Visszajelzés Bot használók és csalók

Kategória: 'Beszélgetés a játékról / visszajelzés', témanyitó: HU-Taurus, témanyitás ideje: 2.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Aham ... pont úgy néz ki tényleg ... :D Nem gáz ha "ratyi" vagy, csak legalább, akkor csendben a sarokban tudod ... ku... ahogy szokták mondani . Tényleg csalsz... , videó is van róla és itt sírsz ? Ennek a játéknak tényleg befellegzett, ha ez tényleg így HELYES. :D
     
  2. дụѕтяιдղ■ғιğђтєя

    дụѕтяιдղ■ғιğђтєя Utánpótlás-írogató

    de mi a csalás? pushingol a hajó?:D vagy várom a cubit ?xddddd
     
  3. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    44 órával ezelőtt

    Lejátszott időÓrák
    Teljes7,384
    Az elmúlt 24 óra22
    Utolsó 7 nap120
    Az elmúlt 30 nap579


    Most
    [​IMG]

    44 óra alatt napi 3 órát nem voltál játékban...

    Mindenki döntse el!

    Ezalatt 1-2-ön megállás nélkül dobozol a hajód! Gratulálok, én ilyen gyorsan nem tudom felvenni az ünnepi dobozokat! Pár óra alvással, megállás nélkül... (bocsi, hogy kiszedtem álcából a hajód és megmutattam mennyire gátlástalan vagy, az utolsó pillanatig hazudsz mindenkinek, még akkor is, amikor nyilvánvaló minden)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.12.23
  4. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Biztos ő se szeret aludni mint itt sokan :D Ez nem bűn mint tudjuk. Senkit sem tiltottak még ezért ez a baj. :(
     
  5. дụѕтяιдղ■ғιğђтєя

    дụѕтяιдղ■ғιğђтєя Utánpótlás-írogató

    irigy vagy hogy sok a szabad időm? látod ha nem itt sirnátok hogy sok a botos akkor haladnátok is valamire nem ugyan azzal a hajoval lennél ugyan azzal a fejlesztésekkel mint 8éve :D

    csináld csak ha arra van idöd hogy nézed a másik hogy halad engem nem zavar de ne lepödj meg hogy még 2 év mulvase fejezel be 1 küldit :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.12.23
  6. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    1) Nos, lehet téged nem zavar, de itt a bizonyíték, hogy csalsz. Ezeket a dobozokat játékból nem lehet megállás nélkül felvenni, mert amikor rákattintasz a hajó megáll.
    2) Az, hogy megállás nélkül fel tudod venni, azt jelenti, hogy távolról, egyből a dobozra kattintottál - ami 100%-os sikerrel lehetetlen.
    3) 0:58-nál ráálltam a dobozra, amit játékból nem tudsz felvenni, mert a hajó (mint objektum) eltakarja a dobozt és csak az én hajómat kellett volna kijelölnie. Ehelyett te messziről "rám kattintva" egyből ezt is felvetted, ami azt jelenti, hogy nem a játék felülete alapján gyűjtöd a dobozokat...

    EZEK ALAPJÁN KÉREM AZONNALI KIZÁRÁSOD ÉS ACCOUNTOD ZÁROLÁSÁT ÖRÖKRE!
    Te vagy a jó példa rá, hogy a csalóknak lehet bármit mondani, lehet őket fenyegetni..., csalni fognak!



    Folytatás ma reggel: 2023.12.08 6:55
    Egész este non-stop myotad a hajóval és még most is egy másodperc szünet nélkül.
    Se pisi, se egy rotty, se kaja, se semmi... a hajó 1 mp-re nem állt meg este óta.

    Kedve HU-Turus és Mindenki Más!

    Tényleg ez a gerinctelen senki itt maradhat a játékban úgy, hogy nagy pofával itt hazudozik a tisztességét hangoztatva?

     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.12.23
  7. дụѕтяιдղ■ғιğђтєя

    дụѕтяιдղ■ғιğђтєя Utánpótlás-írogató

    ne kéregessmenj el dolgozni! arrol nem beszélve hogy valamit kezdj magaddal mert nemegészséges dolog hogy nézed 12órán át a hajom és ez a legjobb elfoglaltságod....várom hogy gyere hogy hátha harcolnál de nem csak nézni akarod a hajom meg videozod mert életetbe nem láttál egy használható bárkát....
     
