Thunder főhadnagy
     
  12. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Egyszerre 7 küldetésed lehet aktív: 5 sima küldetés/verseny, 1 napi küldetés és 1 event küldetés.

    Az event küldetésből egyszerre csak egyet fogadhatsz el.

    Minden elvégzett próbát beleszámít a rendszer a rangsorpontokba. De leginkább a rangsorpont a becsületedtől függ, arra gyúrj és hamar százados lehetsz.

    Ha minden nap megcsináltad az event küldetést, akkor a következő hét hétfőjén kapsz 1 különleges küldetést (A tavalyi winter eventen ez a különleges küldetés vasárnap volt, idén hétfőn van). Összesen 4 ilyen küldetés van, amelyből 3-at el kell végezni,hogy megkaphasd a 31-ei végső küldetést.
     
  13. Heavens_Thunder

    Heavens_Thunder Utánpótlás-írogató

    Szia_Morphi_ ! :)
    Köszönöm szépen a választ, világosabb lett a dolog, ja meg a tippet is köszi miszerint a becspontokra kell nyomulni :), egyben sajnálattal veszem tudomásul, hogy a hétfői különleges próba elkerülte a figyelmem. Egyben viszont hidd el kérlek, hogy amikor elkezdtem az event-ezést, volt 171 kész próbám, és most is csak annyi van.o_O
     
  14. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    Sziasztok,

    nem akarok türelmetlennek tűnni,de mikorra várható a hírlevél? Mert már egy jó ideje kint a közlemény,hírlevél meg még sehol :(
     
  15. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Erről nincs információnk. Még a mai nap fogják küldeni.
     
  16. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok, az email kiküldésre került.
     
    °°°N€RO°°° kedveli ezt.
  17. MΣGΛIЯΛ♥Я♥™

    MΣGΛIЯΛ♥Я♥™ Járnitanuló

    Meg is kaptam, hát picit csalódott vagyok, nem egy Hades kapura számítottam...mióta játszom szülinapi kapu volt, most már ez is kimarad :(
     
  18. 궫긷긃귡궳

    궫긷긃귡궳 Junior szaki

    Nem jött meg az én mailomra semmilyen levél,pedig nincsenek letiltva a hírlevelek...multkor meg ok nélkül kizártak,a kárpótlásba benne volt 500 ee,azt sem adták meg.
     
  19. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Enyémre se...
     
  20. Cassy

    Cassy Utánpótlás-írogató

    Hogy ha korábban valakit bothasználaton kaptak akkor nem is fog kapni.
    Utána is néztem és vannak páran itt is. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.