Béta kliens

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: -papi78-[HNF], témanyitás ideje: 13.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -papi78-[HNF]

-papi78-[HNF] Fórum-zöldfülű

Üdv lehet korai kérdés de az utasítás szerint telepítettem a klienst de nem indul el! Valami infó? A gép ezt írja:
    Problémaesemény neve: APPCRASH
    Alkalmazásnév: DarkOrbit.exe
    Alkalmazásverzió: 0.0.0.0
    Alkalmazás időbélyegzője: 5edefbe4
    Hiba – modul neve: atio6axx.dll
    Hiba – modul verziója: 6.14.10.12615
    Hiba – modul időbélyegzője: 528833fc
    Kivételkód: c0000005
    Kivétel – eltolás: 0000000000d3a6c5
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.768.3
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    További információk 1: 9347
    További információk 2: 934707440dcfd02ab70458ab3738fb69
    További információk 3: 0622
    További információk 4: 062234ffd7aaaeb44b69462d53c41f9c

2. -papi78-[HNF]

Senkinek semmi ötlete?vagy több időt kell várni?

3. destinykris

destinykris Utánpótlás-írogató

S
    Találtam egy oldalt, igaz angol,de google forditóval is érthető a leirás: https://dllspedia.com/atio6axx-dll/.
    Talán valamelyik megoldás jó lesz.

-papi78-[HNF] kedveli ezt.
  4. -papi78-[HNF]

Köszi de így sem jó! mindegy Decemberig hátha javul.!

5. SPILLER2

SPILLER2 Kivételes tehetség

Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem! Másnak sem működik a Béta kliens játékoldalán a "gyorsvásárlás" funkció?
    Mert... én, sem rakétát, sem lőszert nem tudok ott venni!
    Az egy másik dolog, hogy ha az üzletben veszek lőszert, vagy rakétát, az árat levonja, de a muníciót nem írja jóvá!
    Eddig csak egy pár kredites rakétánál tettem erre kísérletet, ezért nem estem kétségbe, hogy ca. 20.000 kreditem ugrott, de félő, hogy másnál sem működne!
    Írtam a supportra az ügyben. Válasz az volt, hogy köszönik szépen, hogy tájékoztatom őket a hibáról, továbbitják a szerelőgárdának..!

Ennek kb. 2-3 hete már..!
    Remélem, ezt orvosolják és nem feledkeznek meg róla, mert addig kénytelen vagyok a böngészős verziót használni..!

Aztán meg... (ezt csak megjegyzésképpen írom) jó lenne ha az aplikációt úgy lehetne letölteni, hogy a vírusirtóknak ne tegyen keresztbe, mert az enyém (Defender SmartScren) nem engedte telepíteni, míg ki nem kapcsoltam!
    Az ok az volt, hogy az aplikáció származási helye ismeretlen!
    Ki kapcsoltam a figyelőt, telepítettem, utána vissza kapcsoltam a szűrőt! Így elfogadja, de akkor is megoldást igényel a dolog!
    Nem szeretem ilyesmivel átverni a gépemet, mert amúgy sem igazán bízok a BP alkalmazásaiban, így meg különösen bosszantó a számomra, hogy bizonytalan helyről származó dolgot telepítgetek a gépre..!

Sörnyit és Leeroy kedveli ezt.
  6. Leeroy

Leeroy S-Moderator Team Darkorbit

Szia.
    Másnál sem megy,ahogyan a full képernyő sem még. jövő hétre várható valami javítás.

SPILLER2 kedveli ezt.
  7. Virginia

Virginia Fórum-zöldfülű

Sziasztok !
    Nálam van egy kis gond a Béta kliensel, az első nap 9-szer visszadta az event küldit és megszereztem mind a tiz drón dizit.
    A szerelő mühely nem müködik, pontosaban üres. Nem tudok szerelni, fejleszeni.

8. Lanselott

Lanselott Fórumgróf

Ezt mások irták,mint problémát de álitólag javitották. Nekem a Béta-klienst kilövi a virusirtóm igy egyenlőre a régi rendszerben játszom,majd ha lesz használható verzió,akkor áttérek.....

Virginia kedveli ezt.

Az oldal megosztása