  8. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Ennyi?
    A névváltoztatás nem segít, nem tudtad: UserID: 170663480
    [​IMG]

    Nos, elvégre köszönet is jár neked ezekért a hozzászólásokért és videókért!
    Miért?
    1) Mert egyértelműen látható valakiről, hogy nem tisztességes módszerekkel játszik.
    2) Ezt tagadja, de mellette be is ismeri a hozzászólásaiban és a chat-en.
    3) Ha a DO kitilt akkor látszik, hogy tényleg foglalkozik a csalók eltüntetésével.
    4) Ha nem tilt ki, akkor a DO ellen kártérítési pert lehet tucatjával indítani mindenkinek, akit zavarnak a hozzád hasonlók és fizettek bármit is ezért a játékért.
    5) Világosan látható a DO elhibázott politikája, hogy dédelgeti a csalókat azonnali és végleges kizárás helyett, mivel te megmutattad, hogy totál fölösleges, mert kutyából nem lesz szalonna.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.12.23
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  9. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    ... és még mindig nyomja, most már error néven.
    Elnézést, hogy a botolás közben megzavarlak, de így 12:40 táján, se egy ebéd, se egy kaki, se egy pisi még most sem?
    Persze, aki nem eszik az nem .... (gondolom én). Vagy netán csak nem a gyatyába megy?
    Még mindig frissen és üdén szedi ki alólam a dobozokat!




    Aztán még egy apróság, ami bizonyítja, hogy segédprogi megy és nem ülsz a gép előtt.
    1) Nézd végig a videót először!



    2) Látod! két esetben kattintottam rád, ahol az első esetben nem próbáltam rád lőni, így, amikor kijelöltem egy másik NPC-t eltűntél a kis térképről.

    3) A második esetben kijelöltelek és rád is próbáltam lőni, de ugye jön az üzenet, hogy itt nem lehet. És itt a bibi, mert ahogy a cubinál rám fogtál és lőttél azonnal a hajód itt is azonnal rám fog (pedig a hátad mögött voltam álcában).
    Itt már hiába jelölök ki másik NPC-t, már nem tűnsz el a kis térképről, mert már te jelöltél autoclick-kel engem.

    Ha ez nem elég bizonyíték, hogy repülj akkor semmi!
     
    Utoljára szerkesztett: 8.12.23
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  10. дụѕтяιдղ■ғιğђтєя

    дụѕтяιдղ■ғιğђтєя Utánpótlás-írogató

    gép elött már nem is ehetek? :( te meg ne bámészkodj mert kiszedik alolad a dobozokat xd ezért lett error a nevem mert számodra én vagyok a hiba xdddddd

    te ténlegy szellemi sérült vagy xddddddd van emp tökéletes álca ilyenről hallottál már? persze hogy fog a hajom mikor rád kattolok épp ha nem tünt volna fel ki is röhögtelek hogy milyen szerencsétlen vagy xdddddd
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.12.23
  11. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Srácok én élvezem, hogy egymást marjátok van legalább mit olvasgatni. :D De legyetek szívesek ezt befejezni. Ez a topic nem épp beszélgetésre lett létrehozva, bár nem sok értelme van / volt ... de na azért tessék már a szabályokat megpróbálni betartani. Khm... van akinek meg y van akinek nem ügye ... Mislix te meg látod hiába írkálsz neki csak az olajat öntöd a tűzre megint még a végén te leszel büntetve más butasága miatt. Látod nem csinálnak velük semmit még így se, hogy van video is meg nyíltan itt vergődik csaló létére pofátlanul a másik arcába hazudva. Fölösleges szenvedni ezekkel engedd el, hidd el jobb lesz neked is. Az állandó idegeskedés nem egészséges pláne ha 1 *** játékon teszed ezt. :( Én értem, hogy tenni akarsz a játékért valami hátha változik valami. De látod a kutyát se érdekli mi folyik a játékban pedig nem mostani keletű a dolog az elejétől ez megy. De telibe vagyunk sz.rva akár mi bajunk van 1-2 kivétellel. Ez sose fog változni 17 ÉV ... nem volt elég rá. Az gombócból is sok ... engedd el hidd el jobb lesz.
    Ha a forum illetékeseknek elgurul a gyógyszere repültök mind a ketten, ha így folytatjátok. :rolleyes: Bár már így is kijárna 1 kis leszólás. :oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 8.12.23
  12. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Csek erre reagálnék!
    Július óta három ilyen játékossal találkoztam, akik nem győzték ugyanezt csinálni, wart küldtek, majd írogattak, hogy ilyen meg olyan vagyok... Nos, szerinted, ha nem csinálnak semmit akkor miért "tűnt el" mind a három. Mert már nincsenek a játékban, és egyszerre tűntek el.
    Valami akkor mégis történik a színfalak mögött!
     
