Black Light roham

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos témák', témanyitó: Leeroy, témanyitás ideje: 11.7.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leeroy

    Leeroy Fórumgróf

    Itt vitathatjátok meg a Black Light rohammal kapcsolatos visszajelzéseiteket.
    DE! Kérlek Benneteket, hogy ügyeljetek arra, hogy hogyan és mit is írtok.
    • Mielőtt a hozzászólásotokat elkülditek, olvassátok át a leírtakat még egyszer:
      • Mit is írtam
      • Érthető -e amit írtam
      • Ugyanezt merném -e szemtől-szembe mondani egy barátomnak, családtagomnak, játékostársamnak
      • Amit leírtam megfelel -e a fórumszabályzatnak....
     
  2. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Nagyon jó, csak a rangsorba nem tudom hogy vegyük fel a versenyt azokkal akik nem tisztességesen játszanak.
     
  3. Röviden tömören!

    Alapjában nem lenne rossz az event, sőt eléggé tetszetős is lenne, a próbák egész barátságosak, DE ennek az eventnek is az a valós neve, hogy vedd fel a versenyt a 0-24-ben pörgő hajókkal!
    Csak annyit kérdeznék aki ezeket kitalálta, maga nóóórmális?
    Lövetnek éjjel nappal és akkor vedd fel a versenyt velük :)
    Esélytelen a top jutalmakat elhozni épp ésszel ezt felfogni nem tudom...
     
  4. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    A küldetésekből napi 1 et lehet kivinni. Az elsőt tegnap délután tudtam le, ma reggel nem látom a kövit, Szóval 24 óránként lehet csinálgatni a küldiket?
     
  5. Kitti

    Kitti Board Administrator Team Darkorbit

    Szia, Én is tegnap délután csináltam, de már most bent van a következő, szóval szerintem szeró resi után kerül be.
     
  6. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Remélem event végén, mielőtt bármit is bárkinek kisorsolnának, végig nézik az összes TOP klánt és játékost. Nehogy olyan ember kapja meg aki nem ön erőből érte el...
     
  7. Lanselott

    Lanselott Fórumgróf

    Háát ,nem tudom....szerintem ez az event is annak kedvez akik erős klánokban vannak.....Egyéni játékosként nos,szerintem befejeztem.....iszonyat mennyiségű erősebb lőszert kellene ellövöldözni ,amit a küldetések jutalmai nem adnak vissza..Akinek ez tetszik,hajrá....
     
    _=[AKKÁD]=_[HK] kedveli ezt.
  8. szati94

    szati94 Kivételes tehetség

    Az a durva, hogy a top klán aki perpillanat uralja a szervert át írta a nevét erre:
    A(z) BLACKLIGHT IS ЯΞKT klán megsemmisítette a(z) ☆ ᴬᴮᴿᴬᴷᴬᴰᴬᴮᴿᴬ ☆ klán Cetus harci bázisát a(z) 1-5 MMO térképen!
    Ez azért elég sokat mondó és sokan leszűrjük a lényeget...
    Ezért írtam korábban hogy event végén, mielött a sorsolás eredményeit jóváírják, világítsanak át minden játékost.
     
    Lanselott és Sörnyit kedveli ezt.
  9. csemi

    csemi Utánpótlás-írogató

    sziasztok SR-5 rakéta ha én használom engem lassít le ?
     
  10. Vito

    Vito Haladó

    Ha Te indítod el a rakétát akkor az nem fog rád hatni.
     
    Kitti, Grincs és Kelly kedveli ezt.
  11. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Üdv! Csak 17. szintnél lehet event küldit csinálni? 14 vagyok,akkor diszkriminálva vagyok? Remek!
     
  12. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Szia, a BL térképre csak 17-es szinttől lehet bejutni, és mivel ott vannak küldetések, ezért adja magát, hogy a küldetéseket is csak onnantól lehet teljesíteni. Egyébként én 21-esként is nagyon meg tudok szenvedni vele, lehet be se fejezem :D
     
    Lanselott kedveli ezt.
  13. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    A küldik tartalmát nem láttam,azért kérdeztem :) Másrészt az x-8 térképen is van olyan npc ami ad pontit,ezért gondoltam ott is lehet csinálni :/ Maradt minden a régi,most is nagyoknak áll a világ ....... Ezért sem játszom inkább,már bánom hogy ennyi idö után vissza néztem.......
     
