Beszélgetés: Téli bevetések

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 3.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Rendben csak Cassy azt írta hogy akiket multkor véletlenül kitettek 72 órára azok nem fognak kapni, remélem ez nem így van :(
     
  2. Ez így nagyon nem fair. Az aki hétfőn kezdte el a játékot és még a kezdők küldetése sincs neki befejezve az megkapja, ha be van kapcsolva a hírlevél én meg nem mert ki van kapcsolva a hírlevél mert nem akarom, hogy napi 2 levéllel bombázzanak. Jó kis rendszer mondhatom.
     
  3. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Nekem be van kapcsolva a hírlevél fogadása és megnyugtatlak, nem kapok napi 2 levelet tőlük. Csakis a havi kódot tartalmazó levelet szoktam megkapni. Így bátran feliratkozhatsz rá.
     
  4. LoneWolf

    LoneWolf Haladó

    Valamit valamiért.

    Egyébként valóban nem gyakran jönnek a hírlevelek és nagy részük valóban tartalmaz valami kódot vagy effélét is.
     
  5. Dexter2181

    Dexter2181 Fórum-zöldfülű

    Nem szeretnék off-olni, de hol lehet a hírlevélre feliratkozni? Köszi
     
  6. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    A beállításoknál.Fent a kilépés gomb tudod hol van amellett van a kérdőjel(segítség),amellett meg egy fogaskerék amire kattints rá és ott lesz h hírlevél.és úgy állítod be h ha igen-t mutat akkor kapod őket(ne arra kattints h igen,és úgy kapod).
    Remélem tudtam segíteni :).
     
    Dexter2181 kedveli ezt.
  7. Dexter2181

    Dexter2181 Fórum-zöldfülű

    Kössz szépen a gyors választ! Sikerült! :)
     
  8. -Vadász-

    -Vadász- Fórum mestere

    Nincs mit! :)
    További jó játékot,és maradjon bekapcsolva az a hírlevél :D.
     
    Dexter2181 kedveli ezt.
  9. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Kaphatnék választ a kérédemre!

    Vagy itt másképp működnek a dolgok.
    Úgy gondolom, hogy ha a KRESZ-ben vagy az igazságszolgáltatásban a DO gyakorlatát alkalmaznánk (amiről nincs szabályuk) akkor ha valakit megbüntetnek gyorshajtásért akkor utána bizonyos időnként küldenek neki csekket vagy nem kap fizetést a munkahelyén erre a tettére hivatkozva, addig ameddig a kedvük tartja.

    Hmmm... mindezt egy nem működő szűrőre hivatkozva.
    (ha kételkednél menj fel bármelyik szerveren a palamezőre)
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Szia!

    Írj a supportra! Ott fognak tudni válaszolni.
     
  11. Zolii

    Zolii Fórum-zöldfülű

    kb. mikor fogjuk megkapni?
     
  12. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Egyelőre semmi infóm nincs, de ha lesz közzéteszem.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.