Beszélgetés: Téli bevetések

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 3.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Akkor most csináljak új fiókot mert OK NÉLKÜL KITETTEK? (egyike vagyok azoknak)
     
  2. engem viszont még sohase róvtak meg bot miatt és hades még sehol. kezdek türelmetlen lenni :(
     
  3. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    ideje a 0-ról kezdeni... ÚJRA..
     
  4. Cassy

    Cassy Utánpótlás-írogató

    Akkor sem biztos hogy kapsz, én sem kaptam.
     
  5. ki volt kapcsolva a hírlevél. még meg fogom kapni?
     
  6. Cassy

    Cassy Utánpótlás-írogató

    Szerintem már nem.
     
  7. Ez így ****** nagy kitolás viszont. Eleve az volt írva, hogy ,,hírlevélből értesülhettek az ajándékokról." Attól, hogy nem értesülök róla attól még megkaphatnám.
     
  8. Cassy

    Cassy Utánpótlás-írogató

    Abból kapod meg a kódot azért nem kaphatod meg külön.
     
  9. Zolii

    Zolii Fórum-zöldfülű

    eddig mindig volt szülinapi kapu mióta játszok , idén nem is lesz? :(
     
  10. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Idén hades kapu van helyette.
     
  11. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    De miért, ha azok között vagyok akik nem botoltak, csak a drága rendszer romlott el? SOHA többé nem lesz hírlevél?
    Nincs igazság.....
     
  12. .poszeidon.

    .poszeidon. Járnitanuló

    van egy kód a levélben, de hogy kapom meg a hádész kaput?
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Az Uridium menünél menj az Utalványokra és oda másold/írd be a kódot, majd add meg a captcha kódot, végül nyomj rá a Bevált gombra.
     
  14. «†ŽΦĻł†»™

    «†ŽΦĻł†»™ Utánpótlás-írogató

    hali
    nem voltam bannolva még se tévesen se okkal sehogy se és az egyik hajómban megkaptam az utalvány kódot a másikba meg nem. a Másik hajómba ahol nem volt bekapcsolva az hogy megkapjam a hírleveleket bekapcsoltam 3/4 8 fele (este) megfogom kapni a hades kaput, vagy ne is számítsak most már rá?
     
  15. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Én nem találtam a Szabályzatban ilyen részt, hogy a bothasználók a büntetés után hasraütésszerűen vagy kapnak valamit vagy nem (persze az előfizetésük és egyéb pénzük jó ilyenkor, nem).
    Akkor miért kérik, hogy légy prémium pilóta... stb. A pénzük jó... a büntetésük után ( amit ugye megkaptak) hirtelen újabb büntetések jónnek hasraütés szerűen?
    Hogy is hívják ezt?

    Szeretném elkérni az erre vonatkozó szabályzatot, hol találom?

    Jó lenne egy leírás, hogy miből vannak (lesznek) még kizárva. Hol lehet ezt elolvasni?
    (és hogy ne felejdjük a botról már bebizonyosodott, hogy nem 100%)
     
    KłŁŁER kedveli ezt.
  16. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Én is kíváncsi lennék, a support lekoptatott hogy "Mindenki megkapta" ... Aztán még le is szidtak hogy , ne válaszoljak... -.-
     
  17. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok, aki nem kapott Hades kaput tegnap, annak ajánlom a figyelmébe:
    Vizsgálják az okát, hogy miért nem érkezett meg a hírlevél, és pótolják.
    Tehát, akinek meg kellett volna kapnia, az nézzen emailt gyakrabban, mert utólag megkapja.
    Kérnék mindenkit ellenőrizze azért, hogy a hírlevél kérése be van-e állítva.
     
  18. «†ŽΦĻł†»™

    «†ŽΦĻł†»™ Utánpótlás-írogató

    a Support nekem azt válaszolta hogy nem tudnak küldeni utólag hírlevelet. (nagyon halkan megjegyzem hogy a support semmit se tud) Akkor lesz hades kapu vagy nem mert azt a support és te ellenkező dolgot írt. nekem annyi volt az ok hogy ki volt kapcsolva a hírlevelek kapása e-mailben, de még az nap este bekapcsoltam hogy kapjak és semmilyen levél nem jött...
     
  19. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Amit a support írt, az nem mai infó.
    Ne szidd őket, kérlek, nem tudhatunk egyből mindent. jelezve lett a sok panasz, amit írtam ez teljesen friss hír.
     
  20. «†ŽΦĻł†»™

    «†ŽΦĻł†»™ Utánpótlás-írogató

    köszönöm a választ :) (ok bocsi)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.