  14. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Lehet, hogy már nem nagyon számítanak új játékosokra, és inkább a meglévőeket szeretnék legalább megtartani, ezért vannak inkább nagyobb küldik, nem tudom. De mindenesetre nem igazán tudják eltalálni az eventeket/küldetéseket úgy, hogy mindenkinek jó legyen. Egy ilyen típusú játéknál egyébként se annyira egyszerű ez.
     
  15. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Dehogynem! Régen is voltak eventek,mindenkinek kedveztek a küldik.... Volt hogy volt nehéz és könnyü,de volt hogy szintenként adták meg a küldetések nehézségét. Másrészt,ha már x8 térképen is vannak olyan lények amik pontot adnak,akár küldetés is lehetne rájuk,kb ennyire egyszerü lenne megoldani :)
     
  16. Moldvix

    Moldvix Haladó

    Igen, emlékszek erre a könnyű/nehéz küldetéses dologra, de annál is ugyan úgy hátrányban érezheti magát a kisebbik fél, hiszen ő nem fér hozzá a nehéz és jobban fizető küldetésekhez, míg a nagyok meg tudják csinálni a kisebbeket is. Legalábbis én így emlékszek, hogy mindkettőt meg lehetett csinálni, bár nem biztos, nem igazán emlékszek már pontosan mi hogy volt.

    És sajnos nem minden eventet lehet megcsinálni, de valahogy el is veszítette nálam a jelentőségét. Nagyon régen még megbecsültem az eventeket, mert ritkák voltak és jó volt csinálgatni őket, most meg minden hónapban van kb valami és már nem érzem azt, hogy ezt meg kell csinálnom, már nem érzem különlegesnek őket. De visszakanyarodva, azért én is maradtam ki belőlük bőven, főleg a pvp-s küldetések nem voltak nekem valók még régen, vagy az ellenséges térképeken való npc-zés. De most ez ilyen sajnos, mindenkinek nem lehet megfelelni. Az x-8 térképeken pedig csak egyetlen BL-es ellenfél típus van, arra nem lehet ráépíteni egy egész küldetéssorozatot, maximum kiegészíteni "hagyományos" npc-kel, de az meg már nem lenne Blacklight esemény.
     
  17. csemi

    csemi Utánpótlás-írogató

    Szia köszi a választ de ha npc-re használom akkor igen is én lassulok be.
     
  18. Anita30..

    Anita30.. Fórum biztosa

    Valo igaz,mára már nagyon tulbonyolitották a játékot a sok,felesleges nyavajával...ilyen-olyan nyersik,idétlen fegyverek,stb.....esélytelen az ujaknak behozni a régebbi játékosokat,ezáltal élvezhetettlen is a játék,mert már akkora szakadékok vannak karakterek közt.Anno 8 irisszel már csatázhattál nagyobbak ellen is,most 1 nagy lazán kicsinál 6-7 db. 8 iriszest. Nevetséges lett az egész! No de mindegy is,jo játékot :)
     
    Sörnyit kedveli ezt.
  19. Kelly

    Kelly Fórumszaki

    Azért anno azt a 8 Irist iszonyat nehéz volt megszerezni, nem úgy mint most.

    17-es szintet egyébként nem nehéz elérni, főleg ha az embernek megvan hozzá a megfelelő felszerelése mint neked is.
    Persze a TP-t nem adták a felszerelés mellé és így bizony a további haladásért tenni kell!
     
    Grincs kedveli ezt.
  20. Sörnyit

    Sörnyit Haladó

    Bonyolult is de a legnagyobb probléma hogy esély sincs a programot használókkal szemben akár PvE akár PvP-ről legyen szó. Lehet villogni az 500.000-ik variációjú uberkafa lőszerrel és fegyverrel nyereményként a küldikért ha már a csalók befoglalnak minden mapot . Ha meg prémire lenne szükségem akkor megvenném de ez meg sem fordult a fejemben /és még sokan másoknak sem/.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.