    Troger kedveli ezt.
  13. Páncélgránátos

    Páncélgránátos Fórum nagymestere

    Ezt a vitát majd eldönti a Muto12, elvégre ő, érti a játékot, mi csak műkedvelők vagyunk.
     
    Muto12 kedveli ezt.
  14. Carbonite

    Carbonite Utánpótlás-írogató

    Sziasztok kedves holgyeim , jatekosok es Mislix. Amint olvastam itt nagyon utod a mellkasodat, mindenki csalo. Nezz magadra ember es ne mind ugass mert te is csalsz. . Egy videot szeretnek nektek kuldeni bizonyitekkent hogy gyozodjetek meg ki kicsoda. Johet ennek a jatekosnak a 2 dik bann erezze jol magat ezen a telen es ne kora reggel 7 kor habozzek a masik miatt. Igy nagyon szepen meg lenne oldva, minimum egy 2 hetes szabadsag. Ugyan azon a koordinatan megy bal fent jobb fent bal lent jobb lent ott megall, megint bal fent es rak alcat.
     
  15. дụѕтяιдղ■ғιğђтєя

    дụѕтяιдղ■ғιğђтєя Utánpótlás-írogató

    nincs mese én mondom hogy csak irigy de senki nem hisz nekem :( csak az a baja hogy nyomi és nem tud játszani csak vásárolt accounttal de még ugyse megy neki......nem kell mondani de ÉN MEG MONDTAM NEKTEK! :D
     
  16. kicsifoxi27

    kicsifoxi27 Kivételes tehetség

    Hát én már elveszítettem a fonalat ki csal ki nem. :confused: De ... de ... de... mi a f... :D Na , de srácok ... annak legyen már nagy az "E kuki", aki tényleg nem csal... Bazze még a végén kiderül csak én nem csalok ... :eek: Szégyeljétek magatokat büdi csalók :D
     
  17. дụѕтяιдղ■ғιğђтєя

    дụѕтяιдղ■ғιğђтєя Utánpótlás-írogató

    az a baj csak hogy ˇˇnagy pofávalˇˇ irogat és követelőzik én irtam neki elösször sajátjával törödjön.......:)
     
    kicsifoxi27 kedveli ezt.
  18. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Nyugi, végig nézte az ember, ahogy pakolja az aknákat és TV nézés közben kullog utánad. Mint ahogy az EMP dobálásokat is. A Nobel-díj átadó nézése közben kicsit fontosabb, hogy ilyenekkel foglalkozzam.
    Nézd meg közben a PET gyűjt, mivel máshogy marha nehéz.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.23
  19. дụѕтяιдղ■ғιğђтєя

    дụѕтяιдղ■ғιğђтєя Utánpótlás-írogató

    csak azt kapod vissza amit adtál :) remélem tetszik ahogy esel ki a térképröl az aknáktol
     
  20. Mislix

    Mislix Fórumgróf

    Azért, hogy ne kételkedj! Csak egy kis ötletesség kell, csak ennek ez a hátránya, hogy ne látod, hogy mi történik a nagy térképen. Bár itt a dobozolás a lényeg! Remélem azt a részt is bejátssza, ami utána történt.
    Ez lenne a csalás?
    Döntsd el...
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.23
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.