Beszélgetés: új aukció

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: Ðiαмσиd, témanyitás ideje: 19.2.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Még mit nem akartok liciten??
    Komplett felhúzott hajót esetleg??
    Képpontot talán??
    xD Vagy Gamma kaput...??
     
  2. Sk1ZoFr3eN

    Sk1ZoFr3eN Fórum-zöldfülű

    Számomra az kicsit visszataszító, hogy látható, hogy az adott játékos mennyi kreditet tett az adott tárgyra... ezt leszámítva nem rossz.
     
    Űrlényvadász™ kedveli ezt.
  3. beni*59*

    beni*59* Törzsjátékos

    Majd meglátjuk mi lesz...
    Bár a földtől a plafonig ugrálhatunk akkor is így lesz! :D:D
    Megszoksz vagy megszöksz...:):p
     
  4. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere


    az nem látható hogy más mennyit tesz rá,hanem az amit te teszel a licitre
     
  5. Nézd meg mégegyszer. Teszt szerveren.
     
  6. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    De. Látni, hogy ki viszi és mennyivel. Ha jól emlékszem, akkor hátulról a 4. oszlopban látszódik, a te licit összeged előtt.
     
  7. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Én még bejutni sem tudok a főoldalra. Nemhogy letesztelni a licitet :D
     
  8. 궫긷긃귡궳

    궫긷긃귡궳 Junior szaki

    Jónak tűnik az új aukció.Még jó hogy nem vettem meg a az elit hajókra a veteran diziket :D Apropó,az eventes aukciós tárgyak alatt mit értenek?
     
  9. KłŁŁER

    KłŁŁER Fórum biztosa

    Amik MHH után elérhetőek.
    De amúgy ez beletartozik a többi eventbe? Pl Halloween idején lehet majd licitálni JOB-ra? Az jó lenne :)
     
  10. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Pontosat még nem tudunk.

    Türelem.
     
  11. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    azt kiirja hogy ki viszi,de az ö összegét nem.csak akkor ir ki összeget ha te tettél rá valamennyit és azt kiirja.azt hogy x-y tett rá menyni kredot azt eddig se mutatta ki soha
     
  12. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Nekem tetszik az aukció kidolgozottságára, hasonlít a valóságba zajló licitálásokra, és ez jó
     
  13. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    aukció1.PNG

    Az oszlopot elírtam. Hátulról a 3 oszlopban írja (Gebot), hogy pillanatnyilag mennyivel viszi az illető.
     
  14. ••Ðeath••

    ••Ðeath•• Fórum mestere

    ez tesztszeron van nem?mert eu2 seron vagyok és ilyen nincs.ráadásul nem is magyar
     
  15. magaura

    magaura Járnitanuló

    Nekem elég lenne 10 db lf4 16 on a petembe. :D

    A teszt szerver általában nem magyar majd ha végleges lesz megkapjuk a hunt is.

    Probáld meg üriteni a böngészö gyorsitotárát sütiket talán beenged akkor, vagy az operát probáld ki nincs annyi összeomlása néha a java esik össze más gondja nincs.
     
  16. Nitronyussz

    Nitronyussz Fórum admirálisa

    Igen, ez teszt szerveren van. Ebben a topikban a tesztszerveren lévő új aukciós rendszerről kérünk véleményt.
     
  17. Ðiαмσиd

    Ðiαмσиd Fórumelemző

    Sziasztok, a tesztszerver zárva.
    Minden olyan információt sikerült megszerezni, ami fontos, és szükséges volt.
    Köszönjük a visszajelzéseiteket, témát zárom.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.