Booster kérdés

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: kev560boys, témanyitás ideje: 22.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kev560boys

    kev560boys Utánpótlás-írogató

    Azt vettem észre hogy valamelyik booster (pl nyersanyag booster) annak csak akkor megy az ideje ha játékban vagyok, de (pl HP booster) annak meg akkor is megy az ideje ha nem vagyok játékban. Ez miért van??
     
  2. Szabyka88

    Szabyka88 Fórumlakó


    Szia!

    Elméletileg a sima 10 órás boosterek csak játékban eltöltött időt számolnak.
    Az olyan booster ami akkor is megy amikor nem vagy játékban, csak az 50%-os TP és 50% Becs booster. azok vannak ugy hogy 5000 Uridium vásárlása esetén kapsz 24 órát.

    Szép napot!
     
  3. RoadToGeneral™

    RoadToGeneral™ Utánpótlás-írogató

    Szia.
    3 db Booster van ami akkor is fogy, ha nem vagy játékban.
    1. 50% Becsület amit akkor kapsz meg, ha rendelsz 5.000 uridiumot.
    2. 50 Tapasztalat, szintén akkor kapsz meg, ha rendelsz 5.000 uridiumot.
    3. Dobozduplázó. Ezt a Prémium és előfizetés fülnél tudod megvenni 359 Ft-ér. 1 hétig tart.
    Remélem tudtam neked segíteni.
    További jó játékot. :)
     
  4. Na meg a napi bejelentkezésért kapott 6 órás bármilyen booster, meg a valószínűség és haszon booster, ami az extrák közt található (ha jól emlékszem), meg a különleges valószínűség booster, ami a boosterek között van.